Υποψήφιοι με το 10% 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Ξερετε που μπορουμε να βρουμε τον αριθμο των υποψηφιων με το 10%(οχι των εισακτεων) για τις προηγουμενες χρονιες?
1. minedu.gov.gr
2. πατας 'δειτε το οριστικποιημενο μηχανογραφικο σας'
3. στα μπλε κουτακια πατας 'στατιστικα'
4. στις 'σχολες και προτιμησεις' πατας το ετος που σε ενδιαφερει, και οταν ανοιξει το excel πατας κατω κατω την κατηγορια που θες, υποψηφιοι 90 η 10% - επιτυχοντες 90 η 10% κτλ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxc

Νεοφερμένος

Η zxc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
1. minedu.gov.gr
2. πατας 'δειτε το οριστικποιημενο μηχανογραφικο σας'
3. στα μπλε κουτακια πατας 'στατιστικα'
4. στις 'σχολες και προτιμησεις' πατας το ετος που σε ενδιαφερει, και οταν ανοιξει το excel πατας κατω κατω την κατηγορια που θες, υποψηφιοι 90 η 10% - επιτυχοντες 90 η 10% κτλ.:)
Eυχαριστώ πολύ,να σαι καλά!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LDM

Νεοφερμένος

Ο LDM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
παιδια λενε οτι ειναι 21.864 περιπου μαζι με τους εσπερινους! ποσοι ειναι οι εσπερινοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
ιδεα δεν εχω....οσο πλησιαζουν οι μερες αγχωνομαι περισσοτερο...δε θελω να ξαναδωσω....μπουααααααα.....:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
ιδεα δεν εχω....οσο πλησιαζουν οι μερες αγχωνομαι περισσοτερο...δε θελω να ξαναδωσω....μπουααααααα.....:'(:'(

ουτε εγω θεεεεελωωωωωωω.....κλαψ σνιφ
δε θελω να μου τα φανε τα φροντιστηρια τα λεφτουδακια μου!!!!
προτιμω να παρω ενα αυτοκινητακι για να πηγαινω στη σχολη που θα περασω:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Hi every1, καιρό είχα να γράψω, και γω κοντεύω να πεθάνω απ'το άγχος μέχρι το καλό μας υπουργείο να βγάλει τις βάσεις :worry: και αν δεν περάσω εκεί που θέλω θα ΠΕΘΆΝΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΆ:P .
Έχω 14852 μόρια και ελπίζω να περάσω διοίκηση επιχειρήσεων της Πάτρας το όποιο το 2010 είχε 13762 (αρχικά ήθελα οργάνωση και διοίκηση στο ΠΑ.ΠΕΙ που είχε 14900 περίπου αλλά να πέσει αποκλείετε οποοοτε), τι λέτε;; ΕΧΩ ΕΛΠΊΔΕΣ;:confused:
Όσον αφορά την πολυπόθητη ημερομηνία ανακοίνωσης των βάσεων ξέρουμε κάτι; Κάπου είδα -μη διασταυρωμένο- το εξωφρενικό 29/8 + .. Ελπίζω να μην ισχύει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
αυριο θα ξερουμε ποτε θα ανακοινωθουν τα ριμαδιασμενα. τωρα απο εκτιμησεις...μονο αυτοι ξερουν τι παιζει. βαρεθηκα να ασχολουμαι.:( καλη επιτυχια σε ολους μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
αυριο θα ξερουμε ποτε θα ανακοινωθουν τα ριμαδιασμενα. τωρα απο εκτιμησεις...μονο αυτοι ξερουν τι παιζει. βαρεθηκα να ασχολουμαι.:( καλη επιτυχια σε ολους μας.

