Υποψήφιοι με το 10% 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
φιλε η αποψη μου ειναι οτι θα ανεβουν..και να γιατι :
1)μειωθηκαν οι εισακτεοι φετος σε παρα πολλες σχολες
2)Ολοι τωρα ηταν υποψιασμενοι ενω περσυ δεν ηταν και δεν δηλωνανε τρελα πραγματα..
3)Περισσοτεροι υποψηφιοι φετος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Μπορει να κάνανε πολλά άτομα όπως ακούγεται φέτος αλλά δεν ξέρουμε ούτε τι μόρια έχουνε ούτε πόσοι δήλωσαν οπότε και πάλι δεν μπορούμε να βγάλουμε συμπέρασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolaras10

Νεοφερμένος

Ο manolaras10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εχει δηλωσει κανεις τοπογραφους μηχανικουσ στο εμπ??γενικα γνωριζετε αν υπαρχει ζητηση για την συγκεκριμενη σχολη με το 10%??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agelakos21321

Νεοφερμένος

Ο agelakos21321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
φιλε η αποψη μου ειναι οτι θα ανεβουν..και να γιατι :
1)μειωθηκαν οι εισακτεοι φετος σε παρα πολλες σχολες
2)Ολοι τωρα ηταν υποψιασμενοι ενω περσυ δεν ηταν και δεν δηλωνανε τρελα πραγματα..
3)Περισσοτεροι υποψηφιοι φετος
πρωτον μαλλον εσυ δεν ησουν ψιλιασμενος γιατι περσι το ελεγαν καθε μερα τα καναλια για τις πτωσεις και τιν καταργηση της βασης και επισης δηλωνανε πολλα ατομα περασμενων χρονων οχι οπως τωρα που ειναι 2 οποτε δεν πιστευω περισοτεροι υποψηφιοι και τις μειωσεις εχεις δικιο ομως δεν προκαλει αυτο τιν ανοδο των βασεων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
φιλε μακαρι να ειναι ετσι οπως τα λες..αλλα δεν νομιζω..και η μειωση των εισακτεων δεν δημιουργει ανοδο των βασεων? τι λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
φιλε μακαρι να ειναι ετσι οπως τα λες..αλλα δεν νομιζω..και η μειωση των εισακτεων δεν δημιουργει ανοδο των βασεων? τι λες?

Μα το 10% πάντα λίγα άτομα δεν έπερνε?Ή κάνω λάθος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
φετος περνει ακομα λιγοτερα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agelakos21321

Νεοφερμένος

Ο agelakos21321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
φετος περνει ακομα λιγοτερα..!

ειναι τελευταια χρονια για το 10% οι βασεις θα παραμεινουνε και οπιος περασε περασε ετσι πιστευω θα γινει οποτε μην αγχωνεστε ρε παιδια για το τιποτα, και μπορει να μου πει καποιος αν πεσουνε οι βασεις στο 90% θα ανεβουνε κατακορυφα στο 10% ας δεικσει καποιος στατιστικες παντα για λιγο ητανε νομιζω η διαφορα τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
γεωλογικο αθηνας το εχει δηλωσει κανεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
ειναι τελευταια χρονια για το 10% οι βασεις θα παραμεινουνε και οπιος περασε περασε ετσι πιστευω θα γινει οποτε μην αγχωνεστε ρε παιδια για το τιποτα, και μπορει να μου πει καποιος αν πεσουνε οι βασεις στο 90% θα ανεβουνε κατακορυφα στο 10% ας δεικσει καποιος στατιστικες παντα για λιγο ητανε νομιζω η διαφορα τους

Δεν κατάλαβα τι θες να πεις αλλα όχι το 90% δεν έχει σχέση με το 10%. Αν κατάλαβα λες ότι οι βάσεις με το 10% θα είναι περίπου οι ίδιες γιατι με μπέρδεψες λίγο:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
ρε παιδια σε αυτο το edu4u λενε οτι οι υποψηφιοι φετος ειναι 29000-30000 μας δουλευουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
ρε παιδια σε αυτο το edu4u λενε οτι οι υποψηφιοι φετος ειναι 29000-30000 μας δουλευουν?

Δεν πέζει αυτό το νούμερο με την καμία που το είδες αυτό? Από τι στιγμή που δεν έχει βγει ανακοίνωση δεν μπορούμε να ξέρουμε και μου φένεται ότι κάποιοι λένε μ...ιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Πφφφφφ.

Εγώ να σας πώ την αλήθεια, ειλικρινά έχω αγχωθεί....
Ενώ ήμουνα οκ όλο αυτό το διάστημα,τώρα δεν ξέρω...
Είμαι σχεδόν πεπεισμένη ότι θα ξαναδώσω..

Anyway,ο χρόνος θα δείξει.

Καλή επιτυχία σε όλους εύχομαι,παιδιά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
το εχουν αναφερει πολλα ατομα..σε εκεινο το σαιτ..τωρα δεν ξερω τι να πω μου ακουγετε υπερβολικο ενω περσυ ηταν 8,300 καπου κει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Μα ρε παιδιά έχουν κάνει μόνο απο τα τελευταία 2 έτη όσοι έδωσαν δεν γίνεται να μαζεύτικαν τόσα άτομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
καθε χρονο δινουν περιπου 65000 τουλαχιστον...χ2..τεσπα..εγω λετε με 9160 εχω δηλωσει 132 εστω ιερατικων σπουδων περσυ ειχε 4554 και ειχε 12 εισακτεους απο τους οποιους καληφθηκαν οι 8 φετος ομως εχει 6 μονο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pride

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Ισχυει οτι αυριο θα βγουν οι βασεις για το 10% ή αργουν ακομη;
Γιατι με ρωτησε ενας φιλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
οι βασεις του 10% βγαινουν μαζι με του 90% .. απο σο γνωριζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Δεν έχω ακούσει/διαβάσει κάτι τέτοιο πουθενά. Οι βάσεις θα βγουν -όπως συνήθως- μαζί με του 90%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ισχυει οτι αυριο θα βγουν οι βασεις για το 10% ή αργουν ακομη;
Γιατι με ρωτησε ενας φιλος.
Θα βγουν μαζι με τις κανονικες δλδ 15αυγουστο ++...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top