Υποψήφιοι με το 10% 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Ποσα μορια εχετε αν επιτρεπεται?Παντως ξερω γυρω στα 25-30 ατομα που εχουν δηλωσει ΟΔΕ ΠΑΠΕΙ με περιπου 15000-16000 μορια ο καθενας.

οκ κυβος ερριφθη!!!θα ξαναδωσω πανελληνιες δε το γλιτωνω!!!!!μου εφτιαξες τη διαθεση βρε!!!να 'σαι καλα!!!!!!
φιλικα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SERA

Νεοφερμένος

Ο SERA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ρε παιδια εγω δηλωσα δοσα κομοτηνης με 13000...εχω καμια πιθανοτητα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
οκ κυβος ερριφθη!!!θα ξαναδωσω πανελληνιες δε το γλιτωνω!!!!!μου εφτιαξες τη διαθεση βρε!!!να 'σαι καλα!!!!!!
φιλικα!!!

Μην τρελένεσαι εξαρτάται και με τη σειρά τη δήλωσαν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alfisti

Νεοφερμένος

Ο alfisti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
οκ κυβος ερριφθη!!!θα ξαναδωσω πανελληνιες δε το γλιτωνω!!!!!μου εφτιαξες τη διαθεση βρε!!!να 'σαι καλα!!!!!!
φιλικα!!!
χαχα.Ωραια εικονα! Γιατι ποσα μορια εχεις? Την εχω δηλωσει και εγω αλλα δεν ελπιζω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Themis93

Νεοφερμένος

Η Themis93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Παιδιά, να σας ρωτήσω, ξέρετε σε τι επίπεδα θα κυμανθούν οι βάσεις για τις όλες τις Νομικές και για το Παιδαγωγικό και το Νηπιαγωγών Αθήνας; Ευχαριστώ!
Πόσα μόρια έχεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Μην τρελένεσαι εξαρτάται και με τη σειρά τη δήλωσαν :P
ποιος τρελενεται;;;μια χαρα ειμαι..να δες με:
πριν λιγο τη τραβηξα:P θα αρρωστησω μεχρι να βγουν!!!!!
χαχα.Ωραια εικονα! Γιατι ποσα μορια εχεις? Την εχω δηλωσει και εγω αλλα δεν ελπιζω:(

ασε ψίχουλα εχω μπροστα στους γνωστους σου.........την δηλωσες κι εσυ τεκνον Βρουτε;;;;;πλακα κανω!καλη επιτυχια σου ευχομαι!!!Μακαρι να περασετε ολοι ΠΑΠΕΙ για να μας αφησετε χωρο στο ΕΚΠΑ εστω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Βασικα 5 και σημερα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
ποιος τρελενεται;;;μια χαρα ειμαι..να δες με:
πριν λιγο τη τραβηξα:P θα αρρωστησω μεχρι να βγουν!!!!!


ασε ψίχουλα εχω μπροστα στους γνωστους σου.........την δηλωσες κι εσυ τεκνον Βρουτε;;;;;πλακα κανω!καλη επιτυχια σου ευχομαι!!!Μακαρι να περασετε ολοι ΠΑΠΕΙ για να μας αφησετε χωρο στο ΕΚΠΑ εστω!:P
χαχαχαχα κορυφαια απαντηση:P:P:P:Pμην ανησυχεις βρε συ...στο χω ξαναπει...συμφωνω, παρακαλουνται ολοι να αφησουν μια θεση στη μαρια η στη χειροτερη να περασουν ολοι παπει να τα σπασει η μαρια τη δευτερα στα φραιντειζ η σε μπυραρια γιορταζοντας την εισασγωγη της στο εκπα:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
χαχαχαχα κορυφαια απαντηση:P:P:P:Pμην ανησυχεις βρε συ...στο χω ξαναπει...συμφωνω, παρακαλουνται ολοι να αφησουν μια θεση στη μαρια η στη χειροτερη να περασουν ολοι παπει να τα σπασει η μαρια τη δευτερα στα φραιντειζ η σε μπυραρια γιορταζοντας την εισασγωγη της στο εκπα:P:P:P


την starry_eyed να ακουτε!!!
σε μερσω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
εγω κατι ειδα στο ονειρο μου γ τη δευτερα αλλα δεν το θυμαμαι, θυμαμαι οτι ξυπνησα εκνευρισμενη γιατι τον ειδα να κανει μπανιο με ΔΥΟ αλλες...aaaargh:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
εγω κατι ειδα στο ονειρο μου γ τη δευτερα αλλα δεν το θυμαμαι, θυμαμαι οτι ξυπνησα εκνευρισμενη γιατι τον ειδα να κανει μπανιο με ΔΥΟ αλλες...aaaargh:devil:

:ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
οκ κυβος ερριφθη!!!θα ξαναδωσω πανελληνιες δε το γλιτωνω!!!!!μου εφτιαξες τη διαθεση βρε!!!να 'σαι καλα!!!!!!
φιλικα!!!
Εμένα να δείς:P Ας ελπίσουμε τουλάχιστον οτι δεν ήταν πρώτη επιλογή όλων και οτι περνάνε σε κάποια απ'τις προηγούμενες. Εγώ έτσι κ αλλιώς είχα πάψει να ελπίζω απο καιρό για πα.πει. :/: αλλά νομίζω πως εσυ έχεις ελπίδες..

Ποσα μορια εχετε αν επιτρεπεται?Παντως ξερω γυρω στα 25-30 ατομα που εχουν δηλωσει ΟΔΕ ΠΑΠΕΙ με περιπου 15000-16000 μορια ο καθενας.
Που τους βρήκες όλους αυτούς καλέ; Εσύ πόσα έχεις; Και που θες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
να βγουν οι βασεις αλλα να εχω περασει αλλιως ν μη βγουνε ποτεεεεεεεεεε αααααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baggelis32

Νεοφερμένος

Ο baggelis32 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
παιδια με 17.200 περναω νομικη; η εστω πολιτικο νομικής; την εχουν δηλώσει αλλοι από εδω μέσα; πειιιιτε μ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Themis93

Νεοφερμένος

Η Themis93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
παιδια με 17.200 περναω νομικη; η εστω πολιτικο νομικής; την εχουν δηλώσει αλλοι από εδω μέσα; πειιιιτε μ!

Μάλλον πας στο Πολιτικών Επιστημών.Νομική δήλωσα και εγώ με 1000 και κάτι ψιλά μόρια πάνω από εσένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baggelis32

Νεοφερμένος

Ο baggelis32 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Μάλλον πας στο Πολιτικών Επιστημών.Νομική δήλωσα και εγώ με 1000 και κάτι ψιλά μόρια πάνω από εσένα.
θα δειξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolaras10

Νεοφερμένος

Ο manolaras10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
με 18600 πιστευετε οτι πιανω τοπογραφους μηχανικους στο ΕΜΠ?? ενδιαφερεται καποιος αλλος ή εχει καποιον γνωστο που ενδιαφερεται??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
να βγουν οι βασεις αλλα να εχω περασει αλλιως ν μη βγουνε ποτεεεεεεεεεε αααααααααααααααα
χαχα, συμφωνώ! Κ ΕΓΩ ΘΈΛΩΩ ΝΑ ΠΕΡΆΆΆΆΣΩΩΩ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Themis93

Νεοφερμένος

Η Themis93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top