Τρόποι αντιμετώπισης κομματόσκυλων

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
παιδια βοηθεια!!! με πλησιασαν δυο ΔΑΠιτες σημερα πιασαμε την κουβεντουλα παρασυρθηκα και τους εδωσα το τηλεφωνο μου...τωρα φυσικα το εχω μετανιωσει αλλα δεν ξερω τι να κανω..εχω ακουσει τοσο πολλα απο εκεινη την ωρα που μετανιωσα την ωρα και την στιγμη που εκατσα σ'αυτο το σημειο..σε μια εδωσα και φβ αλλα την μπλοκαρα τωρα..λετε να με σταμπαραν και να μου κανουν την ζωη δυσκολη;; δεν τους θελω!!! βασικα δεν θελω κανενα κομματοσκυλο απλα να σπουδασω ενδιαφερομαι..τι ηθελα να το δωσω το ριμαδι;;; HELP
Χαλάρωσε καλέ. Το πολύ πολύ να σε πάρουν τηλ να σε πουν κάτι για την σχολή για την παράταξη ή δεν ξέρω γω τι μπορείς ευγενικά να τους αποφύγεις. Δεν έγινε τίποτα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
αχχχ ωραια ευτυχως! απο'δω και περα θα τους προσεχω τους επομενους! και οχι δεν θα παω για καφε μαζι τους! να ρωτησω κατι αλλο στις εκλογες ψηφιζουμε υποχρεωτικα; αν δεν παμε θα εχουμε τιποτα "κυρωσεις"; εχω ακουσει και το αλλο αλλα δεν ξερω αν ισχυει..οτι αν ο καθηγητης ειναι ενα ταδε κομμα κι εσυ γραφτεις σε ενα αλλο, σε σαμποταρει στους βαθμους..ελεος! επισης την "αριστη" σχεση που ειδα οτι ειχαν με την γραμματεια την εχουν και με τους καθηγητες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
το ξερω οτι γινομαι υπερβολικη αλλα μην ξεχνατε οτι ειμαι το κλασικο ψαρακι που δεν ξερει που του παν τα τεσσερα ακομα!!!
Όταν γράφτηκα στη σχολή μου, έδωσα σε πολλούς το τηλέφωνό μου. Βγήκα για καφέ με 2-3 παρατάξεις. Μαζί ήταν και άλλα "πρωτάκια" σαν εμένα. Οι παραταξιακοί φυσικά μας κεράσανε και μας λέγανε διάφορα χρήσιμα για τη σχολή. Άλλαξα αριθμούς τηλεφώνου με άλλους πρωτοετείς και φτιάξαμε παρέες παρακάμπτοντας τους "καθοδηγητές". Πήγα και σε μια εκδρομή που οργάνωσε παράταξη. Όταν οι κομματικοί προσπάθησαν να μου κάνουν το "ψηστήρι" τους, εύκολα τους απέφυγα και αυτοί έπαψαν να ασχολούνται μαζί μου. Σε επόμενα έτη έκανα παρέα και με παραταξιακούς από διάφορους χώρους, χωρίς κανένα πρόβλημα. Μην ανησυχείς λοιπόν για ασήμαντα πράγματα και προσπάθησε να απολαύσεις την καινούργια ζωή σου που αρχίζει.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Moudy

Νεοφερμένος

Ο Moudy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
αχχχ ωραια ευτυχως! απο'δω και περα θα τους προσεχω τους επομενους! και οχι δεν θα παω για καφε μαζι τους! να ρωτησω κατι αλλο στις εκλογες ψηφιζουμε υποχρεωτικα; αν δεν παμε θα εχουμε τιποτα "κυρωσεις"; εχω ακουσει και το αλλο αλλα δεν ξερω αν ισχυει..οτι αν ο καθηγητης ειναι ενα ταδε κομμα κι εσυ γραφτεις σε ενα αλλο, σε σαμποταρει στους βαθμους..ελεος! επισης την "αριστη" σχεση που ειδα οτι ειχαν με την γραμματεια την εχουν και με τους καθηγητες;


