Υποτροφία από κληροδότημα

antigone

Νεοφερμένος

Η antigone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
καλησπέρα παιδιά , έτυχα να είμαι στους τυχερούς που θα πάρουν υποτροφία από κάποιο κληροδότημα . τηλεφώνησα στο ικυ και μου είπαν ότι τα ονόματα των υπότροφων θα σταλούν στο υπουργείο οικονομικών και από εκει θα μας ενημερώσουν για να πάρουμε τα λεφτά . γνωρίζει μήπως κανείς πόσο χρόνο παίρνει όλο αυτό ? από προσωπική εμπειρία εννοώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γενικά όταν το δημόσιο είναι να δώσει λεφτά καθυστερεί. Αντίθετα, όταν είναι να πάρει λεφτά κινείται αστραπιαία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigone

Νεοφερμένος

Η antigone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
χμμ , ναι αυτο ειναι γνωστο ! ελεγα μηπως καποιος ξερει να μου πει πιο συγκεκριμενα ... 1 μηνα ? 2 ?? 3 ??? 1 χρονο ? 2 ?? θα εχω τελειωσει τις σπουδες μου ?!!?
απλα η υποτροφια ειναι απο κληροδοτημα ( αρα δεν ειναι λεφτα δημοσιου ) ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
πως ξερεις αν εισαι τυχερος;;και δηλωσες συμμετοχη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigone

Νεοφερμένος

Η antigone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
τι εννοεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top