Υποψήφιοι με το 10% 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
δεν ειναι επισημο αυτο..το εγραψε ενας ακυρος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Δεν υπαρχει περιπτωση να εκαναν τοσοι πολλοι 10% ειναι εξωπραγματικο το νουμερο....!!! Ο καθενας λεει οτι γουσταρει και παιζει με την αγωνια μας!!!! Δεν υπαρχει κανενα επισημο στοιχειο που να το αποδεικνυει ουτε προβλεψη για το πως θα κυμαθουν οι βασεις.... Λεει 500-1000 μορια κατω απο τη κανονικη.... Και εγω λεω οτι η γη ειναι τετραγωνη λοιπον.... Ας σοβαρευτουμε λιγο με τις μπουρδες ορισμενων που το παιζουν και ειδικοι.... Ειδικα στο 10% ακομα και στατιστικα να το παρεις δεν πεφτεις μεσα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Δεν υπαρχει περιπτωση να εκαναν τοσοι πολλοι 10% ειναι εξωπραγματικο το νουμερο....!!! Ο καθενας λεει οτι γουσταρει και παιζει με την αγωνια μας!!!! Δεν υπαρχει κανενα επισημο στοιχειο που να το αποδεικνυει ουτε προβλεψη για το πως θα κυμαθουν οι βασεις.... Λεει 500-1000 μορια κατω απο τη κανονικη.... Και εγω λεω οτι η γη ειναι τετραγωνη λοιπον.... Ας σοβαρευτουμε λιγο με τις μπουρδες ορισμενων που το παιζουν και ειδικοι.... Ειδικα στο 10% ακομα και στατιστικα να το παρεις δεν πεφτεις μεσα....
πες τα,γιατι κ γω τα εχω εξηγησει πολλες φορες αλλα...ουτε τις εκτιμησεις του 90% πιστευω, και ας εχουν στατιστικα κτλ...αφου δεν εχουν κ δν προκειται ποτε να εχουν το βασικο στοιχειο...ποσα παιδια δηλωσαν μια σχολη και με ποσα μορια...ετσι ελεγαν πχ περσι για τη γερμανικη φιλολογια, εβγαιναν ολοι και την εκτιμουσαν κατω απο τη βαση και τελικα ...16770 στη θεσσαλονικη και 15825 στην αθηνα...με ολες τις υπολοιπες ξενες εκτος της αγγλικης σε εξευτελιστικα χαμηλα επιπεδα...επεσαν απο τα συννεφα ολοι...ο οποιοσδηποτε με στατιστικα γβπ και γενικη εικονα αποτελεσματων μπορει να βγαλει μια εκτιμηση η οποια ομως για να πεσει ακριβως μεσα πρεπει ο αλλος απλα να χει τυχη, αν οχι μεσο. οι εφημεριδες βγαζουν εκτιμησεις για να πουλανε τα φυλλα τους, οι ιστοσελιδες για να ανεβαινει η δημοσιοτητα τους κ.ο.κ... και εμεις απο την απεναντι οχθη να αγωνιουμε και να απογοητευομαστε επειδη ειδαμε οτι δεν μπαινουμε για λιγο στη σχολη που θελουμε, αφου το λενε ολες οι εκτιμησεις...
αν υπηρχαν και εκτιμησεις για το 10% θα ηταν ακρως γελοιο...οτι εγινε εγινε κ οσοι δηλωσαν δηλωσαν,εμενα δε μου λεει κατι το οτι μπορει φετος να δηλωσαν και 20 και 25 και 30000 παιδια...δεν ξερω ουτε τι κατευθυνση ειναι ο καθενας, ουτε τι σχολη επελεξαν, ουτε με ποια σειρα, αλλα ουτε και με ποσα μορια.ξερω οτι θα κυνηγησω τα ονειρα μου ακομα και αν αποτυχω και με τη 2η. απο ολα μαθαινουμε. ας βγουν και το σεπτεμβριο οι βασεις, εχω κουραστει να ακουω απο τις αξιομισητες υπουργαρες μας διαφορετικες αποψεις...αμα δεν ξερουν τι τους γινεται ας συνεννοηθουν τουλαχιστον, να λενε ολοι την ιδια ημερομηνια, κι ας ειναι ψεμα.
καλο καλοκαιρι σε ολους και υπομονη χωρις αγχη και σκοτουρες...δεν αλλαζει κατι προς το καλυτερο:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofaki123s1