Μην ασχολείσαι με τέτοια...
Εσύ κοίτα να περνάς τα μαθήματά σου και τελείωσε!
Αν πάς και γραφτείς σε παρατάξεις μόνο προβλήματα θα αποκτήσεις!
Άλλωστε τι την θέλεις την ''άριστη'' σχέση με την γραμματεία και τους ''καθηγητές'' ?
Εσύ για το πτυχίο πάς και όχι για τις δημόσιες σχέσεις!:P
Στις εκλογές ρίξε λευκό ...Η αποχή ισοδυναμεί αυτόματα με το ότι ''δεν εχω αποψη,αποφασίστε εσείς για εμένα''!;)
Καλό θα ήταν να συμμετάσχεις και να ρίξεις ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ θέλεις ακόμη και άσχετο ή στην χειρότερη άκυρο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Μην ασχολείσαι με τέτοια...
Εσύ κοίτα να περνάς τα μαθήματά σου και τελείωσε!
Αν πάς και γραφτείς σε παρατάξεις μόνο προβλήματα θα αποκτήσεις!
Άλλωστε τι την θέλεις την ''άριστη'' σχέση με την γραμματεία και τους ''καθηγητές'' ?
Εσύ για το πτυχίο πάς και όχι για τις δημόσιες σχέσεις!:P
Στις εκλογές ρίξε λευκό ...Η αποχή ισοδυναμεί αυτόματα με το ότι ''δεν εχω αποψη,αποφασίστε εσείς για εμένα''!;)
Καλό θα ήταν να συμμετάσχεις και να ρίξεις ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ θέλεις ακόμη και άσχετο ή στην χειρότερη άκυρο! :D

