Γενικό -  Υπάρχουν βοηθήματα σε pdf;

internet_robber

Νεοφερμένος

Ο internet_robber αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Έχει βρει κανείς βοηθήματα-λυσάρια της Α΄Λύκειου σε pdf ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Νομίζω υπάρχουν σε αυτή τη κατηγορία γενικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

internet_robber

Νεοφερμένος

Ο internet_robber αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Μόνο για 2 μαθήματα έχει .. και νομίζω στα συγκικριμένα δίνουν και στο σχολείο :P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,854 μηνύματα.
Μόνο για 2 μαθήματα έχει .. και νομίζω στα συγκικριμένα δίνουν και στο σχολείο :P!
Θα προστεθούν με τον καιρό διάφορα (εφόσον βρεθούν φυσικά :D και επιτρέπεται η διανομή τους ). :)




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Νομίζω μπορείς να βρεις κάποια βιβλία καθηγητή στο site του Υπουργείου Παιδείας.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Astraxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Θα προστεθούν με τον καιρό διάφορα (εφόσον βρεθούν φυσικά :D και επιτρέπεται η διανομή τους ). :)




-petros

Όταν λές να ''επιτρέπεται η διανομή τους?'':!::!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,854 μηνύματα.
Όταν λές να ''επιτρέπεται η διανομή τους?'':!::!:
Προσπαθώ να δημοσιεύω στο site κείμενα και αρχεία που επιτρέπεται να διανεμηθούν. Δε μπορώ πχ να μετατρέψω σε *pdf κανά βοήθημα του Σαββάλα (που πωλείται στα βιβλιοπωλεία) και να το παραθέσω εδώ. ;)




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Πολύ δύσκολο πάντως να βρεις καλά βοηθήματα χωρίς copyright.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Baron~

Νεοφερμένος

Ο ~Baron~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
ναι τα παντα προστατεύονται πια...αφήστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pilasboy

Νεοφερμένος

Ο Pilas Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Σιγά μωρέ και ποιος θα το μάθει για τον Σαββάλα; χαχα... πλακίτσα..
Πάντως θα ήταν γαμάτα να είναι στο pc ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ .... !@!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
βοηθήματα δν έχω βρει ακόμα τουλάχιστον με τη μορφή που γνωρίζουμε ως τώρα στα βιβλία μας...αλλα υπάρχουν λύσεις των σημαντικότερων μαθημάτων όλων των τάξεων στο https://www.snet.gr/lib-ind.htm ...φοβερη σελίδα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ωραία είναι δεν λέω αλλά τα γράμματα της είναι λίγο μπερδεμένα,μικρά με αποτελέσμα να μην μπορώ να τα ξεχωρίσω:(
Δεν το γλιτώνω το βοήθημα:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summer

Νεοφερμένος

Η summer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Στην τριτη γυμνασιου μου ειχε δωσει ενα παιδι λυσαρια σχεδον σε ολα τα μαθηματα αλλα δν ξερω απο που τα κατεβασε. παντως σιγουρα υπαρχουν
ψαχνω και γω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuXu-MuXu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SuXu-MuXu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Εγώ όταν άρχισα να ψάχνω θυμάμαι είχα βρει μια σειρά. Ήταν ολοκληρωμένα ακριβώς όπως αυτά του εμπορείου, απλά διαμοιράζονταν με μια εφημερίδα παλαιότερα και έτσι ήταν πιο ελαστικά τα πνευματικά δικαιώματα ή κάτι τέτοιο. Θα ψάξω να τα ξαναβρώ και θα ενημερώσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Ωραία είναι δεν λέω αλλά τα γράμματα της είναι λίγο μπερδεμένα,μικρά με αποτελέσμα να μην μπορώ να τα ξεχωρίσω:(
Δεν το γλιτώνω το βοήθημα:'(
ctrl+"+"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 265 μηνύματα.
εχω βρει σε pdf για εκθεση κ κειμενα.
Απο οτι καταλαβα αυτα τα βοηθηματα ειχαν βγει σε καποια εφημεριδα, μπορω να τα ανεβασω στην βιβλιοθηκη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yoooo!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Έχω για... θεωρητικής και θετικής κατεύθυνσης.
Όποιος ενδιαφέρεται, ας επικοινωνήσει με προσωπικό μήνυμα εντός των ημερών.
Για μετά τον Σεπτέμβρη... δεν υπόσχομαι τίποτα. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 265 μηνύματα.
μονο α λυκειου εχεις? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
εχω βρει σε pdf για εκθεση κ κειμενα.
Απο οτι καταλαβα αυτα τα βοηθηματα ειχαν βγει σε καποια εφημεριδα, μπορω να τα ανεβασω στην βιβλιοθηκη?

μπορεις να μας τα στειλεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 265 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top