Υποκριτική - Θέατρο

tinamamagi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Μ'αρέσει το θέατρο τόσο να βλέπω όσο και να παίρνω μέρος σε παραστάσεις. Έχουμε θεατρική πμάδα στο σχολείο μας, θα ανεβάσουμε τον μικρό πρίγκιπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xmmmm

Νεοφερμένος

Η xmmmm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
εγω πιστευω πως οι ελληνες ηθοποιοι δεν ειν σόι τουλαχιστον οι καινουργιοι παντως οι ξενοι ειν καλυτεροι γι'αυτο ργω προσωπικα προτιμω τις ξενες ταινιες. το ελληνικο θεατρο ειν βαρετο πιστευω-----κατα τη δικη μ γνωμη-----
Εννοείς βαρετό ως προς τα έργα ή ως προς το παίξιμο των ηθοποιών?πάντως το επίπεδο στο θέατρο νομίζω είναι πολύ καλύτερο από της τηλεόρασης στην Ελλάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marilyn

Νεοφερμένος

Η έλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Μακάρι να πετύχεις αν και υπάρχει μεγάλος ανταγωνισμός στον χώρο αυτό και λίγοι είναι αυτοί που καταφέρνουν να μπουν! Πάντως αν θέλεις την γνώμη μου επειδή και εγω θέλω να ασχοληθώ με αυτό το αντικείμενο θα ήταν πιο σίγουρο να κάνεις κάτι άλλο πρώτα και μετα να ασχοληθείς με αυτό..ίσως μέσα από κάποια ιδιωτική σχολη..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Εννοείς βαρετό ως προς τα έργα ή ως προς το παίξιμο των ηθοποιών?πάντως το επίπεδο στο θέατρο νομίζω είναι πολύ καλύτερο από της τηλεόρασης στην Ελλάδα.

+1000000000000000

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου...Όντως το θέατρο βρίσκεται στη καλύτερη περίοδο αλλά η τηλεόραση έχει γίνει μεγάλο μπουρδέλο (συγγνώμη κιόλας)

Βέβαια ας μη βάζουμε όλους τους ηθοποιούς στο ίδιο...σακί, υπάρχουν και εξαιρέσεις...


Μακάρι να πετύχεις αν και υπάρχει μεγάλος ανταγωνισμός στον χώρο αυτό και λίγοι είναι αυτοί που καταφέρνουν να μπουν! Πάντως αν θέλεις την γνώμη μου επειδή και εγω θέλω να ασχοληθώ με αυτό το αντικείμενο θα ήταν πιο σίγουρο να κάνεις κάτι άλλο πρώτα και μετα να ασχοληθείς με αυτό..ίσως μέσα από κάποια ιδιωτική σχολη..:)

Έχεις πολύ δίκιο σε αυτό που λες, αλλά εγώ προσωπικά, δε μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου να ασχολείται με οτιδήποτε εκτός από το θέατρο! Για αυτό κ αποφάσισα να σπουδάσω θεατρολογία πρώτα...Δε λέω, οταν θα ειμαι φοιτητής θα ψάξω να βρω κ μια δουλίτσα, έτσι για να μην επιβαρύνω περισσότερο τους δικούς μου αλλά μόλις αποκτήσω δουλειά στο θέατρο (μακάρι δηλ) θα αφήσω την άλλη δουλειά...Βέβαια ειν πολύ νωρίς για να τα σκέφτομαι όλα αυτά...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από NikosSsSsSsS;:
Έχεις πολύ δίκιο σε αυτό που λες, αλλά εγώ προσωπικά, δε μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου να ασχολείται με οτιδήποτε εκτός από το θέατρο! Για αυτό κ αποφάσισα να σπουδάσω θεατρολογία πρώτα...Δε λέω, οταν θα ειμαι φοιτητής θα ψάξω να βρω κ μια δουλίτσα, έτσι για να μην επιβαρύνω περισσότερο τους δικούς μου αλλά μόλις αποκτήσω δουλειά στο θέατρο (μακάρι δηλ) θα αφήσω την άλλη δουλειά...Βέβαια ειν πολύ νωρίς για να τα σκέφτομαι όλα αυτά...:P
κοιτα ρε συ μπορει να ακους εμας που λεμε οτι λεμε για το θεατρο κλπ. αλλα να ξερεις οτι αν αποκτησεις απο την αρχη γερες ακρες στο χωρο θα τα πας πολυ καλα. ειδικα αν σε προσεξει καποιος γνωστος και καλος στο χωρο του θεατρου.
πρεπει να το ψαξεις παντως αρκετα ακομα.. και εχεις το χρονο για αυτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsis1

