Υποψήφιοι με το 10% 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Μπορουμε μηπως να βαλουμε κανα Poll για το τι σχολες κυριως σκοπευει ο καθενας να δηλωσει στο μηχανογραφικο του 10% ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
έχει εδώ ένα θέμα, αλλά δεν έχει poll.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.FFF

Νεοφερμένος

Ο. FFF αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Παιδια μια ερωτηση δεν ξερω αμα εχει ξαναγινει αλλα δεν μπορω να διαβασω κιολας 30 σελιδες οποτε οποιος ξερει και θελει ας απαντησει!!
Εχω τελιωσει το λυκειο εδω και δυο χρονια,και ειχα δωσει πανελλαδικες περισι αλλα φετος θα κανω με το 10%.. θα χασω τους προφορικους βαθμους?Δηλαδη θα εχω διαφορετικα μορια απο περυσι??(θα χασω 200μορια στο 2-4πεδιο και 110 στο 5ο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Γιατί να χάσεις μόρια;
Με τα ίδια είσαι από όσο ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.FFF

Νεοφερμένος

Ο. FFF αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Γιατί να χάσεις μόρια;
Με τα ίδια είσαι από όσο ξέρω.
Γιατι νομιζω πως μετα απο 2 χρονια δεν μετραει ο προφορικος βαθμος παρα μονο ο γραπτος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πρώτη φορά το ακούω.
Εγώ ξέρω πως δε χάνεις.

Μπορείς να δώσεις με το 10% αν έδωσες πανελλήνιες εντός 2 χρόνων και δε μετράνε οι προφορικοί μετά από χ χρόνια όταν ξανά δώσεις πανελλήνιες. Αυτό ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.FFF

Νεοφερμένος

Ο. FFF αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Κοιτα να δεις πως ΝΟΜΙΖΩ (το τονιζω) πως εχει η κατασταση.Αφου αποφοιτησεις κρατανε 1-2χρονια (δεν ξερω ακριβως για αυτο ρωταω) οι βαθμοι του σχολειου.Δηλαδη εγω που δεν περασα με την πρωτη αλλα ξαναδωσα πανελλαδικες και τωρα θα κανω μηχανογραφικο για να μπω στην σχολη που θελω με το 10% αμα θα μου κρατηθουν οι βαθμοι.Βεβεα θα ξερω απο εβδομαδα που θα παω να κανω για στρατιωτικες και αστυνομικες αλλα ηθελα αμα ηξερε καποιος κατι να μου πει :)

Καλησπέρα..Εγώ αναρωτιέμαι ένα πράγμα..πέρυσι έπεσαν πολύ οι βάσεις για το 10%. Δεν το ήξερα δυστυχώς και δεν έκανα τα χαετιά μου. Φέτος υπάρχει περίπτωση να ανέβουν πολύ; Έχετε ακούσει τίποτα; Γιατί εγώ το μόνο που διάβασα είναι ότι επειδή περιορίστηκε το 10% σε δύο χρόνια, θα δώσει σε πολλούς τη δυνατότητα και φέτος να μπουν σε κάποια σχολή... Εγώ έχω 10.292 στο 1ο και 10.700 στο 3ο.
Να ελπίζω ή μπα;
Δεν παιζει αυτο ρε Σοφακι ρολο!!!!Σκεψου μονο οτι πχ ενα πανεπιστημιο παιρνει 300 ατομα αρα 30ατομα απο το 10%... αμα δηλωσουν λιγοτερα απο 30 ατομα το λογικο δεν ειναι να περασουν ολοι? :P Εγω πιστευω πως σχολες με μεγαλη ζητηση δεν θα γινουν οπως περυσι...Αλλα γενικοτερα τα ιδια θα ειναι θα περνανε ατομα με 500 μορια λολ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Όσοι δε θέλουνε Στρατιωτικές...απλά περιμένουνε; Μέχρι τον Ιούνη; :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofaki123s1

