Υποψήφιοι με το 10% 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
και κατι ακομη χρειαζονται καποια επιπλεον χαρτια...
Όχι.

μεσα φεβρουαριου πρεπει να παμε στο λυκειο που τελιωσαμε;
Όχι απαραίτητα.

Νομίζω ότι φαίνεται καθαρά στην εγκύκλιο...
Right. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Ενα poll για το τι σχολες θα δηλωσουμε μου ακουγεται καλη ιδεα ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apla

Νεοφερμένος

Ο apla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Για να είμαστε σίγουροι.
Αυτοί που ΔΕΝ δίνουν για στρατιωτικές σχολές και τις παραμφερείς που χρειάζονται αθλήματα και ιστορίες ΔΕΝ πάμε 10-22 φεβρουαρίου αλλά αργότερα, σωστά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Για να είμαστε σίγουροι.
Αυτοί που ΔΕΝ δίνουν για στρατιωτικές σχολές και τις παραμφερείς που χρειάζονται αθλήματα και ιστορίες ΔΕΝ πάμε 10-22 φεβρουαρίου αλλά αργότερα, σωστά?
Όχι. Όλοι μα ΟΛΟΙ θα πάνε να δηλώσουν από 10 έως 25 Φεβρουαρίου. Είτε θες στρατιωτικές είτε θες Nasa. :P
----------------------------------------------------------------------
ΆΚΥΡΟ, ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΝΑ ΘΕΩΡΗΘΕΙ ΩΣ ΣΤΙΓΜΙΑΙΟ ΛΑΘΟΣ.


Sorry. :(
Σταυρώστε με. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Όχι. Όλοι μα ΟΛΟΙ θα πάνε να δηλώσουν από 10 έως 25 Φεβρουαρίου. Είτε θες στρατιωτικές είτε θες Nasa. :P
Εμ, πας μονο για εαν θες στρατιωτικες κ.τ.λ , αυτες που εχουν αθληματα :confused:

Επισημαίνεται ότι η ανωτέρω προθεσμία 10-25 Φεβρουαρίου είναι αποκλειστική και μετά την παρέλευσή της δεν γίνεται δεκτή καμία Αίτηση-Δήλωση.

Υπόχρεοι για την υποβολή της Αίτησης – Δήλωσης κατά περίπτωση είναι :
Γ) οι απόφοιτοι – κάτοχοι βεβαίωσης πρόσβασης των ετών 2009 ή 2010 ημερήσιου ΓΕΛ ή ΕΠΑΛ (ΟΜΑΔΑ Β΄) που επιθυμούν να είναι υποψήφιοι για το 10% των θέσεων εισακτέων των ημερησίων ΓΕΛ χωρίς νέα εξέταση για εισαγωγή στις Στρατιωτικές και Αστυνομικές Σχολές, στις Σχολές των Ακαδημιών Εμπορικού Ναυτικού και στα ΤΕΦΑΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
τελικα χρειαζετε καποιος να κανει κατι εαν δεν θελει να δηλωσει στρατιωτικες και τα λοιπα? η θα περιμενει μεχρι το καλοκαιρι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Σας παρακαλω, ειδικα οι μαθητες της Γ΄Λυκειου που το 10% δεν ειναι κατι που θα επρεπε να σας απασχολει αμεσα φετος, αν δεν ειστε σιγουροι για αυτα που λετε ας μην παραπληροφορειτε τον κοσμο... Το Φεβρουαριο στα σχολεια απο τους αποφοιτους ΜΟΝΟ ΤΟΥ 2009 ΚΑΙ 2010 πηγαινουν οσοι θελουν να δηλωσουν στο μηχανογραφικο τους
1) Στρατιωτικές
2) Αστυνομικές Σχολές
3) Σχολές των Ακαδημιών Εμπορικού Ναυτικού
4) ΤΕΦΑΑ.
ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑΣΑ ΝΑ ΘΕΛΟΥΝ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΤΟΥ 90% ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ, ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ.

φιλικα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos45

Νεοφερμένος

Ο nikos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Σας παρακαλω, ειδικα οι μαθητες της Γ΄Λυκειου που το 10% δεν ειναι κατι που θα επρεπε να σας απασχολει αμεσα φετος, αν δεν ειστε σιγουροι για αυτα που λετε ας μην παραπληροφορειτε τον κοσμο... Το Φεβρουαριο στα σχολεια απο τους αποφοιτους ΜΟΝΟ ΤΟΥ 2009 ΚΑΙ 2010 πηγαινουν οσοι θελουν να δηλωσουν στο μηχανογραφικο τους
1) Στρατιωτικές
2) Αστυνομικές Σχολές
3) Σχολές των Ακαδημιών Εμπορικού Ναυτικού
4) ΤΕΦΑΑ.
ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑΣΑ ΝΑ ΘΕΛΟΥΝ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΤΟΥ 90% ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ, ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ.

