Υποτροφίες

Coco T.

Νεοφερμένος

Η Κυριακή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά ! Πέρασα τέταρτη στο παιδαγωγικό τμήμα δημοτικής εκπαίδευσης του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας.. Ξέρετε αν το πανεπιστήμιο δίνει υποτροφιες στους πρώτους; Αν ναι, πώς γίνεται να πάρω; Πρέπει να κάνω αίτηση ή θα βγει απευθείας από το πανεπιστήμιο ποιος θα πάρει;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.. ????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ρωτα στην γραμματεία όταν πας για εγγραφή αλλά εγώ που είχα ρωτήσει στην δικιά μου είπαν ότι δίνουν μόνο στον πρώτο... και η φίλη μου που είχε περάσει τότε πρώτη ακόμα δεν έχει πάρει τίποτα, μετά από 4 χρόνια :hehe: Όποτε μην έχεις και πολλες ελπίδες (Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας και εγώ) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Ρωτα στην γραμματεία όταν πας για εγγραφή αλλά εγώ που είχα ρωτήσει στην δικιά μου είπαν ότι δίνουν μόνο στον πρώτο... και η φίλη μου που είχε περάσει τότε πρώτη ακόμα δεν έχει πάρει τίποτα, μετά από 4 χρόνια :hehe: Όποτε μην έχεις και πολλες ελπίδες (Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας και εγώ) :P



Μια από τα ίδια κι εγώ, Απθ. Θα σου έλεγα δυστυχώς να μην έχεις και παρά πολλές ελπίδες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top