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω πως ο ταλαντούχος διακρίνεται.Στο θέατρο δεν μπαίνει αβέρτα ο κάθε ερασιτέχνης για κομπάρσος,ακόμη κι αυτοί είναι συγκεκριμένοι και καλοί.Δε δέχομαι ένα όνειρο να χαθεί από το φόβο μας για ακόμη μία φορά για το πως θα τα βγάλουμε πέρα.Ο ταλαντούχος θα τα καταφέρει,ο μη ταλαντούχος θα αντιμετωπίσει πολλές πολλές δυσκολίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Μ'αρέσει το θέατρο τόσο να βλέπω όσο και να παίρνω μέρος σε παραστάσεις. Έχουμε θεατρική πμάδα στο σχολείο μας, θα ανεβάσουμε τον μικρό πρίγκιπα.

τελειο!!!!!:D

καλη επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
μονο να βλεπω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Εννοείς βαρετό ως προς τα έργα ή ως προς το παίξιμο των ηθοποιών?πάντως το επίπεδο στο θέατρο νομίζω είναι πολύ καλύτερο από της τηλεόρασης στην Ελλάδα.
συμφωνω σε αυτο με την τηλεοραση ολες οι εκπομπες δν βλεπονται:mad:αλλα ισως να ειν καλυτερο το ελληνικο θεατρο απο την ελληνικη τηλεοραση αλλα δν μπορω να πω οτι το ελλην. θεατρο με ενθουσιαζει κι ολας υπαρχουν κ καλες παραστασεις αλλα δν τρελενομαι. εννοω γενικως κ οι ηθοπιοι κ τα εργα δν ειναι κ τοσο καλα (υπαρχουν κ εξερεσεις βεβαια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogokostaki

Νεοφερμένος

Η Γωγώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Πράγματι το θέατρο είναι μία πολύ ωραία απασχόληση αλλα (όπως είπαν και άλλοι) δύσκολα μπορεί κάποιος να ζήσει από αυτο. Πάντως όποιος θέλει να ασχοληθεί το καλύτερο είναι το εθνικό θέατρο. Δεν συγκρίνεται με καμία από όλες τις άλλες ιδιωτικές σχολές που απλά κοιτάνε να σου πάρουν τα λεφτά. όχι όλες αλλά οι περισσότερες αυτό κάνουν. Στο εθνικό θέατρο για να μπεις θέλει να έχεις πραγματικό ταλέντο και όχι λεφτά όπως στις ιδιωτικές που παίρνουν τον καθένα. Φυσικά πάντα μετά ή παράλληλα με μία άλλη σχολή. Και εμένα μου αρέσει πολύ το θέατρο για αυτό και άλλωστε παράλληλα με την σχολή μου παρακολουθώ μαθήματα σε σχολή υποκριτικής ώστε να καταφέρω κάποτε να δώσω εξετάσεις για το εθνικό. :inlove: Πάντως όποιος θέλει να ασχοληθεί πραγματικά με το θέατρο( επειδή το αγαπάει και όχι επειδή θέλει να γίνει διάσημος όπως είχα ακούσει κάποιον να λέει) καλό θα ήταν να κάνει μία προσπάθεις στο εθνικό θέατρο. Αξίζει:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
ε κι εμενα μου αρεσει να βλεπω θεατρο... και να παιζω
Παντως εχουμε και εμεις μια θεατρικη ομαδα στο σχολειο , αλλα με τουτα και με κεινα δεν εχουμε βρει ακομα πιο εργο θα ανεβασουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Μ'αρέσει να παρακολουθώ. Να παίζω, δεν το λατρεύω, αλλά δε με χαλάει. Πιο πολύ όμως με μαγεύει να είμαι από πίσω, να τα οργανώνω, να παίζω σημαντικό ρόλο, χωρίς όμως να το καταλαβαίνουν οι άλλοι. Στη θεατρική του σχολείου λειτουργώ τον ήχο και τα φώτα μαζί με δυο άλλα παιδιά και μπορώ να πω ότι πραγματικά το χαίρομαι. Βέβαια είμαστε και τα παιδιά για όλες τις δουλειές αλλά μ'αρέσει γιατί αν κάποιος δεν κάνει αυτά που κάνουμε εμείς οι παραστάσεις ποτέ δε θα ήταν καλές. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
(το ξέθαψα :redface: )

