Υποψήφιοι με το 10% 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Δεδομενου οτι η χαμηλοτερη βαση της νοσηλευτικης περυσι ηταν στο τει Λαμιας 8300, στο τει Λαρισας καπου 8600 και οτι ειναι ενα επαγγελμα που χρειαζεται αντοχη (εννοω οτι δεν θα ειναι πολλοι που το δηλωσαν) εχεις αρκετες πιθανοτητες.Και εγω το δηλωσα με περιπου 8000 μορια,αν και εξαιρετικα δυσκολο το κοβω ( & με τοσους υποψηφιους) να μπω :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
ξερω παρα πολλα παιδια που κανουν με 10%..και το κακο ειναι οι πιο πολλοι για την πλακα τους

αφελης η ερωτηση μου μεν,δικαιολογημενη δε γιατι με εχει ''φαει'' το αγχος...ειπες πως ξερεις πολλα παιδια που εκαναν 10% φετος...μηπως λεω μηπως γνωριζεις σε ποια κλιμακα βρισκονται βαθμολογικα;;;
λ.χ. εχουν πανω απο 10000 μορια οι περισσοτεροι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
αφελης η ερωτηση μου μεν,δικαιολογημενη δε γιατι με εχει ''φαει'' το αγχος...ειπες πως ξερεις πολλα παιδια που εκαναν 10% φετος...μηπως λεω μηπως γνωριζεις σε ποια κλιμακα βρισκονται βαθμολογικα;;;
λ.χ. εχουν πανω απο 10000 μορια οι περισσοτεροι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
λεγατε οτι λεω χαζομαρες..νατο τωρα 21.000 υποψηφιοι..οσο για την κλιμακα κανεις δεν ξερει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Οι μισοι ειναι κάτω απο 14000 μόρια!! Μην πω και παραπάνω! Και ειναι κ λογικό! Μπορει ο αριθμός να ειναι πολυ μεγάλος αλλα οι βαθμολογίες δεν ειναι τοοσο υψηλές για να ανέβουν δραματικα! Απ ότι βλέπουμε σ όλα τ forum!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mcstefan7

Νεοφερμένος

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Το 21000 που το βρήκατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
λεγατε οτι λεω χαζομαρες..

χα;;;;;;εγω δεν ειπα κατι τετοιο μαει φρεντ....:worry:

Το 21000 που το βρήκατε?

https://www.edu4u.gr/Comments.aspx?qId=3620
τριτη παράγραφος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
αχ αντε ρε παιδια ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα????θα πεθανω απο την αγωνια μου:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
αχ αντε ρε παιδια ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα????θα πεθανω απο την αγωνια μου:(
δεν εισαι η μονη..:/::/:
εγω πιστευω οτι μεταξυ 17 με 24 θα τα χουμε...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
δεν εισαι η μονη..:/::/:
εγω πιστευω οτι μεταξυ 17 με 24 θα τα χουμε...:worry:

αντε να δουμε (οχι τπτ αλλο να ξερω αν θα διαβασω για την εξεταστικη του σεπτεβριου ή οχι:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shooteras

Νεοφερμένος

Ο shooteras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Αυτό το edu4u είναι τελείως αναξιόπιστο,δεν πιστεύω λέξη απτα όσα γράφουνε εκεί μέσα....Μαρέσει που επικαλείται το υπουργείο ως πηγή για να αναφέρει ότι οι υποψήφιοι με 10% είναι 21000,όμως πουθενά στην ιστοσελίδα του υπουργείου δεν αναφέρεται κάτι τέτοιο!Μόνο όταν βγει επίσημα να το πιστέψετε,όλα τα άλλα μπαρούφες είναι...
Αποκλείεται να βγουν οι βάσεις πριν τις 22,γιατί στις 18 παραδίδεται το τελικό κείμενο για το ν/σ για την τριτοβάθμια,πιστεύω θα βγούνε 22-26 του μηνός,με πιθανότερες μέρες στις 23 και 24!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Αυτό το edu4u είναι τελείως αναξιόπιστο,δεν πιστεύω λέξη απτα όσα γράφουνε εκεί μέσα....Μαρέσει που επικαλείται το υπουργείο ως πηγή για να αναφέρει ότι οι υποψήφιοι με 10% είναι 21000,όμως πουθενά στην ιστοσελίδα του υπουργείου δεν αναφέρεται κάτι τέτοιο!Μόνο όταν βγει επίσημα να το πιστέψετε,όλα τα άλλα μπαρούφες είναι...
Αποκλείεται να βγουν οι βάσεις πριν τις 22,γιατί στις 18 παραδίδεται το τελικό κείμενο για το ν/σ για την τριτοβάθμια,πιστεύω θα βγούνε 22-26 του μηνός,με πιθανότερες μέρες στις 23 και 24!

