Υποψήφιοι με το 10% 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Sofaki123s1

Νεοφερμένος

Η Sofaki123s1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
redman 20 δηλωσα αρχικα την φιλολογια στα γιαννενα και την ελληνικη φιλολογια στην κομοτηνη και μετα την δημοσιων σχεσεων στην καστορια που ειναι η σχολη που θελω αμεσως μετα. συνολικα δηλωσα τα παντα. 129 για την ακριβεια.. αν και δεν νομιζω οτι εχς και ιδιατερες ελπιδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
redman 20 δηλωσα αρχικα την φιλολογια στα γιαννενα και την ελληνικη φιλολογια στην κομοτηνη και μετα την δημοσιων σχεσεων στην καστορια που ειναι η σχολη που θελω αμεσως μετα. συνολικα δηλωσα τα παντα. 129 για την ακριβεια.. αν και δεν νομιζω οτι εχς και ιδιατερες ελπιδες


και εγω τοσες εχω δηλωσει εκτος απο ιατρικες νομικη φαρμακευτικη καλων τεχνων και των θεατρικων σπουδων..και εγω κοντα στα δικα σου μορια εχω..και φοβαμε μηπως δεν περασω πουθενα..πφφφφ

λες και αυτη η δημοσιων σχεσεων να εχει τοσα πολλα μορια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

newline

Νεοφερμένος

Ο newline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
αντε παιδακια σε λιγες μερες τελος η αγωνια μας!πρωτη φορα φετος θα ανακοινωθουν οι βασεις τοσο νωρις ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΕΛΗ ΙΟΥΛΙΟΥ Ή ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ ΑΡΧΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ!!


https://www.edugate.gr/epikairotita/anakoinonontai-baseis-eisagogis-sta-aei-tei
Οι βάσεις εισγωγής στα ανώτατα εκπαιδευτικά και τεχνολογικά ιδρύματα της χώρας θα ανακοινωθούν το δεύτερο δεκαπενθήμερο Ιουλίου.
Με δεδομένο ότι η διαδικασία υποβολής των μηχανογραφικών θα ολοκληρωθεί στις 28-06-2011 και ότι τα στοιχεία καταχωρούνται αυτόματα στο κέντρο Μηχανογράφησης του Υπουργείου εκτιμάται ότι οι βάσεις εισαγωγής στα ΑΕΙ-ΤΕΙ θα ανακοινωθούν στο τέλος Ιουλίου ή αρχές Αυγούστο 2011.
Έτσι η αγωνία των υποψηφίων θα τελειώσει πολύ νωρίτερα φέτος σε σχέση με προηγούμενες χρονιές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
το αρθρο πρεπει να ειναι παλιο ομως γιατι λεει οτι η ολοκληρωση των μηχανογραφικων ολοκληρωθηκε στις 28..τεσπα..φοβαμε οτι δεν θα περασω πουθενα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
αντε παιδακια σε λιγες μερες τελος η αγωνια μας!πρωτη φορα φετος θα ανακοινωθουν οι βασεις τοσο νωρις ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΕΛΗ ΙΟΥΛΙΟΥ Ή ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ ΑΡΧΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ!!


https://www.edugate.gr/epikairotita/anakoinonontai-baseis-eisagogis-sta-aei-tei
Οι βάσεις εισγωγής στα ανώτατα εκπαιδευτικά και τεχνολογικά ιδρύματα της χώρας θα ανακοινωθούν το δεύτερο δεκαπενθήμερο Ιουλίου.
Με δεδομένο ότι η διαδικασία υποβολής των μηχανογραφικών θα ολοκληρωθεί στις 28-06-2011 και ότι τα στοιχεία καταχωρούνται αυτόματα στο κέντρο Μηχανογράφησης του Υπουργείου εκτιμάται ότι οι βάσεις εισαγωγής στα ΑΕΙ-ΤΕΙ θα ανακοινωθούν στο τέλος Ιουλίου ή αρχές Αυγούστο 2011.
Έτσι η αγωνία των υποψηφίων θα τελειώσει πολύ νωρίτερα φέτος σε σχέση με προηγούμενες χρονιές.
σιγα μην ανακοινωθουν αρχές Αυγούστου........
Δεν ξερεις οτι από 15/1-15/8/ όλοι οι εμπλεκόμενοι με τισ βάσεις ...κανουν.... πλιτσι πλίτσι..... :D
Τρίτη 23 Αυγούστου μεγάλε θα ανακοινωθούν !!!!!
αλλωστε το νωριτερο δεν συμφερει κιολας....
σκέφτηκες οτι ο μπαμπάς σου θα πρεπει να πληρώνει ενοίκιο απο Αυγουστο ενω θα χρησιμοποιηθεί από Οκτώβριο?????