λατρεύω το θέατρο. έπαιζα σε παραστάσεις του δημοτικού και στην α' λυκείου πήγα σε εργαστήρι και έκανα έναν υπέροχο χρόνο θέατρο. και ανεβάσαμε παράσταση στο τέλος. :) μ'αρέσει να διαβάσω θεατρικά έργα.στο σχολείο είχαμε κάνει Shakespeare και τον λάτρεψα. :) τώρα στο αγγλικό όχι μόνο έχουμε ένα φανταστικό μάθημα στο οποίο μελετάμε θεατρικά, αλλά έχουμε και μια τέλεια καθηγήτρια που μας πηγαίνει και θέατρο. :) είχα γραφτεί να συμμετάσχω στην θεατρική ομάδα του αγγλικού αλλά δεν έγινε τελικά, λόγω οικονομικών κωλυμάτων...:/: απ'του χρόνου σκέφτομαι να πάω σ'εργαστήρι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Nα σας πω τα...θεατρικά μου νέα; (Μην ακούσω κανέναν να λέει ΟΧΙ, τον έφαγα :P)
Λοιπόν, φέτος γράφτηκα στο θεατρικό εργαστήρι της πόλης μου!
Γνωρίστηκα με πολλά παιδιά, με παρόμοια όνειρα και ιδέες που κολλάμε πολύ σαν προσωπικότητες!
Μάλιστα, αυτό το μήνα ανεβάζουμε την παράσταση μας, το καμάρι μας!
Το έργο λέγεται "Όνειρο θερινής νυκτός" και ειναι του W.Shakespeare!
Εγώ, παίζω το ρόλο του Δημήτριου, ενός οξύθυμου, νευρικού αλλά και ρομαντικού νέου!
Έχουμε κάνει αρκετές πρόβες και είμαστε σχεδόν έτοιμοι!
Ελπίζω να άρεσει στο κοινό και να μη φάμε ντομάτες! χαχαχχαχ!
Αυτάαααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Diana Fire

Νεοφερμένος

Η Τίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
To θέατρο είναι κάτι που ανέκαθεν το λατρεύω!!:P
Πριν 8 περίπου χρόνια με δυο φίλες μου κάναμε μια θεατρική ομάδα.Δώσαμε κάποιες παραστάσεις στις οποιες δραματοποιησαμε καποια παιδικά παραμύθια..Αρχικά παίζαμε σε μικρό κοινό και ήμασταν όπως είπα 3 άτομα..
Μέσα στα επόμενα 3 χρόνια μαζευτήκαμε 12 άτομα στην ομάδα και ονομάσαμε τον θίασό μας "Ρηχά Ονειρα"..Ημασταν πλεον οργανωμενοι, παιζαμε θεατρικα εργα στα οποια γραφαμε μονοι μας το σεναριο, μονοι μας καναμε την σκηνοθεσια, βρισκαμε τα υλικά,κοστουμια και διναμε 3 φορες το καλοκαιρι παραστασεις στην περιοχη μου και σιγα σιγα μας μαθανε και ερχοντουσαν ολο και περρισσοτεροι..Με λιγα λογια ήταν τέλεια....:)
Εδω και εναμιση χρονο ομως εξ αιτιας καποιων παρεξηγησεων εχουμε ψιλοδιαλυθει.........:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Λοιπόν...Έπεσα στην περίπτωση μάλλον...Προσωπικά μου αρέσουν όλες οι μορφές τέχνης... Το θέατρο, η συγγραφή, το τραγούδι η μουσική..... Δεν μπορούμε όμως όλοι να ασχοληθούμε με όλα.... Προσωπικά θέλω να περάσω στη σχολή θεάτρου στο πανεπιστήμιο (νομίζω στο πανεπιστήμιο της Μακεδονίας ή στο ΑΠΘ) και μόλις τελειώσω θα ήθελα να παω στην Αγγλία για να τελειώσω εκεί τις σπουδές μου στην Αγγλική λογοτεχνία...
Όσο για το θέατρο τώρα.... Νομίζω πως είναι μια πολύ καλή μορφή τέχνης... Για παράδειγμα, σήμερα μας πήγαν με το σχολείο να ακούσουμε για τα ανθρώπινα δικαιώματα... Και είδαμε διάφορα αποσπάσματα θεατρικών απο το καλλιτεχνικό σχολείο και όχι μόνο.. Μέσα από το θέατρο μπορούμε να εκφραστούμε για οτιδήποτε μας απασχολεί.. Είναι ένας πολύ καλός τρόπος να αναδείξουμε τα προβλήμα ή τις απόψεις μας....
Τώρα για τα δικά σου όνειρα.... Άμα το θες πολύ μπορείς να γίνεις ένας πολύ καλος ηθοποιός... Προς το παρόν μπορείς να κάνεις οντισιόν για τη θεατρική ομάδα του σχολείου (κι εγώ ήμουν στην β' γυμνασίου).. Επίσης, μπορείς να γραφτείς στο θεατρικό εργαστήρι του δήμου κι αν δεν υπάρχει οικονομική δυσκολία μπορείς να γραφτείς σε κάποια σχολή, υπάρχουν αρκετές με τμήματα των παιδιών της ηλικίας μας...
Το σημαντικότερο που έχεις όμως να κάνεις είναι να μην το βάλεις κάτω... Είναι 100% σίγουρο πως θα βρεις δυσκολίες στο δρόμο προς το όνειρο σου.... Αλλά μην τα παρατάς... Πρέπει να παλέψεις γι αυτά που θες πραγματικά...
Μακάρι να μπορούσα να ακολουθήσω κι εγώ τις συμβουλές που σου έδωσα... Αλλά..... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Μου αρεσει παραααα πολυ η υποκριτικη και το θεατρο και για αυτο στον ελευθερο μου χρονο ασχολουμε ιδιαιτερα!!! Αλλα ως επαγγελμα δεν θα το προτιμουσα!!! Υπαρχουν πολλοι ηθοποιοι,δεν χρειαζομαι και γω..... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notebook___ΑΡΚΑς

