Υποψήφιοι με το 10% 2012

[Υποψήφιοι με το 10% 2012] Ποια θα είναι η πρώτη σας επιλογή;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 67)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
ανακοινωθηκε τελευταια στιγμη αλλα σιγουρα μεχρι τον ιουλιο που ειναι η καταθεση των μηχανογραφικων θα το ξερουν ολοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Αν δεν εχεις κανει την αίτηση τον φεβρουαριο δεν μπορεις να δηλωσεις τις στρατιωτικες ή τις αστυνομικές. τουλάχιστον έτσι ξέρω πως ισχύει για το 10 %. 14800 εχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgiaa

Νεοφερμένος

Η georgiaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ναι ετσι ισχυει!το εχω ρωτησει στο λυκειο που εκανα τη δηλωση!!!καλη επιτυχια ευχομαι σ ολους μας παιδια!!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andri_ana

Νεοφερμένος

Η andri_ana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γεια σας παιδια,

εγω εδωσα φετος πανελληνιες και περασα στη σχολη που ηθελα (Ιατρικη ΑΠΘ). Δυστυχως για προσωπικους λογους δεν μπορουσα να παω στη σχολη κατι το οποιο πιθανον να ισχύει και του χρονου. Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν θα ηταν δυνατον, κανοντας 2 φορες (π.χ φετος για Αθήνα ή αλλη ιατρική και του χρόνου πισω) το 10% (με το ρίσκο που αυτο εμπεριέχει για πιθανα ευκολα θεματα το 2013) να βρεθω πρωτοετης στο ΑΠΘ το 2013. Εχω ενα σχετικο περιθώριο (1927Χ) οποτε πιστευω πως μαλλον θα εφτανε και για το 2013.

Λίγο αργά αλλά μιας και το είδα..νομίζω στο μηχανογραφικό πέρσυ και γενικά κάθε χρονιά έχει ένα κουτάκι που πρέπει
να τικάρεις ή ήταν στο τέλος στην υπεύθυνη δήλωση...και έλεγε πως "∆εν έχω δηλώσει προτίµηση για Σχολή ή Τµήµα στην οποία είµαι
ήδη σπουδαστής." ή κάπως έτσι..οπότε δεν μπορείς να το κάνεις..μόνο αναστολή σπουδων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gepandreou

Νεοφερμένος

Η Gepandreou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Παιδια στην εγκυκλιο για την αποκτηση κωδικου για το μηχανογραφικο των υποψηφιων με το 10% αναφερει οτι πρεπει να παμε την πρωτοτυπη βεβαιωση προσβασης και την αστυνομικη ταυτοτητα . Μεχρι περυσι ηθελε απολυτηριο και βεβαιωση νομιζω. Τωρα το αλλαξαν. Επειδη προσφατα εχασα την αστυνομικη ταυτοτηα πρεπει να βγαλω αλλη? Μηπως ειναι απλα για ταυτοπροσωπια; Δεν μπορω να παω με απολυτηριο και βεβαιωση; Αν τελικα βγαλω αλλη ταυτοτητα πρεπει να ακολουθησω καποια αλλη διαδικασια δεδομενου οτι περυσι ειχα αλλον αριθμο ταυτοτητας; Ποσο διαστημα κανει να βγει η ταυτοτητα προλαβαινω μεχρι τις 18; Να ειστε καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
δεν προλαβαινεις...καλυτερα θα ειναι να ετοιμαζεσαι για τις πανελληνιες του χρονου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paladin_k20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paladin_k20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Παιδια μια ερωτηση...εμεις που κανουμε 10% δημιουργουμε νεο κωδικο ή μας τον δινει το σχολειο?Γιατι εμενα μου εδωσε το σχολειο εναν κωδικο ενω στην εγκυκλιο του υπουργιου λεει πως τον δημιουγουμε εμεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paladin_k20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paladin_k20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Κανεις?Αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι μου εδωσαν τον κωδικο που ελεγε το καρτελακι με το οποιο εδωσα πανελληνιες ενω εγω διαβασα οτι εμεις τον δημιουργουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
κανονικα εσυ τον δημιουργεις και τον πληκτρολογεις στον υπολογιστη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paladin_k20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paladin_k20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
κανονικα εσυ τον δημιουργεις και τον πληκτρολογεις στον υπολογιστη