εγω δεν την θελω την αριστη σχεση με αυτον τον τροπο εννοειται απλα μου εκανε εντυπωση που υπηρχε τετοια οικειοτητα μεταξυ τους, που τους αφησαν να μιλησουν και δεν ξερω κι εγω τι...ελπιζω να μην εχουμε τετοιες κομματικες επιδρομες και στα μαθηματα...παντως μετα τη σημερινη μερα καταλαβα τι θα πει ασυλο στα πανεπιστημια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Εξυπηρετικοί μου φάνηκαν, με άφησαν να καθίσω σε μια από τις καρέκλες τους, τους άφησα να με βοηθήσουν με τις υπεύθυνες δηλώσεις, μου είπαν ότι στο τέλος μπορώ να ακολουθήσω όποιους γουστάρω αλλά πρώτα να βγάλω από τη μέση το μπλέξιμο με τη χαρτούρα και ούτε καν που μου ζήτησαν το κινητό. Δεν σκέφτομαι να ασχοληθώ με τα πολιτικά αλλά δεν θα συμπεριφέρομαι στους παραταξιακούς λες και κατούρησαν στο πηγάδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εμένα έδωσε η ξαδέρφη μου σε μια δαπίτισσα από το τμήμα μου τον αριθμό μου και με πήρε τηλ αυτή και μου είπε τι μαθήματα έχω την δευτέρα και τέτοια.Με κάλεσε και έξω αλλά αρνήθηκα ευγενικότατα :)
Δε με χάλασε κιόλας που με πήρε και μου είπε το πρόγραμμα αφού δεν είχα internet :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gavroulis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Εμπειρίες μου από παραταξιακούς
ΤΕΙ Σερρών (Απόλυτη κυριαρχία της ΔΑΠ). Μια χαρά παιδιά οι Δαπίτες, με παρεϊστικη και φιλική διάθεση. Βέβαια, δεν θα ξεχάσω τον θερμό εναγκαλισμό Δαπίτη με τον πρόεδρο του τμήματος (καθρέφτης του πελατειακού καθεστώτος που επικρατεί στα Ελληνικά Πανεπιστήμια).
ΟΠΑ (Πλειοψηφία ΠΑΣΠ). Μόλις μπήκα, μου την πέσαν δυο Πασπίτες, λέγοντάς μου πως θα είμαστε συμφοιτητές. Οι τύποι ήθελαν ευθύς εξαρχής να με φακελώσουν. Δώστε βάση στον διάλογο
-Να δούμε αν έχεις όλα τα απαραίτητα δικαιολογητικά.
-Παιδιά, είναι όλα ΟΚ, έχω ξανακάνει τη διαδικασία.
Μετά συνέχισαν και λέγανε:
-Υπεύθυνες δηλώσεις ότι δεν είσαι πτυχιούχος-δεν φοιτάς σε άλλη σχολή έχεις κάνει;
-Ναι.
-Ναι, αλλά ΠΡΟΣ που έχεις γράψει την Υπεύθυνη Δήλωση;
-Προς στο ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ.
-Είσαι λάθος. Έλα στο τραπεζάκι να το διορθώσουμε. Να το μουτζουρώσουμε και να γράψουμε ΠΡΟΣ Γραμματεία Τμήματος Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ.
-Παιδιά, έχουν σφραγίδα ΚΕΠ. Δεν επιδέχεται ουδεμία αλλαγή.
-Δεν πειράζει, φέρ'το.
-Ναι, αλλά θα μου φορέσουν βραχιολάκια αγαπητέ. Είναι ΠΑΡΑΝΟΜΟ.
Σπάσαν οι τύποι στα δυο, εν τέλει τους έδωσα το τηλ. για SMS ενημερώσεις, κατα τ' αλλά στη blacklist (όταν βάζεις τον άλλον blacklist, φαίνεσαι κατειλημμένος, αλλά λαμβάνεις κανονικά SMS).
Δαπίτης στην ΑΣΟΕΕ : Ένας τύπος που αν τον έβλεπα στο δρόμο, θα έλεγα ότι πάει Α' Λυκείου. Έμοιαζε με κλασσικό εφηβικό χαρακτήρα βγαλμένο από το American Pie. Μου έδωσε φυλλάδιο καλωσορίσματος από τη ΔΑΠ. Ομοίως blacklist.
Κνίτης: Φίλε μου συγχαρητήρια για την επιτυχία σου στην ΑΣΟΕΕ, η ζωή σου απέδειξε ότι η ζωή είναι γεμάτη αγώνες, οι αγώνες δεν τελειώνουν εδώ, πρέπει να παλέψεις και να διεκδικήσεις τα δικαιώματα σου. Θες να ανταλλάξουμε τηλέφωνα;
ΕΓΩ: Μετά χαράς, αλλά με κλεψαν το Σάββατο κάτι Ρουμάνοι και δεν έχω κινητό. Οι γονείς μου είναι άνεργοι (και καλά) και δεν ξέρω αν έχουν λεφτά να μου αγοράσουν νέο.
Κνίτης: Δεν πειράζει, εμείς μέσω εράνων και οργανωμένων δράσεων θα σε βοηθήσουμε :fool:

ΠΟΥΛΗΣΤΕ ΤΡΕΛΑ, τρολλάρετε, δεν κοστίζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
εν τέλει τους έδωσα το τηλ. για SMS ενημερώσεις, κατα τ' αλλά στη blacklist
:rofl: Ωραίος! Το ίδιο έκανα και εγώ όταν πήγα την Πέμπτη με έναν φίλο μου από το ΔΕΤ για την εγγραφή του, έδωσα το κινητό μου και με το που έφυγα και μπήκα στο Πεδίο του Άρεως, αμέσως blacklist.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Κνίτης: Δεν πειράζει, εμείς μέσω εράνων και οργανωμένων δράσεων θα σε βοηθήσουμε

watafak :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moryachka

Νεοφερμένος

Η moryachka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Κνίτης: Φίλε μου συγχαρητήρια για την επιτυχία σου στην ΑΣΟΕΕ, η ζωή σου απέδειξε ότι η ζωή είναι γεμάτη αγώνες, οι αγώνες δεν τελειώνουν εδώ, πρέπει να παλέψεις και να διεκδικήσεις τα δικαιώματα σου. Θες να ανταλλάξουμε τηλέφωνα;
ΕΓΩ: Μετά χαράς, αλλά με κλεψαν το Σάββατο κάτι Ρουμάνοι και δεν έχω κινητό. Οι γονείς μου είναι άνεργοι (και καλά) και δεν ξέρω αν έχουν λεφτά να μου αγοράσουν νέο.
Κνίτης: Δεν πειράζει, εμείς μέσω εράνων και οργανωμένων δράσεων θα σε βοηθήσουμε :fool:



