Τρώτε κρέας;

vasileia

Νεοφερμένος

Η vasileia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.


έχει τέσσερα είδη ανάμεσά τους και ο άνθρωπος,όπως βλέπεις το πρώτο και ο άνθρωπος δεν έχουν καθόλου κυνόδοντες,φαντάσου πόσα άλλα είδη υπάρχουν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasileia

Νεοφερμένος

Η vasileia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
1) αυτο κανω( οχι με τα χερια μου, αλλα τι πειραζει?
2)απο που το ξερεις αυτο?
1)αυτό κάνεις???ε άμα σκοτώνεις το ζώο με τα δόντια σου τι να σου πω είσαι η εξαίρεση:/:
2)το αν το αποδέχεσαι εσύ είναι δικό σου θέμα..πάντως ο κόσμος τό'χει τούμπανο κ εσύ κριφό καμάρι εδώ ταιριάζει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mc08071

Νεοφερμένος

Ο 22160717181518 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
τι διαφορα εχει οταν το σκοτωνουν στο σφαγειο? επισης, ναι το τεμαχιζω και με τα δοντια μου.
δεν με απασχολει η γνωμη της πλειοψηφιας σε ζητηματα που ειδικοι γνωριζουν καλυτερα απο την πλειοψηφια.
αν οντως το κρεας εκανε(κανει) κακο, δε θα υπηρχαν(υπαρχουν) καμια 20αρια ερευνες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
επισης, ναι το τεμαχιζω και με τα δοντια μου.
Wtf ρε συ; :cold:


Θα σε πάρω μια μέρα να πάμε για Safari. Χωρίς όπλα. :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mc08071

Νεοφερμένος

Ο 22160717181518 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
μπορω να φερω οπλα που κατασκευασα ο ιδιος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alchemia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alchemia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
μπορω να φερω οπλα που κατασκευασα ο ιδιος?

Γιατι απλα δεν παλευεις για την τροφη σου, ως κομματι της τροφικης αλυσιδας;;:worry: Με οτι σε εξοπλισε ο καλος θεουλης για να δολοφονησεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasileia

Νεοφερμένος

Η vasileia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
τι διαφορα εχει οταν το σκοτωνουν στο σφαγειο? επισης, ναι το τεμαχιζω και με τα δοντια μου.
δεν με απασχολει η γνωμη της πλειοψηφιας σε ζητηματα που ειδικοι γνωριζουν καλυτερα απο την πλειοψηφια.
αν οντως το κρεας εκανε(κανει) κακο, δε θα υπηρχαν(υπαρχουν) καμια 20αρια ερευνες?
αμέτρητες!δεν έχω τον χρόνο όμως τώρα ψάξε λίγο μόνος σου και αύριο θα σου δώσω πληροφορίες έρευνες κτλ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
καλύτερα να ήταν σε μορφή poll το τοπικ.
ναι τρώω κρέας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
καλύτερα να ήταν σε μορφή poll το τοπικ.
ναι τρώω κρέας


αυτος ηταν ο σκοπος μου αλλα δεν μ το εκανε ετσι!!!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evagreek

Νεοφερμένος

Η ευαγγελια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
:hmm: τρωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Τωρα τσακιζω μια μακαροναδα με κιμα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
νια νια νια νιααα :Ρ
δεν πειραζειιιιιιιιιιι!!!θα φαω μετα πατατες τηγανητες με αυγαααα!!!κρεας δεν εχει αλλα θα φαω αυριο:P:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marios77

Νεοφερμένος

Ο Marios77 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
δείτε αυτό, (δεν θεωρώ σωστό να το διαγράψουν οι διαχειρηστές ως ακατάληλες εικόνες γιατί όλοι έχουν δικαίωμα να ξέρουν γι'αυτά τα θέματα και άλλωστε υπάρχουν χιλιάδες τέτοια στο διαδίκτυο που όλοι μπορούν να έχουν πρόσβαση οπότε καλύτερα να το αφήσετε;))
τα ζώα πρέπει να ζουν τη ζωή τους όπως αυτά θέλουν,και αν δεν είναι άξιοι οι άνθρωποι να τα έχουν δίπλα τους όπως τους αξίζει καλύτερα να μην τα έχουν καθόλου:mad:

Εμενα παντως με ταρακουνησε αυτο το βιντεο και μου φενεται αρκετα αξιοπιστο. Αν και τρωω κρεας σιγουρα θα αρχισω να το ψαχνω αυτο το θεμα πολυ περισσοτερο. Δειτε το βιντεο ισως να εχει καποια υπερβολικα γεγονοντα αλλα σιγουρα ειναι αληθινα και δεν εκτελουνται σε μικρο βαθμο προφανως.
:eek:

Επισης αμα δεν μπορεiς χωρις κρεας, fast food με τιποτα ειναι οτι μα οτι χειροτερο πιστευω μπορει να φαει ενας ανθρωπος τοσες επιλογες υπαρχουν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
περα απο τι καποιες μερες δεν τρωω επειδη νηστευω,γενικα ποτε μου δεν ετρωγα πολυ κρεας!μου αρεσουν οι σοκολατες,το γαλα,τα αυγα αλλα το κρεας γενικα δεν το πολυτρωω,το αποφευγω κιολας!και οταν τρωω,μονο ψαχνο,αλλιως...αηδιαζω λιγο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

coco :D

Νεοφερμένος

Η coco :D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Σε καταλαβαίνω απόλυτα :) κι εγώ τα ίδια ακριβώς και μάλιστα όταν γίνω 18 θέλω να κόψω τελείως το κρέας και να γίνω χορτοφάγος... Προς το παρόν τρώω μία φορά το μήνα και ελάχιστες φορές ψάρι... !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
ψάρι :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
αμέ!!! αλλά έχω προτιμήσεις! :P
μου αρέσει το κοτόπουλο και το κόκκινο κρέας (κοινώς μοσχάρι) και δεν τρώω κατσίκι, αρνί και γουρούνι! πολύ λίπος βρε παιδί μου!!.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
αμέ!!! αλλά έχω προτιμήσεις! :P
μου αρέσει το κοτόπουλο και το κόκκινο κρέας (κοινώς μοσχάρι) και δεν τρώω κατσίκι, αρνί και γουρούνι! πολύ λίπος βρε παιδί μου!!.. ;)

εκτος απο το λιπος..πολυ βρωμα ρε συ :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top