Υποτροφία λόγω σειράς εισαγωγής

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς πόσοι από κάθε σχολή παίρνουν υποτροφία με τη σειρά εισαγωγής και πόσα είναι τα χρήματα??Επίσης ποιοι δικαιούνται υποτροφία ανάλογα με τα μαθήματα που έχουν περάσει............???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δες στις υποτροφίες ΙΚΥ.
Είναι ανάλογα με τα χρήματα της σχολής ή κάτι τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Δες στις υποτροφίες ΙΚΥ.
Είναι ανάλογα με τα χρήματα της σχολής ή κάτι τέτοιο.
Τα έχω κοιτάξει αλλά δεν αναφέρουν πόσα άτομα παίρνουν!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ε ναι, είναι ανάλογα με τη σχολή όπως σου είπα. Η γραμματεία, λογικά, θα ξέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Ε ναι, είναι ανάλογα με τη σχολή όπως σου είπα. Η γραμματεία, λογικά, θα ξέρει.
Είχα ρωτήσει στη γραμματεία και μου είπαν ότι παίρνουν ή ο πρώτος ή οι 2 πρώτοι..Δηλαδή αυτό ποιος το αποφασίζει?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dominator

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dominator αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Τα μόρια εισαγωγής...όποιος έχει τα περισσότερα,κερδίζει!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Τα μόρια εισαγωγής...όποιος έχει τα περισσότερα,κερδίζει!:P
Εγώ είμαι δεύτερη!Θα πάρω?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Admiral

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Admiral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Και γω 2ος περασα, και υποτειθεται το ΠΑΜΑΚ εχει και φραγκα αλλα δεν παιρνω τιποτα :( Νομιζω εξαρταται απο το συνολο των εισαχθεντων. 1/100 δηλαδη παιρνει υποτροφια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Ρώτησες και σου είπαν ότι δε θα πάρεις?:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Admiral

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Admiral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 187 μηνύματα.

manelaki

Νεοφερμένος

Η Εμμανουέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Λοιπον εγω μπηκα δευτερη αλλα ο αριθμος των εισαχθεντων ηταν μικρος. ειμαι στα τει και σκεψου οτι στο εξαμηνο μου μπηκαν 40 ατομα. Η πρωτη στη σειρα μπηκε ενω εδωσε 2η φορα πανελληνιες κι ετσι εκεινη δε δικαιουται τιποτα. Ετσι της ειπαν στη γραμματεια. Μου ειπαν λοιπον οτι θα παρω υποτροφια και βραβειο, υποτροφια 1400 ευρω και βραβειο 200 κατι τετοιο. Αν μπηκες φετος για την υποτροφια θα σε ενημερωσουν του χρονου. Εμενα με ενημερωσαν το Σεπτεμβριου, καπου εκει, εκανα στη γραμματεια τα απαραιτητα χαρτια αλλα ακομα υποτροφια δεν εχω δει.περιμενω... ξερετε ποτε περιπου θα τη παρω; εχετε αναλογη εμπειρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top