επισημο ειναι...απο εφημεριδα ειναι αν κοιταξεις το τελος του αρθρου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Ναι οπως επισημο ηταν οτι τα αποτελεσματα θα εβγαιναν στις 29 Ιουλιου.Και στη συνεχεια απο 1-15 Αυγουστου πηγε στις 20-26 Αυγουστου.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shooteras

Νεοφερμένος

Ο shooteras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Επειδή έστω το έγραψε μια εφημερίδα,εγώ πρέπει να το πιστέψω;Σε 2 βδομάδες στην ιστοσελίδα του υπουργείου θα δούμε τα αποτελέσματα...
Stefa_1 τα χουνε κάνει μπάχαλο φέτος δεν λες τίποτα,παίζει με αυτούς να βγούνε οι βάσεις και το Σεπτέμβρη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
αχ αντε ρε παιδια ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα????θα πεθανω απο την αγωνια μου:(

23 Aυγούστου !!!! (το λέω εδώ και 1,5 μήνα) :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StLucas

Νεοφερμένος

Ο StLucas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ρε παιδία για πείτε μου την άποψη σας.Πιστεύετε έχω ελπίδες για Φυσικό Ιωαννίνων ή εφαρμοσμένα μαθηματικά κρήτης με 14016???:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

padelic9

Νεοφερμένος

Ο padelic9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ρε παιδια εαν εχουν κανει με το 10% οπως λενε 21000 ατομα εγω με τα 10450 μορια που εχω ελπιζω σε τιποτα???ξερει κανενας να μου πει??μου φαινετε απιθανο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Biologist

Νεοφερμένος

Ο Biologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Παιδια με το 10% δεν μπορειτε να πειτε οτι επειδη κανανε τα χαρτια τους π.χ 21.000 υποψηφιοι, εικαζεται οτι ανηκουν απο 14-15.000 μορια και ουτο καθε εξης οτι οι βασεις θα ανεβουν οι θα πεσουν. Μην ξεχνατε και τα παιδια που περασανε στις σχολες που θελανε και ριχνουν απλα τα χαρτια τους για χαμηλοτερες σχολες μονο για να ακουστει οτι περασανε και αλλου (απο Ιατρικη σε Φαρμακευτικη), ή απλα να φερνουν βολτες απο Αθηνα σε Θεσσαλονικη σε Πατρα και παει λεγοντας..... Αυτο που πρεπει να σας ανυσηχει για ανοδικη πορεία των βασεων ειναι το γεγονος οτι ειναι η τελευταια φορα του 10% και οτι συμμετέχουν υποψηφιοι απο δυο χρονιες υψηλών επιδοσεων......η οικονομικη κριση θεωρω οπως και τις προηγουμενες χρονιες (πραγμα και το οποίο εγινε) οτι παρόλο που πιπιλαται σαν λογος πτωσης βασεων σε περιφερειακα τμηματα δεν θα εινιαι ο καταλυτης. Δεν πρεπει να μπενετε με το 10% στην διαδικασία προβλεψης γιατι απλα ειναι μια κατηγορία μη προβλέψιμη.....Η μοναδικη χρονια στην οποία μπορούσες να πεις με σιγουρια ότι θα υπαρξει τρομακτικη πτωση ηταν και η δικη μου γιατι απλά το 2008 εγινε σφαγη και ουσιαστικα οι μονοι που διεκδικουσαν θεσεις το 2010 ημασταν αυτοι του 2009.....μειωμενος δραστικα αριθμος υποψηφιων και λογο του μετρου των 2 χρονων αλλα και εξαιτιας των βαθμολογιων....Αφηστε το χρονο να κυλησει...καλη επιτυχια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
το μονο που με προβληματιζει με το 10% φετος ειναι οτι ειναι τελευταια χρονια και πολλοι εκαναν τα χαρτια τους ετσι για να δουν που θα περασουν την τελευταια χρονια που ισχυει! φυσικα υπαρχουν και τα παιδια π πραγματικα καιγονται απο το θεμα και θελεουν να αλλαξουν σχολη ή προσπαθουν ν πιασουν την πρωτη τους επιλογη π δεν καταφερνα να την πιασουν περισυ. ελπιζω μονο να μην ανεβουν οι βασεις λογω της πληθωρας των υποψηφιων. ωστοσο ο χρονος θα δειξει!!!καλη επιτυχια σε ολους!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
το μονο που με προβληματιζει με το 10% φετος ειναι οτι ειναι τελευταια χρονια και πολλοι εκαναν τα χαρτια τους ετσι για να δουν που θα περασουν την τελευταια χρονια που ισχυει! φυσικα υπαρχουν και τα παιδια π πραγματικα καιγονται απο το θεμα και θελεουν να αλλαξουν σχολη ή προσπαθουν ν πιασουν την πρωτη τους επιλογη π δεν καταφερνα να την πιασουν περισυ. ελπιζω μονο να μην ανεβουν οι βασεις λογω της πληθωρας των υποψηφιων. ωστοσο ο χρονος θα δειξει!!!καλη επιτυχια σε ολους!!!!!!!!!

Πιστευω οτι αυτοι που το κανουν για την πλακα τους ναι μεν υπαρχουν αλλα ειναι λιγοι!! Οι περισσοτεροι ειναι με πολυ χαμηλα μορια και επειδη βρισκονται σε ''απελπισια'' το κανουν γιατι πολυ απλα δεν εχουν να χασουν τιποτα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Πιστευω οτι αυτοι που το κανουν για την πλακα τους ναι μεν υπαρχουν αλλα ειναι λιγοι!! Οι περισσοτεροι ειναι με πολυ χαμηλα μορια και επειδη βρισκονται σε ''απελπισια'' το κανουν γιατι πολυ απλα δεν εχουν να χασουν τιποτα!!!!

Όχι πάντα αλλά ισχύει σε ένα βαθμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top