Πεθαίνω :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Deco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Deco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Εμπειρίες μου από παραταξιακούς
ΤΕΙ Σερρών (Απόλυτη κυριαρχία της ΔΑΠ). Μια χαρά παιδιά οι Δαπίτες, με παρεϊστικη και φιλική διάθεση. Βέβαια, δεν θα ξεχάσω τον θερμό εναγκαλισμό Δαπίτη με τον πρόεδρο του τμήματος (καθρέφτης του πελατειακού καθεστώτος που επικρατεί στα Ελληνικά Πανεπιστήμια).
ΟΠΑ (Πλειοψηφία ΠΑΣΠ). Μόλις μπήκα, μου την πέσαν δυο Πασπίτες, λέγοντάς μου πως θα είμαστε συμφοιτητές. Οι τύποι ήθελαν ευθύς εξαρχής να με φακελώσουν. Δώστε βάση στον διάλογο
-Να δούμε αν έχεις όλα τα απαραίτητα δικαιολογητικά.
-Παιδιά, είναι όλα ΟΚ, έχω ξανακάνει τη διαδικασία.
Μετά συνέχισαν και λέγανε:
-Υπεύθυνες δηλώσεις ότι δεν είσαι πτυχιούχος-δεν φοιτάς σε άλλη σχολή έχεις κάνει;
-Ναι.
-Ναι, αλλά ΠΡΟΣ που έχεις γράψει την Υπεύθυνη Δήλωση;
-Προς στο ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ.
-Είσαι λάθος. Έλα στο τραπεζάκι να το διορθώσουμε. Να το μουτζουρώσουμε και να γράψουμε ΠΡΟΣ Γραμματεία Τμήματος Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ.
-Παιδιά, έχουν σφραγίδα ΚΕΠ. Δεν επιδέχεται ουδεμία αλλαγή.
-Δεν πειράζει, φέρ'το.
-Ναι, αλλά θα μου φορέσουν βραχιολάκια αγαπητέ. Είναι ΠΑΡΑΝΟΜΟ.
Σπάσαν οι τύποι στα δυο, εν τέλει τους έδωσα το τηλ. για SMS ενημερώσεις, κατα τ' αλλά στη blacklist (όταν βάζεις τον άλλον blacklist, φαίνεσαι κατειλημμένος, αλλά λαμβάνεις κανονικά SMS).
Δαπίτης στην ΑΣΟΕΕ : Ένας τύπος που αν τον έβλεπα στο δρόμο, θα έλεγα ότι πάει Α' Λυκείου. Έμοιαζε με κλασσικό εφηβικό χαρακτήρα βγαλμένο από το American Pie. Μου έδωσε φυλλάδιο καλωσορίσματος από τη ΔΑΠ. Ομοίως blacklist.
Κνίτης: Φίλε μου συγχαρητήρια για την επιτυχία σου στην ΑΣΟΕΕ, η ζωή σου απέδειξε ότι η ζωή είναι γεμάτη αγώνες, οι αγώνες δεν τελειώνουν εδώ, πρέπει να παλέψεις και να διεκδικήσεις τα δικαιώματα σου. Θες να ανταλλάξουμε τηλέφωνα;
ΕΓΩ: Μετά χαράς, αλλά με κλεψαν το Σάββατο κάτι Ρουμάνοι και δεν έχω κινητό. Οι γονείς μου είναι άνεργοι (και καλά) και δεν ξέρω αν έχουν λεφτά να μου αγοράσουν νέο.
Κνίτης: Δεν πειράζει, εμείς μέσω εράνων και οργανωμένων δράσεων θα σε βοηθήσουμε :fool:

ΠΟΥΛΗΣΤΕ ΤΡΕΛΑ, τρολλάρετε, δεν κοστίζει!
Θα δωσουν λεφτα και θα ενισχυσουν πολυεθνικες εταιριες;σα δε ντρεπονται,πανω απ ολα η εργατια.
τι αλλο θα ακουσουμε σ αυτη τη χωρα.:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gavroulis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Όσο αφορά τη blacklist. Οι Πασπίτες που πρωτοείδα, αφού τους έδωσα το κινητό μου, μου είπαν:
-Μη δώσεις το κινητό σου σε άλλους. Θα σε πρήζουν.
-Κανένα πρόβλημα. Και να τους το έχω δώσει, υπάρχει και η μαύρη λίστα.


