Τρώτε κρέας;

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Δεν βρηκα καποιο ιδιο θεμα!!!

Εσεις τρωτε κρεας????

εγω προσωπικα τρωω αλλα γενικα δεν μου πολυαρεσει και το αποφευγω!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
ναι τρωω και το γουσταρω τρελα ειδικα το ψημενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
και εμενα μαρεσει το ψημενο κρεας,λουκανικο,παιδακια ολα καλοδεχουμεναααααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
λατρεύω κόκκινο κρέας :clapup:

πάμε για κάναν γύρο??? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
μια απ' τα ίδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notebook___ΑΡΚΑς

Νεοφερμένος

Ο ο βιολιστης της στεγης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
τρελενομαιαιαιαι...!!!
δεν υπαρχει καλυτεροο απο το να βλεπει το λεμονακι να πεφτει χαροτολογοντας πανω στην ψημενη (στα καρβουνα) μπριζολααα και στα παιδακιααα!!!
για να μην πω για τα λουκανικαααα χωριατικααα!!!
μας ανοιξες την ορεξη.....και ειμαι με γιαουρτακι σημεραα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Πως γίνεται να μην τρως κρέας; :blink:
Μου φαίνεται αδιανόητο.:no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Πως γίνεται να μην τρως κρέας; :blink:
Μου φαίνεται αδιανόητο.:no:


Δεν μου αρεσει η γευση του!!!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,899 μηνύματα.
τρελενομαιαιαιαι...!!!
δεν υπαρχει καλυτεροο απο το να βλεπει το λεμονακι να πεφτει χαροτολογοντας πανω στην ψημενη (στα καρβουνα) μπριζολααα και στα παιδακιααα!!!
για να μην πω για τα λουκανικαααα χωριατικααα!!!
μας ανοιξες την ορεξη.....και ειμαι με γιαουρτακι σημεραα!

μας κόλασες βραδυάτικα...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
σιγορα θα υπαρχει καποιο ειδος που νασου αρεσει...Κοτοπουλο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
σιγορα θα υπαρχει καποιο ειδος που νασου αρεσει...Κοτοπουλο???

μονο στηθος και αυτο αναλογα αν εχω ορεξη!!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
τρελενομαιαιαιαι...!!!
δεν υπαρχει καλυτεροο απο το να βλεπει το λεμονακι να πεφτει χαροτολογοντας πανω στην ψημενη (στα καρβουνα) μπριζολααα και στα παιδακιααα!!!
για να μην πω για τα λουκανικαααα χωριατικααα!!!
μας ανοιξες την ορεξη.....και ειμαι με γιαουρτακι σημεραα!
να 'χαμε μια μπριζολίτσα τώρα...ή καμια πανσετουλα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marios77

Νεοφερμένος

Ο Marios77 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Το χοιρινο δεν μου αρεσει καθολου και δεν ειναι καθολου υγιεινο.. το καλυτερο κρεας που εχω φαει ειναι το βουβαλι θελει να εισαι μαστορας στο ψησιμο για να το ευχαριστηθεις αλλιως γινεται πετσι:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δηλώνω το παρόν και εγώ.
Δε μου αρέσει το βουβάλι και γενικά όταν ένα κρέας έχει μυρωδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marios77

Νεοφερμένος

Ο Marios77 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Δηλώνω το παρόν και εγώ.
Δε μου αρέσει το βουβάλι και γενικά όταν ένα κρέας έχει μυρωδιά.

το συγκεκριμενο που ειχα φαει δεν ειχε μυρωδια ηταν αξαιρετικα γευστικο.. οπως και οι μοσχαρισιες μπριτζολες ειναι πολυ ωραιες χρειαζονται ομως και αυτες σωστο ψησιμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
τρώω απ' όλα :Dκαι υγιεινά και ανθυγιεινά,η αλήθεια είναι πως προτιμώ τα ανθυγιεινά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Γενικά, το αποφεύγω επειδή δεν μου αρέσει η γεύση του αλλά και γιατί δεν είναι τόσο υγιεινό.
[Βέβαια το πόσο υγιεινό είναι εξαρτάται και από από τι ζώο είναι, τι κομμάτι, πώς το μαγειρεύεις, με τι το συνδυάζεις, πόσο συχνά θα φας κρέας.]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
τρωω μονο το φαγητο που εχει μαγειρευτει με κρεας...οχι το κρεας..:-pp εκτος αν ειναι κοτοπουλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Γενικά τρώω μοσχαρίσιο και κοτόπουλο μόνο.
Από το χοιρινό έχω αλλεργία, αρνιά κατσίκια κτλ έχουν πολύ λίπος και μετά νιώθω σαν σάκος του μποξ, οπότε ούτε αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Κρέας + σεξ=το νόημα της ζωής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top