Υποψήφιοι με το 10% 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

SERA

Νεοφερμένος

Ο SERA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Πόσο λίγο δεν ξέρω αλλα γενικά δεν θα έχουμε μεγάλες ανόδους λόγο κρίσης τα παιδιά βάζουν σχολές δίπλα τους.

ναι αλλά φέτος το θέμα είναι ότι δήλωσαν πολλά παιδιά με το 10%...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
παιδια πιστευω οι φετινες βασεις θα ειναι πολυ υψηλες..μειωθηκαν οι εισακτεοι,καταργηθηκαν σχολες,περισσοτεροι και πιο υποψιασμενοι υποψηφιοι ολα αυτα για μενα συμβαλλουν σε μεγαλη αυξηση των βασεων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
ναι οντως θα ειναι πολυ υψηλες!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
παιδια πιστευω οι φετινες βασεις θα ειναι πολυ υψηλες..μειωθηκαν οι εισακτεοι,καταργηθηκαν σχολες,περισσοτεροι και πιο υποψιασμενοι υποψηφιοι ολα αυτα για μενα συμβαλλουν σε μεγαλη αυξηση των βασεων
Ωραια να φτασουν ολες οι σχολες απο 18000μορια +
Αντε σταματα με το τρολαρισμα και μην αγχωνεις κι αλλους υποψηφιους ετσι κι αλλιως σε εναν μηνα θα ξερεις αν περασες καπου, απολαυσε τις διακοπες σου και φτανει..
Ολοι εχουμε αγχος δεν εχεις μονο εσυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Ωραια να φτασουν ολες οι σχολες απο 18000μορια +
Αντε σταματα με το τρολαρισμα και μην αγχωνεις κι αλλους υποψηφιους ετσι κι αλλιως σε εναν μηνα θα ξερεις αν περασες καπου, απολαυσε τις διακοπες σου και φτανει..
Ολοι εχουμε αγχος δεν εχεις μονο εσυ.
φιλε εγω ειπα την αποψη μου...και εγω ειμαι υποψηφιος και με κατω απο την βαση μορια..απλα λεω αυτο που βλεπω..γιατι μερικοι νομιζουν οτι θα ειναι οι βασεις ιδιες με τις περσυνες ...τι κερδος εχω να κανω τρολαρισμα που λες? πρεπει να ειμαστε ρεαλιστες σε μερικα πραγματα..τωρα οτι ειναι να γινει θα γινει..ολοι εχουμε αγχος,εσυ δηλαδη τι βλεπεις να ειναι οι βασεις σαν τις περσυνες?ειπα κατι που δεν ισχυει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Εχω δει κι αλλα ποστ σου και λες συνεχεια πως οι βασεις θα ειναι πολυ υψηλες, πες μου κατι εχεις γνωστο στο υπουργειο?
Σε αρκετες σχολες θα ανεβουν κατα πολυ οι βασεις επειδη δεν γινεται να περασει καποιος με 5000 φυσικο κτλ...
Για τις αλλες σχολες πιστευω θα ανεβουν αλλα οχι και σε πολυ υψηλα επιπεδα και με την καμια στα επιπεδα που ηταν αλλες χρονιες.
Και οπως ειπα σε εναν μηνα θα ξερουμε ολοι,οποτε δεν ειναι ωραιο να τρομοκρατεις κοσμο λεγοντας πως θα ανεβουν παρα πολυ εκτος βεβαια αν εχεις κονε με υπουργο και τοτε ξερεις, ολα τ'αλλα ειναι μπουρδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
oταν λες αλλες σχολες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Μα γιατι λετε αερολογιες και πραγματα που δεν στεκουν??? Οκ καταλαβαινω το αγχος ολοι το εχουμε αλλα ας ειμαστε λιγο προσγειωμενοι!!!! Κανεις δεν αμφισβητησε οτι οι βασεις θα ανεβουν αλλα μην τα βαζουμε ολα στο ιδιο καζανι!!! Οι πλειοψηφια αυτων που εκανα 10% ειναι ή κατω απο 10000 μορια για να πιασουν τις σχολες που ειναι εκει ή απο 18000+ για να μπουν σε σχολες που εχασαν για λιγο και το ηθελαν!!! Σε σχολες με 13000-17000 θα υπαρχει καποια αυξηση αλλα δεν πιστευω να δουμε αυξηση πανω απο 3000 μορια γιατι δεν ειναι πολλοι αυτοι που εκαναν με αυτα τα μορια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
τι δεν στεκει απο αυτα που ανεφερα?εσυ που ξερεις αμα δεν κανανε σε σχολες απο 13,000 εως 17,000? υπαρχουν ατομα που εχουν συγκεντρωσει τοσα μορια και θελουν να περασουν στο αντιστοιχο τμημα στην πολη της και γενικα πιο κοντα και αλλοι που δεν τους αρεσει η σχολη που εχουν περασει και κανουν 10% για καποια αλλη,το 10% ειναι πολυ απροβλεπτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
τι δεν στεκει απο αυτα που ανεφερα?εσυ που ξερεις αμα δεν κανανε σε σχολες απο 13,000 εως 17,000? υπαρχουν ατομα που εχουν συγκεντρωσει τοσα μορια και θελουν να περασουν στο αντιστοιχο τμημα στην πολη της και γενικα πιο κοντα και αλλοι που δεν τους αρεσει η σχολη που εχουν περασει και κανουν 10% για καποια αλλη,το 10% ειναι πολυ απροβλεπτο..

