Υποψήφιοι με το 10% 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

padelic9

Νεοφερμένος

Ο padelic9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ρε παιδια εν τελει ποτε θα ανακοινωθουν τα αποτελεσματα?εχω μπερδευτει ο ενας μου εει 18 ο αλλος 23 ο αλλος 26.ξερει κανενας σιγουρα να μου απαντησει.???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Ρε παιδια εν τελει ποτε θα ανακοινωθουν τα αποτελεσματα?εχω μπερδευτει ο ενας μου εει 18 ο αλλος 23 ο αλλος 26.ξερει κανενας σιγουρα να μου απαντησει.???
σιγουρα δεν μπορει κανεις ν σου απαντησει απο δω μεσα, ετσι νομιζω τουλαχιστον.αυτο που ακουγεται παντως εντονοτερα ειναι 17, 18, 19 ή 22.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Ρε παιδια εν τελει ποτε θα ανακοινωθουν τα αποτελεσματα?εχω μπερδευτει ο ενας μου εει 18 ο αλλος 23 ο αλλος 26.ξερει κανενας σιγουρα να μου απαντησει.???

Σίγουρα κανείς δεν ξέρει απλά υποθέσεις κάνουμε. Ακούγεται βέβαια πολύ στις 19 λόγου το ότι έρχεται η τρόικα στις 22 και θα θέλουν να ξεμπερδεύουν με τις βάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxc

Νεοφερμένος

Η zxc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Tελικα,τα μηχανογραφικα με το 10% ειναι 22.000 ή μας δουλευουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Tελικα,τα μηχανογραφικα με το 10% ειναι 22.000 ή μας δουλευουν?
Οι υποψήφιοι του 10% είναι μαζί με αυτούς των εσπερινών λυκείων 21.849 !
Μπορείς να το δεις και εδώ : https://www.edu4u.gr/Comments.aspx?qId=3620
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Οι υποψήφιοι του 10% είναι μαζί με αυτούς των εσπερινών λυκείων 21.849 !
Μπορείς να το δεις και εδώ : https://www.edu4u.gr/Comments.aspx?qId=3620

Πάντος μια απορία την έχω που τα βρήκε τα στοιχεία η ελευθεροτυπία? Στον πίνακα λέει στοιχεία του υπουργείου αλλά στο site του υπουργείου δεν υπάρχουν πουθενά :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxc

Νεοφερμένος

Η zxc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Aν τελικα ισχυει αυτο και οντως ειναι 21849,αυτο σημαινει οτι οι βασεις θα ανεβουν κατα πολυ ,σωστα? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Όχι απαραίτητα. Δε λέει κάτι το πόσοι είναι αλλά το τι βαθμό έχουν όπως επίσης και τι σχολή έχουν δηλώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Συμφωνώ με τη Αλεξάνδρα δεν ξέρουμε ούτε τι βαθμούς έχουν ούτε τις προτιμήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
πφ....δεκα μερες ακομα...το πολυ....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos21309

Νεοφερμένος

Ο thanos21309 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
καλησπερα σε ολοι την παρεα. μηπως γνωριζει καποιος ποσο θα παει η βαση στο τμημα Ιχθυολογίας & Υδάτινου Περιβάλλοντος η εαν το εχει δηλωσει καποιος? ευχαριστω πολυ..!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
πφ....δεκα μερες ακομα...το πολυ....:(

κι εγω δε μπορω να περιμενω αλλοοο.....ειναι πολυ ψυχοφθορο τελικα......:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
κι εγω δε μπορω να περιμενω αλλοοο.....ειναι πολυ ψυχοφθορο τελικα......:(
αστα να πανε... εχω παρατηρησει γενικοτερα οτι παντα το τελευταιο διαστημα σε οτι κ να περιμενεις σου φαινεται το πιο δυσκολο και το πιο μεγαλο σε διαρκεια... ουφ!:sick::sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BornOfOsiris

Νεοφερμένος

Ο BornOfOsiris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδιά εγώ όπως το καταλαβαίνω με τόσους υποψηφίους φέτος οι βάσεις στις περισσότερες σχολές Αθήνας και Θεσσαλονίκης θα είναι πάνω από 17.000 για να μην πω πάνω από 18.000.. Και δε μιλάω μόνο για ιατρικές και πολυτεχνικές για τις οποίες αυτο είναι δεδομένο. Προφανώς φέτος πάρα πολλοί θέλουν να επιστρέψουν σ'αυτές τις πόλεις οπότε δηλώνουν όχι μια σχολή αλλά όλες τις σχολές που "πιστεύουν" ότι τους ενδιαφέρουν! Για παράδειγμα κάποιος με 19.000 δηλώνει ξέρω γω πολυτεχνείο και βάζει από κάτω και το φυσικό, μετά το μαθηματικό κ.α. (για εναλλακτική) οπότε χάνοντας την αρχική του επιλογή επιστρέφει στη σχολή που ήταν αλλά μου πιάνει εμένα τη θέση του φυσικού (όλα αυτά είναι γνωστά απλά ήθελα να πετάξω και γω τη γνώμη μου). Και επιπλέον οι θέσεις σε κάθε σχολή νομίζω είναι πάνω κάτω 16 με 20; Άρα σε 50 άτομα ας πούμε να συμβεί αυτό αποτέλεσμα: χάνω εγώ κάποια χαμηλότερη σχολή που έχω 16.000 μόρια. Δεν ξέρω αλλά μου φαίνεται πολύ δύσκολο πλέον να περάσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Tελικα,τα μηχανογραφικα με το 10% ειναι 22.000 ή μας δουλευουν?
Δεν σας δουλευουν καθόλου....αν θυμαμαι καλά.... 21.923 !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianniS_M