Αυτό με τις εκτιμήσεις με έχει εκνευρίσει και μένα ο καθένας λέει ότι θέλει. Την άλλη βδομάδα με το καλό θα ξέρουμε που θα είμαστε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
....Την άλλη βδομάδα με το καλό θα ξέρουμε που θα είμαστε :P
να πω κατι απαισιοδοξο που μου ρθε τη στιγμη π διαβασα την προταση σου? αν θα ειμαστε :( η μαλλον καλυτερα...αν θα ειμαι:(:(:(μπουαααααααααααααααααααααααααααα:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
να πω κατι απαισιοδοξο που μου ρθε τη στιγμη π διαβασα την προταση σου? αν θα ειμαστε :( η μαλλον καλυτερα...αν θα ειμαι:(:(:(μπουαααααααααααααααααααααααααααα:'(:'(

Ε καλά όλοι είμαστε αγχωμένει και εγώ από ότι έχω διαβάσει στις εκτιμήσεις δεν περνάω με το 10% εκεί που θέλω αλλά προσπαθώ να ελπίζω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
να πω κατι απαισιοδοξο που μου ρθε τη στιγμη π διαβασα την προταση σου? αν θα ειμαστε :( η μαλλον καλυτερα...αν θα ειμαι:(:(:(μπουαααααααααααααααααααααααααααα:'(:'(


Think positive :D
Αλλά και γω φοβάάάμαι!! ΜΠΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ επίσης

Ε καλά όλοι είμαστε αγχωμένει και εγώ από ότι έχω διαβάσει στις εκτιμήσεις δεν περνάω με το 10% εκεί που θέλω αλλά προσπαθώ να ελπίζω....

Πού θες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

ΗΥΣ στο ΤΕΙ Πειραιά ή Αυτοματισμό ΤΕΙ Πειραιά είναι οι οι πρώτες μυο επιλογές πέρσι είχαν 9500 και τα 2 κάπου εκεί αλλά έχω 10611 στο 4ο έ μετά έχω βάλει από το 5ο που έχω 12000 αλλά θέλω να 2 πρώτα πιο πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Χμμ.. και συ κοντά στα 1.000 μόρια πιο πάνω είσαι δηλαδή:worry:
Τι να πω; ΊΔΩΜΕΝ .. (σύντομα ελπίζω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Χμμ.. και συ κοντά στα 1.000 μόρια πιο πάνω είσαι δηλαδή:worry:
Τι να πω; ΊΔΩΜΕΝ .. (σύντομα ελπίζω)

Μπορεί να είμαι 1000 και κάτι πάνω αλλά το φοβάμαι λόγο του ότι έχει χαμηλή βάση αν και το τμήμα αυτό δεν έχει πολύ μεγάλη ζήτηση άμα δεις στο 90% η βάση είναι 13000.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
εμενα με εχει πιασει κατι. πολλη απαισιοδοξια βρε αδελφε. ας ελπισω οτι δε θα επαληθευτω. πφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
εμενα με εχει πιασει κατι. πολλη απαισιοδοξια βρε αδελφε. ας ελπισω οτι δε θα επαληθευτω. πφ.

Αναμένουμε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kcR

Νεοφερμένος

Ο kcR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ε καλά όλοι είμαστε αγχωμένει και εγώ από ότι έχω διαβάσει στις εκτιμήσεις δεν περνάω με το 10% εκεί που θέλω αλλά προσπαθώ να ελπίζω....
Πού έχεις βρει εκτιμήσεις με το 10%?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Πού έχεις βρει εκτιμήσεις με το 10%?

Απο τα site ρωτάω δεν υπάρχουν εκτιμήσεις για το 10% :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kcR

Νεοφερμένος

Ο kcR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Α είπα κι εγώ.:PΌχι πως θα μου κάνανε και τπτ αν υπήρχαν αλλά εδώ και τόσους μήνες είμαι στα τυφλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
ΗΥΣ στο ΤΕΙ Πειραιά ή Αυτοματισμό ΤΕΙ Πειραιά είναι οι οι πρώτες μυο επιλογές πέρσι είχαν 9500 και τα 2 κάπου εκεί αλλά έχω 10611 στο 4ο έ μετά έχω βάλει από το 5ο που έχω 12000 αλλά θέλω να 2 πρώτα πιο πολύ

ρε παιδια υπάρχει κανένας υποψήφιος με το 10%, με πάνω από 18.000 μόρια....??????
νομιζω οτι καλο θα ηταν να ανοιξει ενα θεμα "Υποψηφιοι 10% με μόρια πάνω των 18.000"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top