Υποψήφιοι με το 10% 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Εγω παντως ξερω , οτι αν ειχα δηλωσει το μηχανογραφικο τον Μαρτιο αυτη τη στιγμη δεν θα ημουν Κρητη αλλα Θεσσαλονικη. Και αυτο γιατι , πρωτου δωσεις , προσπαθεις να εισαι αισιοδοξος με αποτελεσμα τις σχολες που ειναι πιο χαμηλες να μην τις κοιτας τοσο. Δηλαδη , εγω τοτε θα ημουν με το σκεπτικο "Σιγα μην παω Κρητη, θα τα παω καλυτερα πιστευω". Παιζει να μην δηλωνα και καθολου την σχολη τοτε. Αλλα οταν βλεπεις οτι δεν επιασες οσα μορια πιστευες οτι θα επιανες , τοτε αρχιζουν οι αμφιβολιες στο μυαλο σου για το τι να κανεις. Εγω δυστηχως επελεξα να ερθω εδω , Οικονομικα επρεπε να παω :P
Να μου λυσει καποιος την απορια , για να δηλωσουμε μηχανογραφικο με το 10% πρεπει να δηλωσουμε εκει οπου δηλωνει το σχολειο απο το οποιο αποφοιτησαμε ;

καλα κ γω 8εωρω οτι ειναι καλυτερα το μαρτη...πας κα8αρα με το συναισ8ημα και τα 8ελω σου...μονο χαμενος δε 8α εισαι...αν κ ολοι διαμαρτυρονται...ουτως η αλλως δεν νομιζω να υπαρχει κανεις που να μην 3ερει μεχρι το μαρτη τι 8ελει...μονο μια μειοψηφια σαν μια πρωην συμμα8ητρια μου που δεν της αρεσε τιποτα κ περιμενε τα μορια για να δει τι 8α δηλωσει...ελεος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karkas

Νεοφερμένος

Ο karkas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παίδες, κατ'αρχήν γεια χαρά γιατί έχω καιρό να γράψω στα μέρη σας!

Επειδή βλέπω ότι γίνεται πολύ συζήτηση χωρίς να δίνεται σαφής απάντηση, έχει πάρει κανείς τηλέφωνο στο υπουργείο να ρωτήσει για τους εξεταζόμενους του 2009-10, αν ισχύει το 10% δηλαδή για μας.

Εγώ είμαι με 18780 μόρια και πέρασα ΜηχΜηχ Θεσσαλονίκης, αλλά θέλω να κάνω 10% για Φυσικό Θεσσαλονίκης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Themis93

Νεοφερμένος

Η Themis93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Εγω προσωπικα δεν εχω παρει τηλεφωνο το Υπουργειο Παιδειας,αλλα ξερω οτι το 10% ισχυει γιατους υποψηφιους των Πανελλαδικων εξετασεων τα 2 Μονο τελευταια χρονια.Δηλαδη,αν εχεις αποφοιτησει το 2010 εχεις το δικαιωμα να κανεις το 10% το 2011 και το 2012.Φετος,για να σου δωσω να καταλαβεις εχουν δικαιωμα να κανουν το 10% οσοι αποφοιτησαν το 2009 και το 2010!Ελπιζω να σε κατατοπισα!:)

Παντως,οποιος παρει στο Υπουργειο Παιδειας τηλεφωνο ας μας ενημερωσει και εμας!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Παίδες, κατ'αρχήν γεια χαρά γιατί έχω καιρό να γράψω στα μέρη σας!

Επειδή βλέπω ότι γίνεται πολύ συζήτηση χωρίς να δίνεται σαφής απάντηση, έχει πάρει κανείς τηλέφωνο στο υπουργείο να ρωτήσει για τους εξεταζόμενους του 2009-10, αν ισχύει το 10% δηλαδή για μας.

Εγώ είμαι με 18780 μόρια και πέρασα ΜηχΜηχ Θεσσαλονίκης, αλλά θέλω να κάνω 10% για Φυσικό Θεσσαλονίκης...

1ον, γιατι να παρει καποιος να ρωτησει κατι τετοιο?ειναι δυνατον να μην ισχυει για την τελευταια χρονια?δλδ τοτε για ποιους πρεπει, τους ε3εταζομενους του 2005?
και 2ον, για να μη περασεις πρεπει να γινει η δευτερα παρουσια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karkas

Νεοφερμένος

Ο karkas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Οκ ευχαριστώ για τις πληροφορίες παίδες...

2ον, για να μη περασεις πρεπει να γινει η δευτερα παρουσια:D

Έγινε όταν έκανα το μηχανογραφικό μαν, και πριν φυσικό ήθελα... long story!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Έγινε όταν έκανα το μηχανογραφικό μαν, και πριν φυσικό ήθελα... long story!

