Υποψήφιοι με το 10% 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

SERA

Νεοφερμένος

Ο SERA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ένα μεγάλο γειά σε όλη την παρέα...λοιπόν...έκανα φέτος 10% για διεθνών οικονομικών σχέσεων και ανάπτυξης στην κομοτηνή...εχω 13000 μόρια και η σχολή εδω και 5-6 χρόνια με το 10% κυμένεται στα 18000 μορια...μόνο πέρυσι ήταν η χρονιά που έπεσε στα 10400...λέτε από φέτος να ξανανέβει στα 18?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
ένα μεγάλο γειά σε όλη την παρέα...λοιπόν...έκανα φέτος 10% για διεθνών οικονομικών σχέσεων και ανάπτυξης στην κομοτηνή...εχω 13000 μόρια και η σχολή εδω και 5-6 χρόνια με το 10% κυμένεται στα 18000 μορια...μόνο πέρυσι ήταν η χρονιά που έπεσε στα 10400...λέτε από φέτος να ξανανέβει στα 18?
Κατα 99% δεν θα παει στα 18000.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SERA

Νεοφερμένος

Ο SERA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Κατα 99% δεν θα παει στα 18000.

το θεμα ειναι να μην παει πανω απο τα μορια μου...αν και δυσκολο γιατι ειναι λιγες οι θεσεις...για το 10% 21 8εσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Πωπω ελεος πια με τα νουμερα.... 27000 23500 18500 15000000000000 ελεος.... Γιατι ορισμενοι ''κακοι'' παιζουν με τον πονο μας.... Ας μας αφησουν ησυχους πια...:(

Κοίτα δεν έχει τόση σημασία το πόσοι έχουν κάνει μηχανογραφικό όσο το να έχουν γράψει χειρότερα από εμάς. :P
Είμαι σίγουρη ότι οι περισσότεροι που έκαναν μηχανογραφικό φέτος δεν έχουν πιάσει ούτε καν τα 5.000 μόρια, αλλά επειδή είδαν χαμηλές τις περσινές βάσεις (με 3.000 μορια εμπαινες σε φυσικό ή χημικο:confused:) είπαν να δοκιμάσουν τη τύχη τους.
Οπότε μην αγχώνεστε, relax. Σε κανα μήνα θα ξέρουμε έτσι και αλλιώς. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Themis93

Νεοφερμένος

Η Themis93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Bρε παιδιά θα ήθελα να μου πείτε τη γνώμη σας:Έβγαλα 18.258 μόρια πέρυσι στις Πανελλήνιες και έχασα πέρυσι τη Νομική της Θράκης(Κομοτηνή) για 18 μόρια με το 90%,καθώς η βάση της σχολής ήταν 18.276.Φέτος έκανα το 10% για την ίδια σχολή.Με 18.258 και με περσινή βάση στο 10% 18.010 και σημειωτέον ότι μέχρι το 2009(που έκαναν μηχανογραφικό με το 10% όλες οι προηγούμενες χρονιές)η βάση ήταν 10.172-η υψηλότερη-τι πιστεύετε όσον αφορά τις ελπίδες που έχω ή που δεν έχω για να μπω στη Νομική...:worry::hmm:

*18.172 και όχι 10.172 που έγραψα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

apla

Νεοφερμένος

Ο apla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Bρε παιδιά θα ήθελα να μου πείτε τη γνώμη σας:Έβγαλα 18.258 μόρια πέρυσι στις Πανελλήνιες και έχασα πέρυσι τη Νομική της Θράκης(Κομοτηνή) για 18 μόρια με το 90%,καθώς η βάση της σχολής ήταν 18.276.Φέτος έκανα το 10% για την ίδια σχολή.Με 18.258 και με περσινή βάση στο 10% 18.010 και σημειωτέον ότι μέχρι το 2009(που έκαναν μηχανογραφικό με το 10% όλες οι προηγούμενες χρονιές)η βάση ήταν 10.172-η υψηλότερη-τι πιστεύετε όσον αφορά τις ελπίδες που έχω ή που δεν έχω για να μπω στη Νομική...:worry::hmm:

*18.172 και όχι 10.172 που έγραψα.