Νεοφερμένος

Ο ο βιολιστης της στεγης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
εμενα με τρελεεενει.....!!
επεξα σε μια παρασταση με το σχολειοο και απο τοτε το λατρεψα ακομα περισσοτερο!!!
εψαξα και πραγματα που μπορω να κανω μολις τελειωσω το σχολειο...!!
αλλα αυτο που με εχει στεναχωρισει πολυ ειναι οτι στην επαρχια σε μικρες πολεις κυριως δεν εχουν αυτην την δυνατοτητα οι νεοι να ασχοληθουν με το θεατρο..μονο στο σχολειο και αν....!!
αυτο μου στοιχισε παααρα πολυ οταν πηγα σε εναν συλλογο ο οποιος θα ανεβαζε παρασταση και επειδη (κακως ή ευτυχως) εγω πηγαινω νυχτερινο δεν κοιταξαν καν τις ωρες τις οποιες με βολευει εμενααα και με την πρωτη με "πεταξαν εξω" χωρις να σκεφτουν το οτιδηποτε.....!!!
δλδ με λιγα λογια υπαρχουν μονο οι παρεες και οχι οι ευκαιριες σε νεους ανθρωπους.....!!!
στην πολη μου με καμια περιπτωση δεν προκειτε να ασχοληθω διοτι δεν θελω να συνεργαζομαι με τετοιους ανθρωπους....!
οποτε θα το παρω ερασιτεχνικα και οπωσδηποτε θα το ψαξω και αν το καταφερω θα δουλεψω σκληραα.........!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Ξέρει να μου πει κάποιος ,συνοπτικά τι πραγματεύεται το έργο βυσσινοκηπος του Τσεχοφ? κάποιος που το έχει διαβάσει ή δει? ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
από μικρη ηθελα να γίνω ηθοποιος:inlove::inlove::inlove: βέβαια δεν το έκανα.πέρσι,γραφτηκα στο θεατρικο εργαστηρι της πολης μου αλλα πατησα μονο δυο φορές γιατί έχω βαρη προγραμμα στη σχολή!και φετος ηθελα πολυ να γραφτω αλλα δεν τα προλαβαινω όλα!:(:(όποιος μπορει και του αρεσει το θεατρο να παει γιατι βοηθαει πολυ στη κοινωνικοποιήση και σου δίνει << αερα>>!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top