σιγα μην ανακοινωθουν αρχές Αυγούστου........
Δεν ξερεις οτι από 15/1-15/8/ όλοι οι εμπλεκόμενοι με τισ βάσεις ...κανουν.... πλιτσι πλίτσι..... :D
Τρίτη 23 Αυγούστου μεγάλε θα ανακοινωθούν !!!!!
αλλωστε το νωριτερο δεν συμφερει κιολας....
σκέφτηκες οτι ο μπαμπάς σου θα πρεπει να πληρώνει ενοίκιο απο Αυγουστο ενω θα χρησιμοποιηθεί από Οκτώβριο?????
15/7 ήθελα να γραψω ...... οχι 15/1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

johnyy

Νεοφερμένος

Ο johnyy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
εχει δηλωσει κανεις ναυπηγους εμπ ή μηχανολογους εμπ ???με 18860 περναω?? ειμαι μηχανολογους θεσσαλονικης και μαλλον αν περασω θα ερθω αθηνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
εσυ ποσες σχολες εχεις δηλωσει συνολικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

newline

Νεοφερμένος

Ο newline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
εχω δηλωσει γυρω στις 100 με προτεραιοτητα φυσικα τη θεσσαλονικη,γιατι δεν εχω τη δυνατοτητα να παω σε αλλη πολη..ρε redman don't worry ολα καλα θα πανε και θα περασουμε εκει που θελουμε!εσυ που θελεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Και εγω εχω δηλωσει καμια 120 σχολες...φυσικα με σειρα προτεραιοτητας...τωρα εστω να περασω σε καποια σχολη στην επαρχια θα ειμαι ευχαριστημενος..αν και φοβαμε εχω 9140 πρωτο και 9054 τριτο επιστημονικο πεδιο καπου κει εχω δηλωσει πρωτα τις σχολες που με ενδιαφερουν στην αθηνα παιδαγωγικα νηπιαγωγος φιλολογια νοσηλευτικη αει μετα τις σχολες τις παντειου και μετα τα τει της αθηνας(φυσιοθεραπεια,ραδιολογια,οπτομετρια,εργοθεραπεια κλπ) και μετα παω στις σχολες στην επαρχεια οπως ειχα την σειρα και με τις σχολες στην αθηνα συμπεραινοντας δηλωσα ολες τις σχολες εκτος απο μια στην λημνο με διατροφη και διετολογια τις νομικες,3 τμηματα θεατρικων σπουδων,τις βιολογιες την μοριακη βιολογια και φυσικα τις σχολες με τα ειδικα μαθηματα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofaki123s1

Νεοφερμένος

Η Sofaki123s1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
περυσι ο τελευταιος μπηκε με 8 και στην δημοσιων σχεσεων. αλλα και με 6 και στην ελληνικη φιλολογια αμα το παρεις ετσι. δεν θέλω να σ απογοητεύσω redman20 αλλα εδω εγω με 10 και χιλιαδες και πιστευω οτι δεν θα περάσω πουθενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
εσυ καπου θα περασεις...εγω φοβαμε που δεν δηλωσα αυτη την σχολη στην λημνο...και μηπως περναω μετα και δεν την ειχα δηλωσει!

σε μια σχολη να περασω και ας ειναι οπου νανε..και θα δω αμα την παρακολουθησω..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
παιδια φετος εχω παει με το 10 τοις εκατο...εχω 17700 μορια απο περυσι και εχω δηλωσει χημικων μηχανικων και στις 3 πολεις που υπαρχει αυτη η σχολη...στην πατρα ειναι 17500 περιπου...λετε να ανεβει 200 μορια...?ποια ειναι η αποψη σας για τις βασεις του 10 τοις εκατο για φετος...?
Είχες δηλώσει και πέρυσι τις ίδιες σχολές;
Κρίμα πάντως ρε γαμώτο, για λίγα μόρια δεν έπιασες την Πάτρα.:/:
---
Κάθε πρόβλεψη είναι επισφαλής.
Για μια γενικότερη εικόνα σε ποιά επίπεδα κυμαίνονται οι βάσεις του 10% για τα 3 τμήματα από το 2001 μέχρι πέρυσι, τσέκαρε το παρακάτω λινκ:
https://www.kesyp-kilkis.gr/vaseis/r340.html
Σύμφωνα με τα στατιστικά λοιπόν, έχεις περισσότερες πιθανότητες για την Πάτρα.
Τώρα απλά κάνεις υπομονή για τις βάσεις και ελπίζεις.
Σου εύχομαι καλή επιτυχία! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
αντε παιδακια σε λιγες μερες τελος η αγωνια μας!πρωτη φορα φετος θα ανακοινωθουν οι βασεις τοσο νωρις ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΕΛΗ ΙΟΥΛΙΟΥ Ή ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ ΑΡΧΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ!!


