Υποψήφιοι με το 10% 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
να ρωτήσω κάτι ?
το 10% + ισχύει για συγκεκριμένες κατηγορίες μαθητών (πολύτεκνοι , ορφανοί κα.) και για στρατιωτικές σχολές μόνο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
να ρωτήσω κάτι ?
το 10% + ισχύει για συγκεκριμένες κατηγορίες μαθητών (πολύτεκνοι , ορφανοί κα.) και για στρατιωτικές σχολές μόνο?

Το 10% ισχύει για τους υποψήφιους που έδωσαν τις 2 προηγούμενες χρονιές πανελλήνιες! Δεν υπάρχουν συγκεκριμένες κατηγορίες.
Όσοι θέλουν στρατιωτικές/αστυνομία και Τεφαα πρέπει να κάνουν μια δήλωση τον Φλεβάρη. Οι υπόλοιποι δίνουμε μόνο μηχανογραφικό μαζί με το 90%! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FOTO

Νεοφερμένος

Η FOTO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Το εχω δει αυτο που λες αλλα εχω δει και σε αλλα site μονο αποφοιτοι.απλως δεν ξερω αν θα μπορω ευκολα να κανω το μηχανογραφικο ηλεκτρονικα η θα εχω προβλημα λογω του κωδικου.σε ευχαριστω για την απαντηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
αααααααα μάλιστα ..ευχαριστώ , τελικά δεν με ενδιαφέρει το θέμα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Το εχω δει αυτο που λες αλλα εχω δει και σε αλλα site μονο αποφοιτοι.απλως δεν ξερω αν θα μπορω ευκολα να κανω το μηχανογραφικο ηλεκτρονικα η θα εχω προβλημα λογω του κωδικου.σε ευχαριστω για την απαντηση

Φαντάζομαι ότι το site του υπουργείου είναι πιο έγκυρο από άλλα site. :P
Λογικά δε θα έχεις πρόβλημα, εγώ πήρα στο σχολείο και μου είπαν ότι όταν βγουν οι ημερομηνίες να τους πάρω τηλέφωνο ώστε να με ενημερώσουν και μάλλον θα κάνω το μηχανογραφικό μου στο σχολείο για να μην κάνω κάποιο λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FOTO

Νεοφερμένος

Η FOTO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ενταξει ευχαριστω πολυ.απλως επειδη κοιταξα τον κωδικο μου και ειδα οτι και την δευτερη φορα που εδωσα ηταν ο ιδιος και ξεκιναει απο 08 που πρεπει να ειναι το ετος αποφοιτησης ειναι ιδιος και δεν μου τον αλλαξανε μηπως δεν βρεθει στο συστημα και βρεθουν οι κωδικοι αυτων που δωσαν το 2009 και 2010 και εχουν κωδικους με το ετος αποφοιτησης για αυτο μπερδευτικα και στο μηχανογραφικο δεν λεει που το κοιταξα για βεβαιωση προσβασης αλλα ετος αποφοιτησης μονο και παραξενευτηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
ρε παιδια αφου το λεει ξεκαθαρα ο νόμος !!!!

ύμφωνα με την ισχύουσα νομοθεσία δεν επιτρέπεται να δηλώσεις σχολή στην οποία είσαι ήδη σπουδαστής από
προηγούμενο έτος."

δες το περυσινό μηχανοφραφικο !!! άλλαξε κατι απο πέρυσι???/

ΔΕΕΝ ΝΟΜΙΖΩΩΩΩ !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnyy

Νεοφερμένος

Ο johnyy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
σκεφτομαι να δηλωσω χημικους εμπ εγω με 18150
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Αν το θες καντω κανεις δεν ειναι μαντης να σου πει αν εχεις:D
το εχασες για πολλη περση ;Σε ποια πολη θες ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosatha

Νεοφερμένος

Ο tasosatha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Γεια σας, θα ηθελα να ρωτησω αν θα καταργηθει τελικα απο του χρονου το 10%. Ελεγαν πως θα ψηφιστει σχετικοσ νομος αλλα τελικα δεν εγινε τιποτα ακομα. Γνωριζετε τιποτα επι του θεματος. Και κατι τελευταιο εγω που εδωσα περσι θα εχω δικαιωμα να δωσω του χρονου. Οποιος γνωριζει σιγουρα ας μου απαντησει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSayian

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!Είμαι απόφοιτος 2009 και αποφάσισα φέτος να κάνω 10%!Θέλω να ρωτήσω τι ακριβώς παίζει με την ηλεκτρονική δήλωση μηχανογραφικών μιας και εμείς την κάναμε "πατροπαράδοτα" Πρέπει να περάσω και καθόλου απ το σχολείο?Χρειάζομαι τίποτα χαρτιά εκτός της βεβαίωσης πρόσβασης και τον κωδικό?