φιλικα:)

Να σαι καλα ρε starry eyed για τις πληροφοριες γιατι εμεχρι προτινος ειχα μπερδευτει αρκετα αλλα τωρα ειμαι ok.Aπλα θα ηθελα να ρωτησω κατι ακομα.Οταν λες οτι απλα πας κατευθειαν το καλοκαιρι και καταθετεις το μηχανογραφικο σου με τους υπολοιπους υποψηφιους του 90% ποιος μηνας ειναι ακριβως γιατι δεν θυμαμαι.Ιουνιο ή Ιουλιο?Και οποιος γνωριζει μπορει να μου πει τι χαρτια θα χρειαστουμε ακριβως?
Ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ιουνιο ή Ιουλιο?
Ioύλιο.
Και οποιος γνωριζει μπορει να μου πει τι χαρτια θα χρειαστουμε ακριβως?
Λογικά ότι είχαμε μαζί μας και πέρυσι. Αλλά δεν τα θυμάμαι όλα ακριβώς για να πώ την αλήθεια.

Όσοι θυμούνται ή μπορούν να βρούν κάπου ακριβώς τι θα χρειαστούμε,ας ποστάρουν. :P
Επίσης.

Τα μηχανογραφικά πρέπει να πάμε να τα πάρουμε από το σχολείο. Right?
Πότε όμως? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Ioύλιο.

Λογικά ότι είχαμε μαζί μας και πέρυσι. Αλλά δεν τα θυμάμαι όλα ακριβώς για να πώ την αλήθεια.

Όσοι θυμούνται ή μπορούν να βρούν κάπου ακριβώς τι θα χρειαστούμε,ας ποστάρουν. :P
Επίσης.

Τα μηχανογραφικά πρέπει να πάμε να τα πάρουμε από το σχολείο. Right?
Πότε όμως? :P

Εχω την εντυπωση οτι αυτα που χρειαζομαστε ειναι ενα αφθεντικο αντιγραφο βεβαιωσης προσβασης και απολυτηριου λυκειου. Και επισης εχω την εντυπωση οτι πρεπει να ειναι επικυρωμενα απο το σχολειο το οποιο αποφοιτησαμε ! Μηχανογραφικα δεν χρειαζεται να παρεις απο το σχολειο , μπορεις να εκτυπωσεις το αντιστοιχο αρχειο οταν βγει , αλλα συνηθως δινουνε ενα "επισημο" οταν δηλωνεις το μηχανογραφικο , τουλαχιστον ετσι θυμαμαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos45

Νεοφερμένος

Ο nikos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.

Λογικά ότι είχαμε μαζί μας και πέρυσι. Αλλά δεν τα θυμάμαι όλα ακριβώς για να πώ την αλήθεια.

Ευχαριστω πολυ Ελενα.Ιουλιο καταθετουμε οντως.Ειχα κολλησει αλλα τωρα το θυμηθηκα κι εγω.

Εχω την εντυπωση οτι αυτα που χρειαζομαστε ειναι ενα αφθεντικο αντιγραφο βεβαιωσης προσβασης και απολυτηριου λυκειου. Και επισης εχω την εντυπωση οτι πρεπει να ειναι επικυρωμενα απο το σχολειο το οποιο αποφοιτησαμε ! Μηχανογραφικα δεν χρειαζεται να παρεις απο το σχολειο , μπορεις να εκτυπωσεις το αντιστοιχο αρχειο οταν βγει , αλλα συνηθως δινουνε ενα "επισημο" οταν δηλωνεις το μηχανογραφικο , τουλαχιστον ετσι θυμαμαι :P

Κι εγω νομιζω πως αυτα τα χαρτια πρεπει να χρεαζομαστε.Αν χρειαζεται και κατι αλλο ας το πει καποιος.Γιατι ομως νομιζω οτι και απο ενα ΚΕΠ αν ειναι επικυρωμενα αυτα τα χαρτια εισαι καλυμμενος?Αυτην την εντυπωση εχω.Και οταν λες αυθεντικα αντιγραφα τι εννοεις?Ενα απλο αντιγραφο των γνησιων δικαιολογητικων δεν ειναι?Τεσπα οποιος γνωριζει σιγουρα απο που πρεπει να ειναι επικυρωμενα ας βοηθησει.
Οσο για το μηχανογραφικο συμφωνω απολυτα μαζι σου.Δεν χρειαζεται να πας στο σχολειο σου για να το παρεις.Απλα το εκτυπωνεις απο το internet οταν βγει και εισαι μια χαρα.Ουτως η αλλως και απο το σχολειο σου ενα αντιγραφο θα σου δωσουν και αυτοι.Το επισημο μηχανογραφικο στο δινουν οταν καταθεσεις το μηχανογραφικο σου τον Ιουλιο οπως λες κι εσυ.Αυτο το θυμαμαι παρα πολυ καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

navarhos

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Βρε παιδια...ποιο "επισημο" μηχανογραφικο ? Το μηχανογραφικο απλα το συμπληρωνουμε για να γνωριζουμε τα στοιχεια μας, τις σχολες και τη σειρα αυτων που εχουμε δηλωσει.Οταν παμε στη Β/βαθμια οι επιλογες αυτες καταχωρουνται σε Η/Υ και το χαρτι θα ειναι αχρηστο μετα...Μην αγχωνεστε :P:D...