Νεοφερμένος

Ο gianniS_M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ρε παιδια και γω ψαχνω συνεχως να βρω πουθενα στο ιντερνετ προβλεψεις βασεων για τις στρατιωτικες σχολες : ΣΤΥΑ , και ΣΣΕ - οπλα και δεν βρισκω πουθενα
ειμαι και ειδ.κατηγορια τριτεκνων. Τι λετε εσεις , τι πιστευετε, θα πεσουν λιγακι?? αν οχι τουλαχιστον θα μεινουν σταθερες ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mcstefan7

Νεοφερμένος

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Παιδιά εγώ όπως το καταλαβαίνω με τόσους υποψηφίους φέτος οι βάσεις στις περισσότερες σχολές Αθήνας και Θεσσαλονίκης θα είναι πάνω από 17.000 για να μην πω πάνω από 18.000.. Και δε μιλάω μόνο για ιατρικές και πολυτεχνικές για τις οποίες αυτο είναι δεδομένο. Προφανώς φέτος πάρα πολλοί θέλουν να επιστρέψουν σ'αυτές τις πόλεις οπότε δηλώνουν όχι μια σχολή αλλά όλες τις σχολές που "πιστεύουν" ότι τους ενδιαφέρουν! Για παράδειγμα κάποιος με 19.000 δηλώνει ξέρω γω πολυτεχνείο και βάζει από κάτω και το φυσικό, μετά το μαθηματικό κ.α. (για εναλλακτική) οπότε χάνοντας την αρχική του επιλογή επιστρέφει στη σχολή που ήταν αλλά μου πιάνει εμένα τη θέση του φυσικού (όλα αυτά είναι γνωστά απλά ήθελα να πετάξω και γω τη γνώμη μου). Και επιπλέον οι θέσεις σε κάθε σχολή νομίζω είναι πάνω κάτω 16 με 20; Άρα σε 50 άτομα ας πούμε να συμβεί αυτό αποτέλεσμα: χάνω εγώ κάποια χαμηλότερη σχολή που έχω 16.000 μόρια. Δεν ξέρω αλλά μου φαίνεται πολύ δύσκολο πλέον να περάσω.

Μακάρι να χεις άδικο γτ με 15300 δν περνάω :( για 5ο μιλάμε...αντε να δούμε...σε 8 μέρες το πολύ θα ξέρουμε :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Ρε παιδια και γω ψαχνω συνεχως να βρω πουθενα στο ιντερνετ προβλεψεις βασεων για τις στρατιωτικες σχολες : ΣΤΥΑ , και ΣΣΕ - οπλα και δεν βρισκω πουθενα
ειμαι και ειδ.κατηγορια τριτεκνων. Τι λετε εσεις , τι πιστευετε, θα πεσουν λιγακι?? αν οχι τουλαχιστον θα μεινουν σταθερες ????

δυστυχως δεν υπαρχουν προβλεψεις για εμας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Παιδιά εγώ όπως το καταλαβαίνω με τόσους υποψηφίους φέτος οι βάσεις στις περισσότερες σχολές Αθήνας και Θεσσαλονίκης θα είναι πάνω από 17.000 για να μην πω πάνω από 18.000.. Και δε μιλάω μόνο για ιατρικές και πολυτεχνικές για τις οποίες αυτο είναι δεδομένο. Προφανώς φέτος πάρα πολλοί θέλουν να επιστρέψουν σ'αυτές τις πόλεις οπότε δηλώνουν όχι μια σχολή αλλά όλες τις σχολές που "πιστεύουν" ότι τους ενδιαφέρουν! Για παράδειγμα κάποιος με 19.000 δηλώνει ξέρω γω πολυτεχνείο και βάζει από κάτω και το φυσικό, μετά το μαθηματικό κ.α. (για εναλλακτική) οπότε χάνοντας την αρχική του επιλογή επιστρέφει στη σχολή που ήταν αλλά μου πιάνει εμένα τη θέση του φυσικού (όλα αυτά είναι γνωστά απλά ήθελα να πετάξω και γω τη γνώμη μου). Και επιπλέον οι θέσεις σε κάθε σχολή νομίζω είναι πάνω κάτω 16 με 20; Άρα σε 50 άτομα ας πούμε να συμβεί αυτό αποτέλεσμα: χάνω εγώ κάποια χαμηλότερη σχολή που έχω 16.000 μόρια. Δεν ξέρω αλλά μου φαίνεται πολύ δύσκολο πλέον να περάσω.

Εγω πιστευω οτι αυτο δεν θα εφαρμοστει!!! Αυτοι που εχουν κανει 10% και ειναι απο 18000+ δεν θα ειναι αρκετοι γιατι πανω κατω αυτοι εχουν περασει στις σχολες που ηθελαν και ποιος ο λογος να φυγουν απο εκει που βρισκονται!!! Οτι υπαρχουν υπαρχουν αλλα δεν πιστευω οτι θα ειναι και τοσο τραγικα τα πραγματα σε θεμα ανοδου!!! Οι πιο πολλοι ειναι απο 14000 και κατω και ποσο μαλλον κατω απο τη βαση!!! Μακαρι να ειναι ετσι γιατι μας συμφερει ολους!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxc

Νεοφερμένος

Η zxc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Ξερετε που μπορουμε να βρουμε τον αριθμο των υποψηφιων με το 10%(οχι των εισακτεων) για τις προηγουμενες χρονιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top