Υποτροφίες ΙΚΥ

virginia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η, αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Παιδιά υπάρχει κανένας υπότροφος ΙΚΥ; Μετά την ανακοίνωση τι γίνεται; Φαντάζομαι υπογράφεται σύμβαση. Στέλνουν κάποιους κωδικούς για πρόσβαση σε ηλεκτρονικές υπηρεσίες; Σε ποσό καιρό δίνουν τα χρήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά υπάρχει κανένας υπότροφος ΙΚΥ; Μετά την ανακοίνωση τι γίνεται; Φαντάζομαι υπογράφεται σύμβαση. Στέλνουν κάποιους κωδικούς για πρόσβαση σε ηλεκτρονικές υπηρεσίες; Σε ποσό καιρό δίνουν τα χρήματα;
Ίσως όλες οι ερωτήσεις σου να έχουν να κάνουν με την υποτροφία και να μην υπάρχει κάποιο pattern απαραίτητα.
Συνήθως, βγαίνει κάποια ανακοίνωση ότι θα δοθεί η τάδε υποτροφία. Κάποια στιγμή, ανοίγουν και οι αιτήσεις (ίσως και μήνες μετά). Κάνεις την αίτηση. Μαθαίνεις μετά από κάποιον καιρό αν σε πήραν ή αν είσαι επιλαχών/ούσα. Στέλνεις ως κάποια ημερομηνία τα δικαιολογητικά που θα σου ζητήσουν. Τα χρήματα στην περίπτωσή μου είχαν μπει κάπου στους 3 μήνες από τη στιγμή που είχα στείλει τα δικαιολογητικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virginia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η, αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Α κατάλαβα. Σύμβαση υποτρόφου υπέγραψες μετά από ποσό καιρό; Αν ναι φαντάζομαι εννοείς 3 μήνες μετά την σύμβαση υποτρόφου η καταβολή έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Α κατάλαβα. Σύμβαση υποτρόφου υπέγραψες μετά από ποσό καιρό; Αν ναι φαντάζομαι εννοείς 3 μήνες μετά την σύμβαση υποτρόφου η καταβολή έτσι;
Θα σε γελάσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Την σύμβαση εγώ προσωπικά την είχα υπογράψει περίπου 1 μήνα μετά τα τελικά αποτελέσματα, δηλαδή μετά την κατάρτιση του τελικού πίνακα επιλεγόντων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aekarare

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aekarare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια..θελω να με βοηθησετε σχετικα με κατι..ειχα κανει την αιτηση για το ικυ 2018-2019 και γνωριζω οτι εγκριθηκαν οι αιτησεις 1 μεχρι 5.730..και δεν ειμουν μεσα..παρολο αυτα σημερα μου εστειλαν ενα μυνημα οτι οσοι εχουν από 75 μόρια έως και 70 (σειρά κατάταξης από 5.731 έως και 10.834) να στειλουν τα δικαιολογητικα για να διενεργηθεί ο σχετικός έλεγχος επιλεξιμότητας..εγω ειμαι καπου στους 8.000..τιακριβως συμβαινει??μηπως εχω εγκριθει για τα 200 ευρω??
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top