Νεοφερμένος

Η Sofaki123s1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
λοιπον κοιταξτε να δειτε λιγο κατι. αν εγω σασ πω τωρα οτι εκαναν 50000 ατομα επειδη εγω θα ειμαι ηλιθια θαμε πιστεψετε? ασ σοβαρευτουμε λιγο. ο καθενας λεει οτι θέλει. και κακως γινεται αυτο. σιγουρα και εγω εχω αγχωθει οσο δεν παει. με 10.200 μορια δεν μπορεις να κανεισ κ πολλα ουτωσ η αλλωσ. αλλα ασ μην ειμαστε υπερβολικοι ναι θα ανεβουν ναι καναν περισσοτεροι. εχω πχ 4 φιλεσ που εχουν 4000 και 6000 μορια αντιστοιχα και καναν τα χαρτια τους γ τν πλακα τους.ποσα χιλιαρικα κοσμος εχει τοσο χαμηλες βαθμολογιεσ? μειον ολοι αυτοι. βγαλτε και ολους αυτους που δηλωσαν συγκεκριμενεσ κ μονο σχολες. δεν θελω να δωσω ελπιδες εξαλλου εγω τ ξερω οτι δεν θα περασω. ομως μην τρελενεστε ολοι ειναι χαζο. σε 15 μερες τ πολυ θα ξερουμε. κ οσο και αν αγχωθουμε δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα απολυτως και ν αλλαξουμε οτι ειναι ν γινει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
ενα μηνα πες να ειμαστε μεσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Παντως πιστευω οτι η πλειοψηφια αυτων που εκαναν 10% θα ειναι απο 10-15000 μορια που ειναι και συσσωρευμενες οι πιο πολλες σχολες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
μακαρι να περασουμε εκει που θελουμε...χαιρετω το ξενυχτικο παρεακι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
εγω με 9162 να δω αμα θα περασω πουθενα..εχω δηλωσει ολες τις σχολες σχεδον..130 συνολο! αλλα δεν το κοβω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Παιδια θελει ψυχραιμια και αισιοδοξια!!! Κλειστε τα αυτια σας μην ακουτε κανεναν και θα δειτε οταν θα ερθει εκεινη την ημερα... Επειδη σας καταλαβαινω απολυτα σας το λεω... Ευχομαι ολοψυχα να περασετε εκει που ονειρευεστε!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
εγω με 9162 να δω αμα θα περασω πουθενα..εχω δηλωσει ολες τις σχολες σχεδον..130 συνολο! αλλα δεν το κοβω..
θα περασεις. θετικη σκεψη, αλλιως εισαι χαμενος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
απο θεωρητικη..περσυ αμα ειχα δηλωσει θα μπορουσα να ειχα περασει και σε πολυ καλες σχολες οπως φιλολογια κλπ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
απο θεωρητικη..περσυ αμα ειχα δηλωσει θα μπορουσα να ειχα περασει και σε πολυ καλες σχολες οπως φιλολογια κλπ..
μη σκεφτεσαι που θα μπορουσες να ειχες περασει περσι δεν κερδιζεις τιποτα...φετος ειναι το θεμα...οτι ειναι να γινει θα γινει ψυχραιμια και καθαρο μυαλο θελει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
λετε να περασω πουθενα εχω δηλωσει τοσες σχολες εστω μια θεση να μην μπορω να βρω να ειναι οι βασεις παραπανω και απο του 90% ?..εκτος απο μια στην λημνο και τις ιατρικες νομικες φαρμακευτικες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
λετε να περασω πουθενα εχω δηλωσει τοσες σχολες εστω μια θεση να μην μπορω να βρω να ειναι οι βασεις παραπανω και απο του 90% ?..εκτος απο μια στην λημνο και τις ιατρικες νομικες φαρμακευτικες..
κοιτα τις περσινες βασεις με το 90% οσες ειναι κοντα στα μορια σου ειναι αυτες με τις περισσοτερες πι9ανοτητες εισαγωγης ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Τωρα στο edu4u.gr μιλανε για 23500 υποψηφιους!!!! Ειδαν οτι τους κραζουν οι παντες και πανε να τα μπαλωσουν!!! Δεν υπαρχει περιπτωση να ειναι πανω απο 20000 οι υποψηφιοι!!! 15-16000 πιστευω οτι θα ειναι το λογικο νουμερο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lalak

Νεοφερμένος

Ο lalak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Οτι να ναι!Δεν εχει κανεις κανα γνωστο στο Υπουργειο να ρωτησει?Θα παθουμε καρδιακο μαυτα που ακουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
ρε παιδιά ναι! έναν γνωστό στο υπουργείο χρειαζόμαστε! κανένας δεν έχει?ό,τι να ναι ακούμε τόσο καιρό και αγχωνόμαστε χωρίς λόγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lalak

Νεοφερμένος

Ο lalak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Πωπω ελεος πια με τα νουμερα.... 27000 23500 18500 15000000000000 ελεος.... Γιατι ορισμενοι ''κακοι'' παιζουν με τον πονο μας.... Ας μας αφησουν ησυχους πια...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ChrisDV

Νεοφερμένος

Ο ChrisDV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Έχω κατααγχωθεί :( δεν αντέχω άλλο με τους μαμάκες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top