https://www.edugate.gr/epikairotita/anakoinonontai-baseis-eisagogis-sta-aei-tei
Οι βάσεις εισγωγής στα ανώτατα εκπαιδευτικά και τεχνολογικά ιδρύματα της χώρας θα ανακοινωθούν το δεύτερο δεκαπενθήμερο Ιουλίου.
Με δεδομένο ότι η διαδικασία υποβολής των μηχανογραφικών θα ολοκληρωθεί στις 28-06-2011 και ότι τα στοιχεία καταχωρούνται αυτόματα στο κέντρο Μηχανογράφησης του Υπουργείου εκτιμάται ότι οι βάσεις εισαγωγής στα ΑΕΙ-ΤΕΙ θα ανακοινωθούν στο τέλος Ιουλίου ή αρχές Αυγούστο 2011.
Έτσι η αγωνία των υποψηφίων θα τελειώσει πολύ νωρίτερα φέτος σε σχέση με προηγούμενες χρονιές.
οι πκε για αστυνομια θα αρχισουν το νωριτερο τελη ιουλιου αρα αποκλειεται να βγουν τοτε οι βασεις.θα βγουν για ολες τις σχολες και οχι της αστυνομιας;δεν νομιζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofaki123s1

Νεοφερμένος

Η Sofaki123s1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
redman δεν θα περασω και θα το δεις.. ! εχουν δηλωσει απιστευτα πολυ ανθρωποι. ασχετοι κ μη δλδ ειλικρινα πιστευεις οτι θα ειμαι τοσο τυχερη? οσο για την σχολη κακως δεν την δηλωσες γτ αν δεισ στην τελικη οτι θα την περνουσες θα χτυπασ το κεφαλι σου κατω αλλα θα ειναι αργα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
που το ξερεις οτι εχουν δηλωσει τοσοιιιιιιι πολλοι? σιγουρα βλεπω μεγαλη συμμετοχη φετος..την σχολη αυτη δεν την ειδα..αλλα ποιος παει στην λημνο ρε συ..εχω δηλωσει τοσες σχολες..ε για μια τωρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι θα ειναι πολυ παραπανω οι υποψηφιοι φετος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
εγω δεν ειμαι αγχωμενος..οτι ειναι να γινει θα γινει τωρα..απλα ειμαι περιεργος για το τι θα γινει..δεν εχω και τοσο κολημα αμα δεν περασω σε μια σχολη..στις μερες μας ισως ειναι και καλυτερα να μην περασεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
εγω δεν ειμαι αγχωμενος..οτι ειναι να γινει θα γινει τωρα..απλα ειμαι περιεργος για το τι θα γινει..δεν εχω και τοσο κολημα αμα δεν περασω σε μια σχολη..στις μερες μας ισως ειναι και καλυτερα να μην περασεις..

Και εγω ειχα μπει στο τρυπακι να λεω π.χ ποσοι θα κανουν για τη σχολη που θελω το εψαχνα πολυ ειδικα αμα εισαιπολυ πιο πανω απο τη βαση και βλεπεις να υπαρχουν ατομα που ειναι ακομα πιο πανω απο εσενα σε αγχωνει ακομα περισσοτερο! Αλλα επειδη παρατηρω οτι με εχει κουρασει και με εχει κυριολεκτικα φθειρει το ολο θεμα το εχω αφησει πια! Ναι μεν εχω τρομερο αγχος και θελω να μαθω τωρα αν περασα η οχι αλλα εχω σταματησει να τοσκαλιζω και να ψαχνω.... Οτι ειναι να γινει θα γινει! Δεν μπορουμε να επεμβουμε και αλλαξουμε καταστασεις.... Ειναι και θεμα τυχης και συγκιρειων το ολο θεμα κακα τα ψεματα.... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
αδερφε αυτο λεω και εγω...απλα εχω μεγαλη περιεργια για το τι θα γινει με τις βασεις φετος..κακα τα ψεματα περσυ ηταν πολυ χαμηλες...δεν πιστευω να ισχυσει και φετος..μακαρι αλλα δεν..το ειδαν πολλα ατομα αυτο περσυ και φετος ολοι εχουν δηλωσει..αλλοι για να πανε στην περιοχη που εχουν μονιμη κατοικια..αλλοι για να περασουν σε αλλη σχολη καλυτερη..αλλοι για να περασουν καπου γιατι δεν ειχαν περασει..και αλλοι για τον χαβαλε τους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofaki123s1

Νεοφερμένος

Η Sofaki123s1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
εγω συμφωνω οτι ειναι να γινει θα γινει παιδια κακα τα ψεματα κ εμενα που μ εχει φαει το αγχοσ η λογικη μου μου λεει οτι τσαμπα αγχωνομαι γιατι με το να αγχωνομαι δεν θα κρατησω τισ βασεις χαμηλα. ομως ειναι κατι που δεν μπορεις να ελεγξεισ. ασ ευχηθουμε να μην εχουν τρελες αποκλεισεις οι βασεις και βλεπουμε αν και οι μερες κοντευουν. ! παραηγορω τον εαυτο μου οτι οσοι και να εκαναν οπως με αγχωνει οτι πολυ ειναι πανω απο μενα πολυ εχουν και χαμηλοτερα μορια απο μενα οποτε οτι ειναι να γινει θα γινει. ! παντως μονο στο δικο μου σχολειο δηλωσαν με το 10% καμια 25 αρια ατομα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top