Υποψήφιοι με το 10% 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Κ ΕΓΩ ΘΈΛΩΩ ΝΑ ΠΕΡΆΆΆΆΣΩΩΩ!!!
Kαι ποιος δεν θέλει?
Νταξ,ότι είναι να γίνει,θα γίνει.


Τουλάχιστον δεν θα ξαναγράψω σε αυτό το θέμα.
Το έχω σιχαθεί τόσο καιρό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alfisti

Νεοφερμένος

Ο alfisti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Που τους βρήκες όλους αυτούς καλέ; Εσύ πόσα έχεις; Και που θες;
Ενταξει δεν ειναι και τοσοι πολλοι.Απλα πιστευω οτι η ΟΔΕ Πειραια λειτουργησε σαν κραχτης και πολλοι(μαζι και εγω) εσπευσαν να κανουν με το 10%.Νομιζω οτι ηταν απο τις σχολες που εκαναν μπαμ με τοσο μεγαλη πτωση.Ας ελπισουμε να μην ειναι τοσοι πολυ αυτοι που την δηλωσαν οσο φαινονται.Εγω εχω βγαλει 15544 και εχω δηλωσει οτι εχει σχεση με οικονομικα και διοικηση αλλα μονο στην Αθηνα.Δυστηχως ομως δεν νομιζω να εχω και πολλες ελπιδες.(Απαισιοδοξια στο full).:mad:Κριμα.Καλη μας επιτυχια.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
εγώ να περιμένω....τόσο άγχος ούτε το 2009 που έδινα:P
Ισχύει. Είχα πολύ λιγότερο άγχος όταν έδινα:P
Ενταξει δεν ειναι και τοσοι πολλοι.Απλα πιστευω οτι η ΟΔΕ Πειραια λειτουργησε σαν κραχτης και πολλοι(μαζι και εγω) εσπευσαν να κανουν με το 10%.Νομιζω οτι ηταν απο τις σχολες που εκαναν μπαμ με τοσο μεγαλη πτωση.Ας ελπισουμε να μην ειναι τοσοι πολυ αυτοι που την δηλωσαν οσο φαινονται.Εγω εχω βγαλει 15544 και εχω δηλωσει οτι εχει σχεση με οικονομικα και διοικηση αλλα μονο στην Αθηνα.Δυστηχως ομως δεν νομιζω να εχω και πολλες ελπιδες.(Απαισιοδοξια στο full).:mad:Κριμα.Καλη μας επιτυχια.:hmm:
Εννοώ οτι αν καμιά 30αριά (με δεδομένο οτι παίρνει 27) ξέρεις ΜΟΝΟ εσύ, φαντάσου πόσοι θα είναι όλοι ..και με τι βαθμο:/:..Όντως ισχύει αυτο που λες, με τέτοια βάση πως να μην τρέξουν; Αλλά μην απελπίζεσαι, έχουμε πει αισιοδοξία παν'απ'όλα..αν δεν είναι ΟΔΕ, ίσως κάποια οικ.επιστήμης ή κάτι άλλο. Έχεις βάλει και ΤΕΙ;

Υ.Γ. : Ελπίζω αυτοί οι 25-30 που ξέρεις να έχουν δηλώσει μόνο Αθήνα, να μείνει καμιά θέση και για μας στην Πάτρα τουλάχιστον:P

ΑΑΑΝΤΕ ΚΑΛΉ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΊΑΑΑ!:D Πλησιάζουμε:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Εγω εχω βγαλει 15544 και εχω δηλωσει οτι εχει σχεση με οικονομικα και διοικηση αλλα μονο στην Αθηνα.Δυστυχως ομως δεν νομιζω να εχω και πολλες ελπιδες.(Απαισιοδοξια στο full).:mad:Κριμα.Καλη μας επιτυχια.:hmm:

την ΟΚΠΑ της Παντειου την εχεις παντως
ναι οκ αν δε περασεις ουτε εσυ τοτε εγω θα περασω σιγουρα...............απ'εξω για να καμαρωσω το κτιριο και να φυγω με το βιολι στο χερι!!!:baby:

αφου τα επιανες και περυσι γιατι δε πηγες κυριος;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
την ΟΚΠΑ της Παντειου την εχεις παντως
ναι οκ αν δε περασεις ουτε εσυ τοτε εγω θα περασω σιγουρα...............απ'εξω για να καμαρωσω το κτιριο και να φυγω με το βιολι στο χερι!!!:baby:

αφου τα επιανες και περυσι γιατι δε πηγες κυριος;;;;;
ολα καλα θα πανε...ουτε εγω ειχα τοσο αγχος περσι....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
ναι οκ αν δε περασεις ουτε εσυ τοτε εγω θα περασω σιγουρα...............απ'εξω για να καμαρωσω το κτιριο και να φυγω με το βιολι στο χερι!!!:baby:
χαχαχα..μην μου απελπίζεστε :console:
ρε συ έχω κατεβάσει καμιά 30 αρια ταινίες...τρώω συνέχεια..βγαίνω βόλτες συνέχεια...κοιμάμαι αργά ξυπνάω νωρίς...ό,τι να ναι :P
Χαχ..ΤΕΛΕΙΑ:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
ολα καλα θα πανε...ουτε εγω ειχα τοσο αγχος περσι....:worry:

μι νιδερ(προπερσι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Μόνο Αθήνα έχεις δηλώσει;

νι:(
(αργησα αλλα το ειδα)

αποτυχημενο στριφτο :P ξεκολλα!
:redface::redface::redface::redface:





εμπρος καλη μου συγχωνευση μηνυματων!!!!αμ σορρυ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

baggelis32

Νεοφερμένος

Ο baggelis32 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.

alfisti

Νεοφερμένος

Ο alfisti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Ισχύει. Είχα πολύ λιγότερο άγχος όταν έδινα:P

Εννοώ οτι αν καμιά 30αριά (με δεδομένο οτι παίρνει 27) ξέρεις ΜΟΝΟ εσύ, φαντάσου πόσοι θα είναι όλοι ..και με τι βαθμο:/:..Όντως ισχύει αυτο που λες, με τέτοια βάση πως να μην τρέξουν; Αλλά μην απελπίζεσαι, έχουμε πει αισιοδοξία παν'απ'όλα..αν δεν είναι ΟΔΕ, ίσως κάποια οικ.επιστήμης ή κάτι άλλο. Έχεις βάλει και ΤΕΙ;

Υ.Γ. : Ελπίζω αυτοί οι 25-30 που ξέρεις να έχουν δηλώσει μόνο Αθήνα, να μείνει καμιά θέση και για μας στην Πάτρα τουλάχιστον:P

ΑΑΑΝΤΕ ΚΑΛΉ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΊΑΑΑ!:D Πλησιάζουμε:worry:
Ναι οι περισσοτεροι εχουν δηλωσει μονο Αθηνα.Τει δεν δηλωσα.

την ΟΚΠΑ της Παντειου την εχεις παντως
ναι οκ αν δε περασεις ουτε εσυ τοτε εγω θα περασω σιγουρα...............απ'εξω για να καμαρωσω το κτιριο και να φυγω με το βιολι στο χερι!!!:baby:

αφου τα επιανες και περυσι γιατι δε πηγες κυριος;;;;;
Σορρυ παραληψη.Δεν εχω δηλωσει καμια απο Παντειο.Εχω δηλωσει ΠΑΠΕΙ,ΑΣΣΟΕ,ΕΚΠΑ.Συνολο 10 σχολες. Περυσι δεν εκανα μηχανογραφικο γιατι δεν ειχα ιδεα οτι μπορει να επεφταν τοσο πολυ οι βασεις και ειπα να συνεχισω την σχολη.Να ξαναδωσω ουτε καν που μου περασε απο το μυαλο.Αλλωστε δεν εχω κανα θεμα με την σχολη σαν σχολη στην Κρητη.Καθε αλλο.Τωρα ειμαι στην Κρητη(Ρεθυμνο) στο οικονομικων επιστημων αλλα θελω να ερθω Αθηνα κυριως για λογους οικονομιας(κριση γαρ).Παντειο γενικα δεν ηθελα.Ουτε στο κανονικο μηχανογραφικο το 2009 ειχα δηλωσει Παντειο.:hmm:Εσυ ποσα μορια εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Ναι οι περισσοτεροι εχουν δηλωσει μονο Αθηνα.Τει δεν δηλωσα.


Σορρυ παραληψη.Δεν εχω δηλωσει καμια απο Παντειο.Εχω δηλωσει ΠΑΠΕΙ,ΑΣΣΟΕ,ΕΚΠΑ.Συνολο 10 σχολες. Περυσι δεν εκανα μηχανογραφικο γιατι δεν ειχα ιδεα οτι μπορει να επεφταν τοσο πολυ οι βασεις και ειπα να συνεχισω την σχολη.Να ξαναδωσω ουτε καν που μου περασε απο το μυαλο.Αλλωστε δεν εχω κανα θεμα με την σχολη σαν σχολη στην Κρητη.Καθε αλλο.Τωρα ειμαι στην Κρητη(Ρεθυμνο) στο οικονομικων επιστημων αλλα θελω να ερθω Αθηνα κυριως για λογους οικονομιας(κριση γαρ).Παντειο γενικα δεν ηθελα.Ουτε στο κανονικο μηχανογραφικο το 2009 ειχα δηλωσει Παντειο.:hmm:Εσυ ποσα μορια εχεις?