Το ξερω γι' αυτο μου φαινεται περιεργο!Εγω τωρα τι κανω αφου στο σχολειο μου οπως φαινεται δεν εχουν ιδεα?Περνανε και οι μερες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
ξερει κανεις αν τον κωδικο γινεται να τον παρουμε απο οποιαδηποτε λυκειο ή πρεπει υποχρεωτικα να παμε σ'αυτο που δωσαμε πανελληνιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntinos1993

Νεοφερμένος

Ο ntinos1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
να σας ρωτήσω είμαι απόφοιτος του 2011 έβγαλα 16.617 και θέλω να κάνω το 10% για φιλολογία θεσσαλονίκης πιστεύετε ότι έχω ελπίδες?
ξερει κανεις αν τον κωδικο γινεται να τον παρουμε απο οποιαδηποτε λυκειο ή πρεπει υποχρεωτικα να παμε σ'αυτο που δωσαμε πανελληνιες?
από το σχολειό σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gepandreou

Νεοφερμένος

Η Gepandreou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Απο οποιοδηποτε σχολειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
εξισου ασχετο αλλα αυτοι που εδωσαν παν/νιες το 2011 εχχουν δικαιωμα για 10% και το 2013;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steliostrikala

Νεοφερμένος

Ο steliostrikala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ΣΟΣ ειμαι αποφοιτος του 2011 και σημερα εμαθα πως τελικα γινεται και φετος να κανουμε δηλωση με ο 10% ? τι διαδιακασια πρεπει να ακολουθησω για να δηλωσω συμμετοχη εχω χρονο τωρα ή θα επρεπε να ειχα δηλωσει συμμετοχη πιο πριν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgiaa

Νεοφερμένος

Η georgiaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
εισαι τυχερος...θα πρεπει να πας με τη βεβαιωση προσβασης και την ταυτοτητα σου σε καποιο λυκειο ως την παρασκευη 18/5 για να σου δωσουν τον κωδικο σ ωστε να μπορεις να καταθεσεις το μηχανογραφικο το ιουνιο-ιουλιο.αν ενδιαφερεσαι για στρατιωτικες-αστυνομικες σχολες συγνωμη που θα σε απογοητευσω αλλα νομιζω πως δεν μπορεις να τις δηλωσεις γτ επρεπε να κανεις καποια αιτηση πριν καιρο(ρωτησε και σε καποιο λυκειο μηπως κανω λαθος)..οποιαδηποτε αλλη σχολη μπορεις να τ δηλωσεις.....καλη επιτυχια.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
εξισου ασχετο αλλα αυτοι που εδωσαν παν/νιες το 2011 εχχουν δικαιωμα για 10% και το 2013;;
Ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελενα*

Νεοφερμένος

Η Ελενα* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
επιτελους χτες πηγα κι εφτιαξα τον κωδικο ασφαλειας...μεχρι τελος Αυγουστου θα πεθανω απο το αγχος! καλη επιτυχια σε οσους ξαναπροσπαθησουν με το 10%!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.

andri_ana

Νεοφερμένος

Η andri_ana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ρε παιδιά πήγα μια φίλη μου στο σχολείο μου να της δώσουν κωδικό για το 10% (γιατί σπουδάζει εδώ κ είναι από αλλού) και της είπαν ότι πρέπει να πάει στο λύκειό της..εν τ μεταξύ όταν είχε πάρει τηλέφωνο στο σχολείο της της είπαν να πάει σε οποιοδήποτε σχολείο με τη βεβαίωση πρόσβασης και ταυτότητα..Κάτι μου λέει ότι απλά ο διευθυντής εδώ βαριόταν να βγάλει κωδικό; ή όντως πρέπει να πάει στο σχολείο της; Δηλ. αν ο άλλος σπουδάζει Ξάνθη και το σχολείο είναι στην Καλαμάτα π.χ. τι κάνει;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top