Φίλε Deco, δεν υπάρχει Κνίτης στην ΑΣΟΕΕ χωρίς Σαμσουνγκογκαλαξοειδες Android. Tested.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Οσοι έχετε πρόβλημα με κομματοσκυλα σας προτείνω ανεπιφύλακτα και έχετε κινητο android σας προτείνω το συγκεκριμένο application.Επειδή η λιστα απόρριψης του κινητου μπλοκάρει μονο τηλέφωνα αλλα παρόλα αυτά μηνύματα μπορείς να συνεχίζεις να δέχεσαι αυτο το app εχει επιλογή να μπορείς να μπλοκάρεις και τα μηνύματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gavroulis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Οσοι έχετε πρόβλημα με κομματοσκυλα σας προτείνω ανεπιφύλακτα και έχετε κινητο android σας προτείνω το συγκεκριμένο application.Επειδή η λιστα απόρριψης του κινητου μπλοκάρει μονο τηλέφωνα αλλα παρόλα αυτά μηνύματα μπορείς να συνεχίζεις να δέχεσαι αυτο το app εχει επιλογή να μπορείς να μπλοκάρεις και τα μηνύματα

Είσαι γίγαντας!
Αν επίσης σας ενοχλούν με αποκρύψεις, μπορείτε να πράξετε ως εξής:
Αν έχετε COSMOTE, τηλεφωνήστε στο 13838, πείτε στη φωνητική πύλη "Φραγή Εισερχόμενων Κλήσεων με Απόκρυψη", περιμένετε 2-3 λεπτά στην αναμονή, δώστε τα στοιχεία σας (αν το νούμερο ανήκει σε εσάς) και είναι έτοιμη φραγή στα νούμερα με απόκρυψη σε λίγη ώρα.
Με τον ίδιο τρόπο, καλώντας όμως στο 13830, μπορεί να γίνει για τους συνδρομητές Vodafone.
Αν έχετε WIND/Q, πολύ απλά πληκτρολογήστε *254# και πιέστε το πλήκτρο κλήσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Δεν υπάρχει φιλε nikaratrela ουτε ενα φοιτητικος σύνδεσμος που να μην υποστηρίζεται απο βουλευτές κομματος στην περίπτωση της ΕΑΑΚ είναι η ΑΝΤΑΡΣΥΑ που είναι χειρότερη και απο το ΚΚΕ-ΚΝΕ.Μην εμπιστεύεσαι κανέναν ολοι κάτι θέλουν και δεν σίγουρα οτι κάνουν δεν το κάνουν αφιλοκερδως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikaratrela

Νεοφερμένος

Ο nikaratrela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Δεν υπάρχει φιλε nikaratrela ουτε ενα φοιτητικος σύνδεσμος που να μην υποστηρίζεται απο βουλευτές κομματος στην περίπτωση της ΕΑΑΚ είναι η ΑΝΤΑΡΣΥΑ που είναι χειρότερη και απο το ΚΚΕ-ΚΝΕ.Μην εμπιστεύεσαι κανέναν ολοι κάτι θέλουν και δεν σίγουρα οτι κάνουν δεν το κάνουν αφιλοκερδως.