Είμαστε στο ίδιο σημείο. Και μένα μια απ' τα ίδια και πέρυσι (90%) και φέτος (10%). Πάντως με περνάς, μην ανησυχείς (μάλλον πρέπει να αρχίσω να ανησυχώ εγώ, καθότι μέσες άκρες είμεθα ανταγωνισταί :P).
Το σίγουρο (αν μπορείς να πεις κάτι σίγουρο, γιατί όλα παίζουν) είναι ότι θα ανέβουν καθότι ανέβηκαν και οι περσινές και αυτά συνήθως πάνε μαζί. Ελπίζω όμως και ευελπιστώ να μην ανέβουν πολύ και φτάσουν κοντά στα περσινά επίπεδα (δύσκολο θεωρητικά αλλά πρακτικά ποτέ δε ξέρεις... βάσεις είναι αυτές) και αυτοί που το θέλουν περισσότερο να τα καταφέρουν... Μας ήρθε μια φορά νταμπλάς πέρυσι, ας ελπίζουμε να μην γίνει το ίδιο φέτος...
Ίδωμεν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Παιδια 27000 που λένε είναι ΑΔΥΝΑΤΟ δεν γίνεται απλά τέλος μην το πιστεύεται είπαμα αυτοί το μάμησαν εντελώς. Ούτε έχουν κάνει τρελά άτομα 10% εγώ τουλάχιστον εχω μιλήσει με παιδιά απο πολλές σχολές εκτός Αθηνών και από ότι μου έλεγαν δεν έχουν κάνει πολλά άτομα και τα περισσότερα απο αυτά που έκαναν είναι κοντά στα 5000 με 6000 μόρια. Μην τρελένεστε και γω έχω αγχωθεί και δεν φαντάζεστε πόσο αλλά όλο ακουώ διάφορα συνέχεια χωρίς βάση. Αν υπάρχει κάποιος που να έχει κάνα γνωστό στο Υπουργείο ας πει οι υπόλοιποι να σταματήσουν να μας τρομοκρατούν χωρίς λόγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Themis93

Νεοφερμένος

Η Themis93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Εσύ ''apla'' αν επιτρέπεται πόσα μόρια έβγαλες?Μακάρι να τα καταφέρουμε,γιατί το θέλω όσο δε φαντάζεσαι!!:):)Επίσης,αν επιτρέπεται τώρα τι σπουδάζεις?Εύχομαι τα καλύτερα για όλους μας και ειδικά για τους δυο μας που πέρυσι μας ήρθε ταμπλάς-΄πως λες και εσύ-.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Εσύ ''apla'' αν επιτρέπεται πόσα μόρια έβγαλες?Μακάρι να τα καταφέρουμε,γιατί το θέλω όσο δε φαντάζεσαι!!:):)Επίσης,αν επιτρέπεται τώρα τι σπουδάζεις?Εύχομαι τα καλύτερα για όλους μας και ειδικά για τους δυο μας που πέρυσι μας ήρθε ταμπλάς-΄πως λες και εσύ-.

Φυσικά και επιτρέπεται :P12000 στο 5ο. Να τονίσω απλά ότι δεν λέω τίποτα για τα παιδιά που έχουν λίγα μόρια και τα δικά μου μόρια για το πέος είναι :P:P απλά λένε ότι οι βάσεις θα πάνε σε τρελά επίδεδα και μου φένεται παράλογο έμενα τουλάχιστον. Μακάρι να μπείς εκεί που θες και το γω το θέλω όσο τίποτε άλλο :)

Υ.Σ: Διοίκηση Επιχειρήσεων σπουδάζω αλλά ελπίζω για Η/Υ συστημάτων στο ΤΕΙ Πειραιά..

Ρε παιδιά μου είπε ένας πριν λίγο ότι οι βάσεις θα βγουν το δεύτερο 10ήμερο του Αυγουστού το είπε λέει σήμερα η Υπουργός στο Mega ισχύει αυτό??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Ρε παιδιά μου είπε ένας πριν λίγο ότι οι βάσεις θα βγουν το δεύτερο 10ήμερο του Αυγουστού το είπε λέει σήμερα η Υπουργός στο Mega ισχύει αυτό??

κι εγω αυτο ακουσα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fifi91

Νεοφερμένος

Η fifi91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ααααα πολυ ωραια μια τελι ιουλιου κ μια δεθτερο δεκαημερο αυγοθστοθ...επειδη βλεπω οτι υπαρχουν προβλεψεις μηπως μπορει να μου πει καποιος με 11826 που εχς εχω ελπιδεσ για φιλολογια ρεθυμνου π εχει 8056???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
το θεμα ειναι στις χαμηλοβαθμες σχολες να μην εχουν δηλωσει ατομα με πολλα μορια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
ααααα πολυ ωραια μια τελι ιουλιου κ μια δεθτερο δεκαημερο αυγοθστοθ...επειδη βλεπω οτι υπαρχουν προβλεψεις μηπως μπορει να μου πει καποιος με 11826 που εχς εχω ελπιδεσ για φιλολογια ρεθυμνου π εχει 8056???

