Υποψήφιοι με το 10% 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

manolaras10

Νεοφερμένος

Ο manolaras10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ρε παιδια υπάρχει κανένας υποψήφιος με το 10%, με πάνω από 18.000 μόρια....??????
νομιζω οτι καλο θα ηταν να ανοιξει ενα θεμα "Υποψηφιοι 10% με μόρια πάνω των 18.000"
Εγώ έχω 18.600 και θέλω Τοπογράφους Αθηνα..το έχει δηλώσει κανεις άλλος η ξέρει κάποιον που το έχει δηλώσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Μπορεί να είμαι 1000 και κάτι πάνω αλλά το φοβάμαι λόγο του ότι έχει χαμηλή βάση αν και το τμήμα αυτό δεν έχει πολύ μεγάλη ζήτηση άμα δεις στο 90% η βάση είναι 13000.

Καλό αυτο! Μικρή ζήτηση (και μικροί βαθμοί αυτών που τη ζητούν:P) σημαίνει μικρή βάση.
Εμένα το δικό μου τμήμα με το 10% είχε 13762 αλλά με το 90% η βάση του κυμαινόταν συνήθως κοντά στο 15.500-16.000 :/:

Το εξωφρενικό που έλεγα χτές το μάθατε φαντάζομαι~!! 29/8 οι βάσεις:verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Καλό αυτο! Μικρή ζήτηση (και μικροί βαθμοί αυτών που τη ζητούν:P) σημαίνει μικρή βάση.
Εμένα το δικό μου τμήμα με το 10% είχε 13762 αλλά με το 90% η βάση του κυμαινόταν συνήθως κοντά στο 15.500-16.000 :/:

Μακάρι να ισχύσει και φέτος αυτό γιατί θέλω σαν τρελός να μπω.

Το εξωφρενικό που έλεγα χτές το μάθατε φαντάζομαι~!! 29/8 οι βάσεις:verymad:
Το μάθαμε και ήλπιζα να βγουν νωρίτερα για να δω μην είχα να κάτσω να διαβάσω για την επαναληπτική τι να πω........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgiakle

Νεοφερμένος

Η georgiakle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ρε παιδια υπάρχει κανένας υποψήφιος με το 10%, με πάνω από 18.000 μόρια....??????
νομιζω οτι καλο θα ηταν να ανοιξει ενα θεμα "Υποψηφιοι 10% με μόρια πάνω των 18.000"
Εγώ έχω 18.110 και θέλω Νομική Κομοτηνής!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dimitris91

Νεοφερμένος

Ο dimitris91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Με 18920 στο 3ο, πώς με βλέπετε για ιατρικές;; Σε όλες τις πόλεις και στις επαρχιακές (όχι οδοντιατρικές)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StefanosPets

Νεοφερμένος

Ο StefanosPets αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Λοιπόν φίλοι μου , το 10% τελειώνει φέτος οπότε εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους μας . Εγώ πέρσι είχα την ατυχία να περάσω μηχανικός η/υ και πληροφορικής . Δεν μου αρέσει καθόλου . Λοιπόν έχω 18166 και δήλωσα μηχανολόγος και αεροναυπηγός , πολιτικών μηχανικών Ξάνθης και τοπογράφων Θεσσαλονίκης με αυτή τη σειρά ακριβώς . Πως το βλέπετε ?

Με 18920 στο 3ο, πώς με βλέπετε για ιατρικές;; Σε όλες τις πόλεις και στις επαρχιακές (όχι οδοντιατρικές)

Εγώ πιστεύω είσαι μέσα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
ναι ναι το μάθαμε -,-...είναι η μέρα κηδείας της διαμάντω... :P

Μπουαχαχα.. :P Ελπίζω για μας να είναι καλή μέρα πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
μακαρι.....αλλιως......ξανα στο λουκι των πανελλαδικων.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
oυτε εγω εχω μάνεη,εχω ομως τα παντα απο τοτε που εδωσα εξετασεις και θα το παλεψω ετσι. δε γινεται αλλιως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pinkfloyd

Νεοφερμένος

Η pinkfloyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
ρε παιδια επηδει ειμαι αρτα και δεν πολυ λεει εχς κανει με το 10%και ειχα βγαλει περυσι 10450...ειμαι πρωτο και τριτο πεδιο και με ενδιαφερουν κυριως νοσηλευτικες και κοινωνικης εργασιας τετοιο ειδοσ τει...σε οπιαδηποτε πολη..μηπως ξερει κανεις να μοθ πει αν εχω τυχη γενικα με αυτα τα μορια τις εχω δηλωση ολεσ τις σχολες παιζει να πιασω καμμια τι λετε εσεις.......???