ναι κι εγω ετσι τη πατησα περυσι.....εγω ετσι οπως παει θα ξαναδωσω και δε θελω ουτε να το σκεφτομαι...:cry_x:
α δεν εχεις δηλωσει Παντειο;;;γουατ ε ριλιφ!!!:P:P:P
μου λες σε παρακαλω αν ξερεις,αν οι γνωστοι σου εχουν δηλωσει και βιομηχανικη διοικηση και τεχνολογια;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alfisti

Νεοφερμένος

Ο alfisti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Ορισμενοι ναι αλλα οχι και ολοι γιατι ορισμενοι θελουν καθαρα οικονομικα.Εγω παντως την δηλωσα.Κοιτα παντως αν υπαρχει περιπτωση να περασω καπου αυτο ειναι μονο η βιομηχανικη διοικηση και τεχνολογια.Μεσα μου πιστευω οτι η ΟΔΕ θα ανεβει και οι αλλες που εχω δηλωσει δεν προκειται να πεσουν οπως ειναι λογικο.Αλλα βεβαια και περισυ κανεις δεν πιστευε οτι θα πεσει τοσο αλλα να που εγινε.Η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια:whistle:.Αυτο ειναι καθαρα το τι πιστευω(ενστικτο) και δεν βασιζεται πουθενα ουτε σε στοιχεια ουτε σε τιποτα.Παντως οτι ειναι να γινει θα γινει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια:whistle:.Αυτο ειναι καθαρα το τι πιστευω(ενστικτο) και δεν βασιζεται πουθενα ουτε σε στοιχεια ουτε σε τιποτα.Παντως οτι ειναι να γινει θα γινει.
καλη τυχη σε ολους μας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lydia lou

Νεοφερμένος

Η lydia lou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
καλησπέρα!!!είναι κανείς που πιστεύει ότι περνάει Ιατρική Ιωαννίνων????αν ναι πείτε μου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lalak

Νεοφερμένος

Ο lalak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Παιδια συζητειται εντονα οτι φετος στην περιφερεια λογω καταργησης μετεγγραφων και οικονομικης κρισης παιζει να μην ανεβουν τοσο οι επαρχιακες σχολες ακομα και υψηλης ζητησης.Εχετε ακουσει τιποτα τετοιο?Μπορουν οι μετεγγραφες να επηρεασουν τοσο πολυ τις βασεισ?Το λεω γιατι οι τριτεκνοι και πολυτεκνοι ζητημα να ναι ενα 15%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Themis93

Νεοφερμένος

Η Themis93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Παιδια συζητειται εντονα οτι φετος στην περιφερεια λογω καταργησης μετεγγραφων και οικονομικης κρισης παιζει να μην ανεβουν τοσο οι επαρχιακες σχολες ακομα και υψηλης ζητησης.Εχετε ακουσει τιποτα τετοιο?Μπορουν οι μετεγγραφες να επηρεασουν τοσο πολυ τις βασεισ?Το λεω γιατι οι τριτεκνοι και πολυτεκνοι ζητημα να ναι ενα 15%.

Mακάρι!!Παρεμπιπτόντως,λαλακ σου έστειλα ένα π.μ.,μήπως μπορείς να μου απαντήσεις?:-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lalak

Νεοφερμένος

Ο lalak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Mακάρι!!Παρεμπιπτόντως,λαλακ σου έστειλα ένα π.μ.,μήπως μπορείς να μου απαντήσεις?:-)
Δε μου χει ερθει καποιο μηνυμα.Αν μπορεις ξαναστειλε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Themis93

Νεοφερμένος

Η Themis93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Δε μου χει ερθει καποιο μηνυμα.Αν μπορεις ξαναστειλε.
Τώρα μήπως??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Λίγο αργά,αλλά τώρα μου ήρθε.
Έπρεπε να υπήρχε και μια δημοσκόπηση πολλαπλής επιλογής στο θέμα,για το ποιες σχολές δήλωσαν τα παιδιά με 10%.
Έτσι για να βλέπαμε στο περίπου τι δήλωσε ο καθένας,συγκεντρωμένα και με ποσοστά.

Αnywayz it's too late now. :P
Kαλή επιτυχία σε όλους και ο θεός μαζί μας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top