E λογικά μέσα είσαι δύσκολο να ανέβει τόσο τόσο ψηλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
E λογικά μέσα είσαι δύσκολο να ανέβει τόσο τόσο ψηλά.
εγω πιστευω οτι θα ανεβει παραπανω απο 11,000...ωστοσο πρεπει να εχουν μειωθει οι θεσεις στο συγκεκριμενο τμημα που παει να πει ο τελευταιος μπορει να μπηκε με τοσα αλλα οι απο πανω με παραπανω απο αυτον..οι τουλαχιστον οι 2-3 τελευταιοι..μην βλεπετε τις περσινες βασεις σε τετοιες σχολες οπως με το φυσικο και το χημικο στα ιωαννινα που ειχα 3000 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fifi91

Νεοφερμένος

Η fifi91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
τι να πω η ελπιδα παθαινει τελευταια...αν κ δεν νομιζω οτι θα ξεπερασει τα δεκα χιλιαδεσ μορια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
καλα σιγουρα..αλλα αμα εχουν μειωθει οι εισακτεοι δεν ξερεις τι μπορει να παικτει ασε που φετος ειναι βεβαιο οτι εχουν δηλωσει παραπανω ατομα.εγω με 9160 εχω δηλωσει 130 σχολες αλλα δεν παιζει να περασω πουθενα..ουτε σε κατι τει δημοσιων σχεσεων και επικοινωνιας κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spasiklas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
καλα σιγουρα..αλλα αμα εχουν μειωθει οι εισακτεοι δεν ξερεις τι μπορει να παικτει ασε που φετος ειναι βεβαιο οτι εχουν δηλωσει παραπανω ατομα.εγω με 9160 εχω δηλωσει 130 σχολες αλλα δεν παιζει να περασω πουθενα..ουτε σε κατι τει δημοσιων σχεσεων και επικοινωνιας κλπ

Θα περάσεις don't worry 130 σχολές έβαλες άμα δεν μπεις κάπου τότε απλά lol :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Θα περάσεις don't worry 130 σχολές έβαλες άμα δεν μπεις κάπου τότε απλά lol :P.
γιατι το εχεις τοσο απλο? αμα ο καθενας δηλωνει μια σχολη που δεν εχει σκοπο να παει ενω ειναι σιγουρος οτι θα περασει εκει...ετσι χανονται θεσεις .. εγω ειμαι και σε ειδικη κατηγορια και διεκδικω καμμια 10αρια θεσεις αθηνα λογω αδελφου που σπουδαζει αλλα αυτες πιστευω σιγουρα θα καλυφθουν απο αλλες..μια ιστορικο αρχαιολογικο και ετσι σε καμμια 10αρια σχολες απο μια θεση στην καθε μια μου φαινετε ανεφικτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lalak

Νεοφερμένος

Ο lalak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
γιατι το εχεις τοσο απλο? αμα ο καθενας δηλωνει μια σχολη που δεν εχει σκοπο να παει ενω ειναι σιγουρος οτι θα περασει εκει...ετσι χανονται θεσεις .. εγω ειμαι και σε ειδικη κατηγορια και διεκδικω καμμια 10αρια θεσεις αθηνα λογω αδελφου που σπουδαζει αλλα αυτες πιστευω σιγουρα θα καλυφθουν απο αλλες..μια ιστορικο αρχαιολογικο και ετσι σε καμμια 10αρια σχολες απο μια θεση στην καθε μια μου φαινετε ανεφικτο
Κατσε υπαρχει ειδικη κατηγορια(πολυτεκνοι) στο 10%?Εγω νομιζα μονο οι του 90 μπορουν να μπουν σε ειδικες κατηγοριεσ.Δηλαδη αμα μια σχολη παιρνει 100 ατομα οι του 10% θα παρουν 10 θεσεις σωστα?Απο αυτες τις 10 καποιες θα πανε για τις ειδικες κατηγοριες?Δεν το καταλαβαινω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fifi91

Νεοφερμένος

Η fifi91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
γα αυτο λοιπον τοσο καιρο λενε να βαζουμε ΜΟΝΟ τις σχολες π πραγματικα μασ αρεσουν κ οχι ολεσ τισ υπολοιπεσ.........εγω ας πουμε θελω φιλολογια γιατα να δηλωσω μια αλλα τιν οποιο μπορει να την θες πραγματικα εσυ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top