που?ποτε?και γω που ημουν?:P

η αλη8εια ειναι οτι δε σε πιανω...αν 8ες ε3ηγησε μου, εστω περιληπτικα...πως γινεται να περασες μηχανολογων κ οχι φυσικο?δε συγκρινονται ουτε για αστειο(οσο αφορα τις βασεις παντα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Εγω ξερω αλλα δεν σας λεω γιατι μπορει να με μαλωσει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
λοολ...3ερασε τα ολααα!χαχαχα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Themis93

Νεοφερμένος

Η Themis93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
ρε παιδια συγγνωμη κιολας γι'αυτο που θα ρωτησω,γιατι μπορει να εχει απαντηθει ηδη...Λοιπον,για να κανουμε το 10% πρεπει να κανουμε καμια υπευθυνη δηλωση οτι επιθυμουμε να κανουμε το 10%,η να συμπληρωσουμε καποια αιτηση σαν αυτη που συμπληρωσαμε περυσι το Φεβρουαριο στο σχολειο μας η κατι αλλο τελοσπαντων?Σημειωση οτι δεν ενδιαφερομαι για αστυνομικες-στρατιωτικες σχολες η σχολες που χρειαζονται αθληματα η σχεδιο η ξενες γλωσσες.Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!!:):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
ναι ρε παιδια ξερεται αμα ισχύσει και επισης ποιες ενεργειες πρεπει να κανουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Themis93

Νεοφερμένος

Η Themis93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Παιδια...ανυπομονω!μετραω τις μερες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos755

Νεοφερμένος

Ο nikos755 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Επειγον! Ερωτηση.

Δηλαδη εγω παιδια που εβγαλα 8.000 μορια εχω ελπιδες να περασω φυσικο ιωαννινων που συμφωνα με τις περσινες βασεις του 10% κυμανθηκε στα 3.000 μορια περιπου;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pride

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
φιλε νικο οι βασεις ειναι τελειως διαφορετικες απο αυτες του 90%.
Αν θες να ειναι 100% καλο ειναι να μην ρισκαρεις και να ξαναδωσεις εξετασεις...αλλιως ελπιζεις με το 10%!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Λογικα μετα τις γιορτες δεν θα πρεπει να βγει μια επισημη ανακοινωση για το 10% και γενικα για τις φετινες πανελληνιες???? Λογικα αργουν να τα ανακοινωσουν επειδη θα γινει ''καλλικρατης΄΄ και στα πανεπιστημια οποτε θελουν βγαλουν μια σιγουρη ανακοινωση με ολα τα νεα δεδομενα στην τριτοβαθμια εκπαιδευση! ξερουμε ποια τμηματα θα κλεισουν κ ποια θα συγχωνευτουν με αλλα ιδια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Τον τελευταιο καιρο ειμαι σε διλλημα , εξετασεις ή 10%... Οικονομικα ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ θελω τα οποια επιανα με τα φετινα μου μορια στις βασεις του 90%(και τις φετινες και τις περσυνες)...απλα δεν ξερω , δεν μπορω να νιωθω σιγουρος οτι θα περασω...αν και συνηθως στο 10% δηλωνουν αυτοι που δεν περασαν στη σχολη που ηθελαν για λιγα μορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MalFUNct10N

Νεοφερμένος

Ο MalFUNct10N αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπέρα! Είμαι νέο μέλος και αυτό είναι το πρώτο μου post.. Ενδιαφέρομαι κι εγώ να δηλώσω σχολές της Θεσσαλονίκης με το 10%, κυρίως Αγγλική Φιλολογία και Φιλολογία.. Τα μόρια που συγκέντρωσα στις περσινές εξετάσεις μαζί με τα Αγγλικά είναι 19550 και η βάση της Αγγλικής Φιλολογίας είναι 19328.. Χωρίς τα Αγγλικά συγκέντρωσα 16050 μόρια και η βάση της Φιλολογίας είναι 15445.. Πιστεύετε να καταφέρω να μπώ σε κάποια από τις 2 σχολές?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Εξαρταται απο το τι βαθμολογιες θα εχουν οι αλλοι που ενδιαφερονται για αυτη την σχολη!!! Ποτε δεν πρεπει να εισαι σιγουρος η να επαναπαυεσαι με το 10% μεχρι και την τελευταια στιγμη!! Εδω εγω που ειμαι 3800 μορια πανω απ την σχολη που θελω με το 10% και δεν ξερω τι θα γινει!! Να σ ρωτησω παρακολουθεις κανονικα στο τμημα π εχεις περασει φετος ???:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MalFUNct10N

Νεοφερμένος

Ο MalFUNct10N αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Nαι παρακολουθώ κανονικά, αλλά για οικονομικούς λόγους καταφεύγω σε αυτήν τη λύση. Εάν ήμουν σίγουρος ότι θα περάσω δε θα άφηνα καν απάντηση σε αυτό το thread! :D Εάν δεν καταφέρω να περάσω εκεί που θέλω θα κάνω τα χαρτιά μου για εστία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostask82

Νεοφερμένος

Ο kostask82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά εγώ έδωσα εξετάσεις το 1999-2000 μπορώ να κάνω με το 10% φέτος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Οχι δεν μπορεις!!! Μονο οι αποφοιτοι 2009-2010 μπορουν!!! Εσυ με κατατακτηριες η με πανελληνιες μονο μπορεις!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top