Κι εγω γι αυτα ενδιαφερομαι περισσοτερο!Αυτα εχω δηλωσει νοσηλευτικες και κοιν.εργασιας!Εγω εχω 11900 στο 3ο πεδιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
https://www.edu4u.gr/Comments.aspx?qId=4970
την καρδια περιβολι μας εκανε αυτος ο Γιαννης!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
https://www.edu4u.gr/Comments.aspx?qId=4970
την καρδια περιβολι μας εκανε αυτος ο Γιαννης!!!:mad:

Μαρία να σου πω κάτι βαρέθηκα να ακούω εκτιμήσεις για το 10% χωρίς να υπάρχουν στοιχεία παρά μόνο ο αριθμός των υποψηφίων. Παίζει ρόλο και τα μόρια που έχουν,η ζήτηση, η κρίση etc. Οπότε ας περιμένουμε να δούμε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
μπα...ειδικα οποιος βγαινει και κανει εκτιμησεις για το 10% παιζοντας το κ εξυπναδα ειναι ακρως γελοιος στα ματια μου...αφου δεν υπαρχουν στοιχεια με το 10%. τιποτα. κενο. απλα ενα νουμερο μηχανογραφικων. ουτε βαθμοι προσβασης. nothing. πως λοιπον κανεις εκτιμησεις? απλα λες τη γνωμη σου συμφωνα με μια επιφοιτηση της στιγμης. δεν πιστευω κανεναν. κανω υπομονη αλλες 9 μερες...τωρα που τελειωσαμε θα κολλησουμε?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Μαρία να σου πω κάτι βαρέθηκα να ακούω εκτιμήσεις για το 10% χωρίς να υπάρχουν στοιχεία παρά μόνο ο αριθμός των υποψηφίων. Παίζει ρόλο και τα μόρια που έχουν,η ζήτηση, η κρίση etc. Οπότε ας περιμένουμε να δούμε.:)
ναι σιγουρα παιζουν ρολο τα προαναφερομενα...
απλα...δε ξερω μου φαινεται εχει ενα δικιο ο τυπας...πλεον δε πιστευω καθολου οτι θα περασω εκει που θελω και δεν εχω κουραγιο να ξαναδωσω....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
μπα...ειδικα οποιος βγαινει και κανει εκτιμησεις για το 10% παιζοντας το κ εξυπναδα ειναι ακρως γελοιος στα ματια μου...αφου δεν υπαρχουν στοιχεια με το 10%. τιποτα. κενο. απλα ενα νουμερο μηχανογραφικων. ουτε βαθμοι προσβασης. nothing. πως λοιπον κανεις εκτιμησεις? απλα λες τη γνωμη σου συμφωνα με μια επιφοιτηση της στιγμης. δεν πιστευω κανεναν. κανω υπομονη αλλες 9 μερες...τωρα που τελειωσαμε θα κολλησουμε?!

Ε αφού η αγωνία κορυφώνεται στο τέλος;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

newline

Νεοφερμένος

Ο newline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ρε παιδιά μην ακουτε τον καθε ασχετο !ελεος πια!τοσο αγχος ολους αυτους τους μηνες!λιγες μερες υπομονη!ευχομαι σε ολους μας καλη επιτυχια και να περασουμε εκει που πραγματικα επιθυμουμε!φτανει πια με τις προβλεψεις!τελος,βαρεθηκα///!!ολα θα γινουν για το καλο ολων μας!!οσοι περασουν καλη φοιτιτικη ζωη,οσοι παλι δεν περασουν η ζωη συνεχιζεται,η ζωη προχωραει και με χαμογελο και αισιοδοξια θα παμε παρακατω,σε κατι αλλο!ισως αυτο το αλλο μας κανει πιο χαρουμενους και πιο ευτυχισμενους,δεν ειναι απαραιτητο να εισαι σε καποιο αει ή τει για να εισαι ευτυχισμενος.και δε σημαινει οτι οι αλλοι που θα περασουν θα ειναι πιο αξιοι απο εμας!δλδ τι επειδη παπαγαλισαν τον πλατωνα καλυτερα απο εμενα,θα ειναι πιο αξιοι!οχι φυσικα!ο καθενας εχει την προσωπικοτητα του,τη μορφωση του,τα βιωματα του,την αξια του!μη κολλατε..η ζωη ειναι ωραια,πολυ ωραια και...μικρή!Ας ΤΗ ΖΗΣΟΥΜΕ οπως της αξίζει!!!!καλη επιτυχια παιδες!!!:clapup::clapup::whistle: και ελπιζω η 29ή αυγουστου να σημανει κατι καλο και νεο για ολους μας,διαφορετικα και παλι οπως ειπα συνεχιζουμε....!!!:D:D:D:D:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top