Νεοφερμένος

Η Sofaki123s1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Οι προφορικοί βαθμοί δεν χάνονται. Βασικά δεν σε αφορά αυτό. Τα μόρια που έχεις στην βεβαίωση πρόσβασης θα παραμείνουν όπως έχουν. Δεν σε ενδιαφέρει σε κάτι ο προφορικός εκτός αν θες να θελήσεις να ξαναδώσεις πανελλαδικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

.FFF

Νεοφερμένος

Ο. FFF αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Οι προφορικοί βαθμοί δεν χάνονται. Βασικά δεν σε αφορά αυτό. Τα μόρια που έχεις στην βεβαίωση πρόσβασης θα παραμείνουν όπως έχουν. Δεν σε ενδιαφέρει σε κάτι ο προφορικός εκτός αν θες να θελήσεις να ξαναδώσεις πανελλαδικές.
Α ναι ε?Γιατι νομιζα βγενει νεα βεβαιωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

thomas16

Νεοφερμένος

Ο thomas16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
θα ηθελα να κανω μια ερωτηση. Εγω εδωσα πανελληνιες το 2007, τωρα δεν εχω δικαιωμα να καταθεσω αιτηση για το 10% ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
θα ηθελα να κανω μια ερωτηση. Εγω εδωσα πανελληνιες το 2007, τωρα δεν εχω δικαιωμα να καταθεσω αιτηση για το 10% ?
Όχι. Μόνον όσοι έδωσαν πανελλήνιες το 2010 και το 2009 μπορούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Όσοι δε θέλουνε Στρατιωτικές...απλά περιμένουνε; Μέχρι τον Ιούνη; :Ρ

Θέλω κι εγώ να μαθω γι αυτό. Όσοι θα δώσουν με το 10% και δεν θελουν στρατιωτικές απλά θα κανουν μηχανογραφικό τον ιούλη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
παιδια εγω με 9121 στο 1ο και 9012 στο 3ο επιστημονικο πεδιο εχω ελπιδες να περασω σε καποια σχολη με το 10%?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tanoulitsa

Νεοφερμένος

Η Τανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Ρε παιδια οσοι θελουμε να κανουμε αιτηση αλλα οχι για στρατιωτικες περιμενουμε μεχρι τον Ιουλη! Σιγουρα ετσι??? Μην χασουμε κανεναν περιθωριο...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
παιδια εγω με 9121 στο 1ο και 9012 στο 3ο επιστημονικο πεδιο εχω ελπιδες να περασω σε καποια σχολη με το 10%?

Και ναι και όχι... Είναι υπερβολίκα ρευστά και ανασφαλή τα πράγματα με το 10%

Ρε παιδια οσοι θελουμε να κανουμε αιτηση αλλα οχι για στρατιωτικες περιμενουμε μεχρι τον Ιουλη! Σιγουρα ετσι??? Μην χασουμε κανεναν περιθωριο...!

Νομίζω πως είναι έτσι, αλλά καλού κακού ρίχνε κι απο καμιά ματιά στην σελίδα του υπουργείου(https://www.minedu.gov.gr/)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elfi1920

Νεοφερμένος

Η elfi1920 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Θέλω κι εγώ να μαθω γι αυτό. Όσοι θα δώσουν με το 10% και δεν θελουν στρατιωτικές απλά θα κανουν μηχανογραφικό τον ιούλη;
ναι, απλα περιμενουμε..!! επιβεβαιωμενο κ απο το σχολειο μου που πηγα κ ρωτησα κ απο φιλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TO7IS

Νεοφερμένος

Ο TO7IS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια χαρα σε ολους. Θελω να κανω φετος το 10% ομως δεν εχω την κανονικη βεβαιωση προσβασης γιατι την εδωσα στην σχολη μου κατα την εγγραφη τον σεπτεμβριο και εχω μονο την φωτοτυπια . Ξερει κανεις τι μπορω να κανω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianhs18

Νεοφερμένος

Ο gianhs18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
λογικα πηγαινεις στο σχολιο και ξαναβγαζεις μια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TO7IS

Νεοφερμένος

Ο TO7IS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Α, οκ σε ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top