Α και κάτι άλλο..Γιατί είμαι μεταξύ δυο σχολών της δικιάς μου(σε άλλη πόλη) και μιας άλλης.Με τα μαθήματα τελικά τι ισχύει?Ξερουμε στα σίγουρα?Κάπου διάβασα οτι ενας χρήστης είπε οτι του αναγνωρίστηκαν κανονικά τα μαθήματα και κάποιος άλλος πως απλά κάνεις μια αίτηση και ανάλογα αν την δεκτούν!ξέρει κανείς κάτι παραπάνω?Ή μήπως είναι θέμα ιδρύματος?Εχει κανείς άλλος προσωπικη εμπειρία απο κάτι τέτοιο?(Για να δω αν τα δέχονται κιολας κατα γενική ομολογία:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!Είμαι απόφοιτος 2009 και αποφάσισα φέτος να κάνω 10%!Θέλω να ρωτήσω τι ακριβώς παίζει με την ηλεκτρονική δήλωση μηχανογραφικών μιας και εμείς την κάναμε "πατροπαράδοτα" Πρέπει να περάσω και καθόλου απ το σχολείο?Χρειάζομαι τίποτα χαρτιά εκτός της βεβαίωσης πρόσβασης και τον κωδικό?

Α και κάτι άλλο..Γιατί είμαι μεταξύ δυο σχολών της δικιάς μου(σε άλλη πόλη) και μιας άλλης.Με τα μαθήματα τελικά τι ισχύει?Ξερουμε στα σίγουρα?Κάπου διάβασα οτι ενας χρήστης είπε οτι του αναγνωρίστηκαν κανονικά τα μαθήματα και κάποιος άλλος πως απλά κάνεις μια αίτηση και ανάλογα αν την δεκτούν!ξέρει κανείς κάτι παραπάνω?Ή μήπως είναι θέμα ιδρύματος?Εχει κανείς άλλος προσωπικη εμπειρία απο κάτι τέτοιο?(Για να δω αν τα δέχονται κιολας κατα γενική ομολογία:P)
Δεν σου λέμε. Να ψάξεις και να τα βρείς όπως κάναμε κι εμείς.

:pfff: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Πηρα στο σχολείοο να ρωτήσω πότε να πάρω τον κωδικό και μου είπαν ότι δε ξέρουν τίποτα, δεν έχει βγει καμία ανακοίνωση και να πάρω την Δευτέρα που θα βγουν οι βαθμοί. Μάλιστα με ερώτησε με απορία κιόλας "Ποιόν κωδικό" Ναι, ναι οργάνωση στο σχολείο μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
δηλαδη δεν ισχυει αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.

chiras365

Νεοφερμένος

Ο chiras365 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ρε παιδια,εγω π θα κανω 10% φετος,και στις σχολες που θελω στην πολη μου δεν πιανω τα μορια(ειτε για λιγο ειτε για πολυ),και εχω εισοδημα κατα πολυ κατω του οριου που εχουνε θεσει,ΑΛΛΑ ειμαι πρωτοτοκος και δεν εχω αδερφο/η π φοιτα σε αλλη πολη,δεν θεωρουμαι ειδικη κατηγορια κοινωνικων κριτηριων???
Και θα πρεπει απλως να περιμενω να πεσουνε τα μορια με τον σταυρο στο χερι για τις σχολες π θελω στην πολη μου???

Και ειδικη κατηγορια τι ακριβως εννοουμε>??εχω δει ποσοι περνανε μεσω ειδικων κριτηριων στις σχολες,(για παραδειγμα φιλοσοφικο Θεσσ/νικης φετος απο ειδικες κατηγοριες θα μπουνε 29 ατομα),αλλα αυτα τα 29 ατομα θα ειναι 29 παιδια που εχουνε βγαλει ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΟ βαθμο απο την βαση,και ΟΠΟΙΟΙ 29 εχουνε το χαμηλοτερο εισοδημα θα μπουνε στην σχολη??

Αυτο εχω καταλαβει μεχρι στιγμης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofaki123s1

Νεοφερμένος

Η Sofaki123s1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
απο 16.06 εως 23.06 με επιδειξη ταυτοτητας και πρωτοτυπησ βεβαιωσης προσβασης πας στο λυκειο σου και παίρνεις εναν κωδικο. επειτα κανεις ηλεκτρονικη την υποβολη του μηχανογραφικου σου απο 17.06 εως 28.06. οταν θα γινει αυτο καλα θα ειναι να βρισκεσαι και σε υπολογιστη που ν εχει κ εκτυπωτη γ το εχεις και εσυ στα χερια σου μετα το περας της διαδικασιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shooteras

Νεοφερμένος

Ο shooteras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Γεια σας, θα ηθελα να ρωτησω αν θα καταργηθει τελικα απο του χρονου το 10%. Ελεγαν πως θα ψηφιστει σχετικοσ νομος αλλα τελικα δεν εγινε τιποτα ακομα. Γνωριζετε τιποτα επι του θεματος. Και κατι τελευταιο εγω που εδωσα περσι θα εχω δικαιωμα να δωσω του χρονου. Οποιος γνωριζει σιγουρα ας μου απαντησει...
Δες το ποστάρισμα μου στην σελίδα 56,λογικά ισχύει και για του χρόνου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top