Αν θελω να δηλωσω στο 10% σχολη η οποια απαιτει εξεταση σε ειδικο μαθημα,αλλα εγω δεν εχω εξεταστει σε αυτο οταν εδωσα πανελληνιες,μπορω να εξεταστω σε αυτο οπως εξεταζονται π.χ. στα αθληματα οσοι θελουν ΤΕΦΑΑ ή δεν μπορω να δηλωσω αυτη τη σχολη ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos45

Νεοφερμένος

Ο nikos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Βρε παιδια...ποιο "επισημο" μηχανογραφικο ? Το μηχανογραφικο απλα το συμπληρωνουμε για να γνωριζουμε τα στοιχεια μας, τις σχολες και τη σειρα αυτων που εχουμε δηλωσει.Οταν παμε στη Β/βαθμια οι επιλογες αυτες καταχωρουνται σε Η/Υ και το χαρτι θα ειναι αχρηστο μετα...Μην αγχωνεστε :P:D...

Συμφωνω μαζι σου οτι στην Δευτεροβαθμια οι σχολες που εχουμε δηλωσει καταχωρουνται σε Η/Υ και το χαρτι που μας δινουν μετα δεν το χρησιμοποιουμε πουθενα,απλα αυτο το χαρτι μας ειναι ενα γνησιο αντιγραφο που δειχνει κατα σειρα την προτιμηση των σχολων που εχουμε επιλεξει ετσι ωστε να δουμε οτι εχουν καταχωρηθει με τη σωστη σειρα και δεν εχει γινει κανενα λαθος.Κατα τα αλλα μετα απο την καταθεση του μηχανογραφικου ειναι οντως αχρηστο,οπως το λες.

Αν θελω να δηλωσω στο 10% σχολη η οποια απαιτει εξεταση σε ειδικο μαθημα,αλλα εγω δεν εχω εξεταστει σε αυτο οταν εδωσα πανελληνιες,μπορω να εξεταστω σε αυτο οπως εξεταζονται π.χ. στα αθληματα οσοι θελουν ΤΕΦΑΑ ή δεν μπορω να δηλωσω αυτη τη σχολη ?

Οχι δεν μπορεις να δηλωσεις για το 10% σχολη η οποια απαιτει εξεταση σε ειδικο μαθημα γιατι δεν μπορεις να εξεταστεις σε αυτο το μαθημα.Για να εισαι υποψηφιος για αυτη τη σχολη θα πρεπει να ξαναδωσεις απο την αρχη Πανελληνιες με το 90%.Μπορεις να το δεις και απο την Αιτηση που καταθετουν καθε χρονο οι Υποψηφιοι για το 10% που θελουν να ειναι υποψηφιοι για Στρατιωτικες,Αστυνομικες σχολες κτλ.Το αναφερει κατω απο την Δηλωση στην 3η κατα σειρα διευκρινηση.
https://www.minedu.gov.gr/publicatio...ithsh_gel_apofoitos_10_2010_teliko_100120.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

navarhos

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Οκ ,σε ευχαριστω ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
παιδια ξερει τωρα τι πρεπει να κανω εγω που δεν θελω αστυνομικες σχολες τεφαα και στρατιωτικες τι να κανω? επισης χρειαζομαι να παρω καινουργιο μηχανογραφηκο? γιατι είμαι αποφοιτος του 2009.τελος εγω ειχα δωσει και βιολογια και ανοιγα το 3ο πεδιο τοτε,τωρα με το 10% θα εχω δικαιωμα να δηλωσω και το πρωτο και το τριτο πεδιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parapan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Σας έχει έρθει το χαρτί στα σχολεία για στρατιωτικές σχολές; Σκέφτομαι να κάνω 10% αλλά το σχολείο μου δεν λειτουργεί πια και δεν γνωρίζω από που μπορώ να προμηθευτώ το εν λόγω χαρτί. Είμαι απόφοιτος 2009.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LDM

Νεοφερμένος

Ο LDM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ οσοι θελετε να πατε τεφα στρατιωτικες η αστυνομικες μπορειτε να δωσετε εξετασεις αθλητικες και με το 10% διοτι δεν θεωρουνται ειδικο μαθημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
παιδια ξερει τωρα τι πρεπει να κανω εγω που δεν θελω αστυνομικες σχολες τεφαα και στρατιωτικες τι να κανω? επισης χρειαζομαι να παρω καινουργιο μηχανογραφηκο? γιατι είμαι αποφοιτος του 2009.τελος εγω ειχα δωσει και βιολογια και ανοιγα το 3ο πεδιο τοτε,τωρα με το 10% θα εχω δικαιωμα να δηλωσω και το πρωτο και το τριτο πεδιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τα πεδία σου είναι τα ίδια με τότε.
Μηχανογραφικό θα κάνεις όταν κάνουν όλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
δηλαδη τωρα δεν κανω τιποτα? απλα περιμενω το καλοκαιρι να παω να κανω μηχανογραφηκο χωρις καμια αλλη ενεργεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top