Δεν συμφωνω με την αποψη οτι θα ανεβουν τρελα!!!! Εγω μαζι σου ειμαι!!! Ε κοιτα κακα τα ψεματα οι περισσοτεροι ειναι κατω απο 10000 μορια και ειναι απολυτα φυσιολογικο και λογικο με τις περσινες βασεις που διαμορφωθηκαν!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
και εγω ειμαι με 9126 στο πρωτο επιστημονικο και 9054 πεδιο εχω ελπιδες για καμια σχολη?εχω δηλωσει 132 σχολες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

newline

Νεοφερμένος

Ο newline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ρε παιδια μην πανικοβαλλετε τον κοσμο!!ηρεμηστε!ολοι οι ειδικοι εδω μεσα ειναι!!ρε redman για κουλαρε λιγο!εισαι ο μοναδικος εδω μεσα που σπερνει τον πανικο.τη μια λες ''δε θα περασω πουθενα'' την αλλη λες ''εχω ελπιδες??'' τα εχει γραψει και τα εχεις ρωτησει εκατο χιλιαδες φορες!με τον τροπο σου επηρεαζεις εμας τους υπολοιπους!ηρεμια και υπομονη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
και εγω ειμαι με 9126 στο πρωτο επιστημονικο και 9054 πεδιο εχω ελπιδες για καμια σχολη?εχω δηλωσει 132 σχολες

Εννοειται πως εχεις αλιμονο!!!! Αρκει να περασεις καπου που θα σου αρεσει και να εχεις κινητρο!!! Και εγω εχω 16334 και παω για Ναυτιλιακων Σπουδων Πειραια με 12513!!! Ελπιζω τωρα θα δειξει.... Ευχομαι τα καλυτερααα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
και εγω ειμαι με 9126 στο πρωτο επιστημονικο και 9054 πεδιο εχω ελπιδες για καμια σχολη?εχω δηλωσει 132 σχολες

Ρε redman ηρέμησε ρε φίλε όλο λες αν έχω ελπίδες κ.λ.π. Αφού το λες και ο ίδιος ότι το 10% είναι απρόβλεπτο τι το λες συνέχεια???? Οι σχολές λογικά θα ανέβουν το πόσο δεν το ξέρει κανείς αν και δεν πρόκειται να πάνε στα περσυνά επίπεδα που λένε κάποιοι μ...κες και μας τρομοκρατούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fifi91

Νεοφερμένος

Η fifi91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ειναι αληθεια αυτοπου ακουστηκε οτι τλκ θα βγουνε αυγουστο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofaki123s1

Νεοφερμένος

Η Sofaki123s1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
;) βαλτε και λιγο στο μυαλο σας το εξης. οτι αν πχ η σχολη που θελω εχει 12000 βαση κ την δηλωσουν ατομα που εχουν κατω απο τ δικα μου μορια που ειναι 10.200 παλι την περναω.σημασια δεν εχουν τοσο οι βασεις. οσο το ποσοι την δηλωσαν σε ποια θεση κτλ. οποτε δεν μπορειτε ν ξερετε τπτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
σημασια δεν εχουν τοσο οι βασεις. οσο το ποσοι την δηλωσαν σε ποια θεση κτλ. οποτε δεν μπορειτε ν ξερετε τπτ
για την ακριβεια,σημασια οι βασεις δεν εχουν καθολου. ολα ειναι θεμα τυχης. εγω δηλωνω αυτη τη σχολη με την ταδε σειρα κ εχω χ μορια, δεν μπορω να ξερω αμα περναω δινοντας βαση στην εκτιμηση του καθε τυχοντα ουτε στις προτιμησεις των μαθητων που διαγωνιστηκαν τα περασμενα ετη. ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ. (thiiis??? laaaast year οπως ελεγε και μια αρχαια διαφημιση :P) δεν μπορω να καταλαβω γιατι εχετε κολλησει. κανενας δε ξερει τι θα γινει, ουτε στο 10% ουτε στο 90%. εχω ξαναπει σε προηγουμενη σελιδα την αποψη μου, παρεθεσα και τη γερμανικη φιλολογια περσι σαν παραδειγμα. απλα επειδη θελουμε να επιβεβαιωθουμε οτι εχουμε περασει εκει που θελουμε κινουμε γη κ ουρανο για ενα ναι, απο τον οποιονδηποτε-'ειδικο' και μη. τις ειδαμε και περσι τις εκτιμησεις τους, epic fail. λιγη υπομονη ακομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra1992

Νεοφερμένος

Η dimitra1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ειναι αληθεια αυτοπου ακουστηκε οτι τλκ θα βγουνε αυγουστο???

εγώ άκουσα στη ΝΕΤ , στο ΣΚΑΪ και στο ραδιόφωνο ότι θα βγουν μετά το 15αγουστο... δν ήξερα ότι τις περιμένατε ιούλιο, πρόκειται για κάποια επίσημη ανακοίνωση ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agelakos21321

Νεοφερμένος

Ο agelakos21321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ολοι εσεις που τρομοκρατειτε τοσα παιδια λεγοντας οτι θα ανεβουνε οι βασεις με πιο σκεπτικο το λετε??? οι περισοτεροι ειστε 16-17 γιατι δινεται ανακριβες πληροφοριες ???τεσπα η αποψη μου ειναι οτι θα πεσουνε και αλλο οι βασεις αν οχι εκει που ειναι πολυ απλα γιατι ειναι η τελευταια χρονια αν οχι η προτελευταια μεχρι να αλαξει εντελως το συστημα οποτε θα μπουνε οσοι περισοτεροι μπορουνε οποτε οσοι εχουνε χαμηλους βαθμους και θελουνε να περασουνε εστω καπου και οσοι θελουνε να πιασουνε μια σχολη που δεν τιν πιασανε για πολυ λιγο εχουνε πολες ελπιδες οποτε hf and no worries :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top