Γιατί η ανταρσύα είναι χειρότερη από το κκε; :hmm:
Στα εαακ συμμετέχουν άτομα που είναι οργανωμένοι στην ανταρσύα αλλά και όχι(δηλαδή ανένταχτοι αριστεροί)
Η ανταρσύα από που παίρνει λεφτά; Έχει κάποια ακίνητα ή είναι στην βουλή;
Όταν λες αφιλοκερδώς; Δηλαδή είναι κακό να θέλουν να μην υπάρξει π.χ. παράταξη της χρυσής αυγής στο πανεπιστήμιο;
Είναι κακό να μην θέλουν να περάσουν οι εσωτερικοί κανονισμοί (έλεος χαμός θα έπρεπε να γίνεται και δεν κουνιέται φυλλο)
(εσωτερικοί κανονισμοί= άμα κοπείς 3 φορές σ ενα μάθημα δίνεις 3 φορές προφορικά και άμα ξανακοπείς πες αντίο στην σχολή,
σπάσιμο κύκλου σπουδών π.χ. σε πολυτεχνείο 3 και 2 και τα 2 χρόνια θα πληρώνεις, 13 βδομάδες διδασκαλία σε κάθε εξάμηνο οπότε π.χ. αν οι φοιτητές θέλουν να διαμαρτυρηθούν για κάτι με κατάληψη αντίο εξεταστική και άλλα πολλά)
Στο απθ είναι κακό να σου λένε ότι όλοι πρέπει να τρώνε στην λέσχη δωρεάν και να μην αναθέτεται σε κάποια ιδιωτική εταιρία που προφανώς κάποια στιγμη θα θελήσει να βάλει αντίτημο;
https://apteaak.wordpress.com/2013/12/10/pes/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Εχεις την εντύπωση οτι η χρυσή αυγή δεν θα μπορούσε ολα αυτά τα χρόνια να φτιάξει παράταξη στα πανεπιστήμια;Η χρυσή αυγή θα μπορούσε να είχε δω και πολύ καιρό παράταξη αν το ήθελε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gavroulis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Εχεις την εντύπωση οτι η χρυσή αυγή δεν θα μπορούσε ολα αυτά τα χρόνια να φτιάξει παράταξη στα πανεπιστήμια;Η χρυσή αυγή θα μπορούσε να είχε δω και πολύ καιρό παράταξη αν το ήθελε.


Θα έκοβε πάρα μα πάρα πολλές ψήφους από τη ΔΑΠ-ΝΔΦΚ (με εντολή Μπαλτάκου δεν ίδρυσαν στα πανεπιστήμια παράταξή τους), συν ότι κάθε μέρα θα έπεφτε ξύλο μεταξύ αριστεριστών-χρυσαυγιτών, λόγω των αντικρουόμενων απόψεών τους (βλέπε Φοιτητική Οργάνωση Συναγερμού-Φ.Ο.Σ., που πια και λόγω του πολιτικού θανάτου του Καρατζαφέρη εξαφανίστηκαν, αλλά γενικά λόγω των απόψεων τους γίνονταν κόκκινο πανί στα πανεπιστήμια και προσχώρησαν στη ΔΑΠ-ΝΔΦΚ).
Συμφέρει τη ΝΔ, όλοι όσοι έχουν ακροδεξιές απόψεις να εντάσσονται στη ΔΑΠ-ΝΔΦΚ, καθώς με την ένταξή τους, "σοβαρεύουν" και μπορούν κάλλιστα να αναθεωρήσουν την άποψη τους και γιατί όχι, να ψηφίσουν ΝΔ. Ας μην ξεχνάμε ότι η παρουσία μιας παράταξης σε ένα πανεπιστήμιο, έχει το κόστος της (εκεί καταλήγουν όλες οι κρατικές επιδοτήσεις, οι μίζες, τα "δωράκια", κλπ.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εχεις την εντύπωση οτι η χρυσή αυγή δεν θα μπορούσε ολα αυτά τα χρόνια να φτιάξει παράταξη στα πανεπιστήμια;Η χρυσή αυγή θα μπορούσε να είχε δω και πολύ καιρό παράταξη αν το ήθελε.

ας έβγαινε κάποιος μέσα στο πανεπιστήμιο να πει ότι είναι χρυσαυγίτης και θα σου έλεγα για πότε ακόμα και οι φύλακες θα του έκοβαν την καλημέρα (στην καλύτερη περίπτωση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top