Τρόποι αντιμετώπισης κομματόσκυλων

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Η παραταξεις κατε με ειναι κυριος (δαπ και πασπ) παρτακηδες κι απο ουσια τιποτα .

αυτο ειναι αληθεια ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aceBill

Νεοφερμένος

Ο aceBill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Παιδια ξεραιται εαν υπαρχουν πολλα κομματοσκυλα στο Μαθηματικο ΕΚΠΑ... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Παιδια ξεραιται εαν υπαρχουν πολλα κομματοσκυλα στο Μαθηματικο ΕΚΠΑ... :hmm:

απο φιλους που σπουδαζουν εκει ,ξερω οτι τα πραγματα με τις παραταξεις ειναι πανω κατω τα ιδια με τις συνθηκες που επικρατουν και στις υπολοιπεσ σχολεσ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ξυπόλυτη

Νεοφερμένος

Η Ξυπόλυτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
οποιος θελει να μαθει για Ρεθυμνο
ο,τιδηποτε μεχρι και που συχναζει το καθενα κομμα,ας μου πει, τα ξερω ολα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hobo

Νεοφερμένος

Η hobo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
γνωριζει καποιος ποτε οι γραματειες του απθ θα ειναι σε θεση να διεκπεραιωσουν τις εγγραφες των πρωτοετων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Ηρεμηστε λιγο, τα κομματοσκυλα δεν ειναι μπουλντογκ που τους τρεχουν τα σαλια οταν δουν πρωτοετη και πανε να τον κατασπαραξουν. Χαλαρωστε, φοιτητες οπως και εσεις ειναι. Η συμβουλη μου ειναι ολους να τους εκμεταλλευεστε και να τα εχετε καλα με ολους. Και το τι ψηφιζετε εσεις ειτε στο πανεπιστημιο ειτε εξω, ειναι τελειως δικη σας επιλογη. Κι αν δν γουσταρεις να ψηφισεις στις εκλογες και σε πρηζουν λιγο, πετας μια δικαιολογια και τελειωσες. Σιγα τα αυγα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ηρεμηστε λιγο, τα κομματοσκυλα δεν ειναι μπουλντογκ που τους τρεχουν τα σαλια οταν δουν πρωτοετη και πανε να τον κατασπαραξουν. Χαλαρωστε, φοιτητες οπως και εσεις ειναι. Η συμβουλη μου ειναι ολους να τους εκμεταλλευεστε και να τα εχετε καλα με ολους. Και το τι ψηφιζετε εσεις ειτε στο πανεπιστημιο ειτε εξω, ειναι τελειως δικη σας επιλογη. Κι αν δν γουσταρεις να ψηφισεις στις εκλογες και σε πρηζουν λιγο, πετας μια δικαιολογια και τελειωσες. Σιγα τα αυγα...
από την μία είναι κρίμα γιατί είναι φοιτητές σαν και εμάς..από την άλλη...να τους εκμεταλλευόμαστε..ωραία λογική;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ξυπόλυτη

Νεοφερμένος

Η Ξυπόλυτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Μπουλντογκ δεν ειναι,προφανως,αλλα οτι τους τρεχουν τα σαλια μολις δουν πρωτοετη,τους τρεχουν μην λεμε και ο,τι θελουμε.Εγω θυμαμαι περιστατικο,μελος της Δαπ ειχε μπει μεσα στο αμαξι πρωτοετη προκειμενου να τον ''βοηθησει''.
Γιατι δλδ μονοι τους δεν μπορουν να κανουν την εγγραφη?εγω μονη μου πηγα τα εδωσα και εφυγα.
Καθε αρχη ειναι δυσκολη,ρωτα απο εδω ρωτα απο εκει τελειωσε το θεμα βρηκες τη λυση,χωρις καμια εκμεταλλευση.
Εκτος και αν θες να σε πριζουν μετα...

Κνε και εαακ δεν ενοχλουν στην αρχη αλλα αμα σε μαθουν να τα τηλεφωνα για πορειες ,να τα τηλεφωνα για οδηγητη κτλ
Καλη επιτυχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
οποιος θελει να μαθει για Ρεθυμνο
ο,τιδηποτε μεχρι και που συχναζει το καθενα κομμα,ας μου πει, τα ξερω ολα :P

:confused: Εγω,εγω!:worry:
Θελω να μαθω πού συχναζει και η τελεια(και η ανω και η κατω), και η αποστροφος.
Για το θαυμαστικο,ξερω:P

Εγω οταν ειχα παει για εγγραφη πριν 2 χρονια μια κοπελια με βοηθησε(μου δειξε πού ειναι η γραμματεια,πού βγαζουν φωτογραφιες για την φοιτητικη ταυοτητα),αλλα μεχρι εκει. Μη τους φοβαστε ρε.

Α,σοβαρα τωρα για πες που΄συχναζει η καθε παραταξη(μιας και φαινεται οτι ξερεις πολλα:worry:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ξυπόλυτη

Νεοφερμένος

Η Ξυπόλυτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
:confused: Εγω,εγω!:worry:
Θελω να μαθω πού συχναζει και η τελεια(και η ανω και η κατω), και η αποστροφος.
Για το θαυμαστικο,ξερω:P

Εγω οταν ειχα παει για εγγραφη πριν 2 χρονια μια κοπελια με βοηθησε(μου δειξε πού ειναι η γραμματεια,πού βγαζουν φωτογραφιες για την φοιτητικη ταυοτητα),αλλα μεχρι εκει. Μη τους φοβαστε ρε.

Α,σοβαρα τωρα για πες που΄συχναζει η καθε παραταξη(μιας και φαινεται οτι ξερεις πολλα:worry:)


Εγω τους βλεπω καθαρα σαν ατομα που εκπροσωπουν κομματικα (και τελειακα (ανω και κατω)και αποστροφικα) συμφεροντα!Για θαυμαστικα δεν ειμαι σιγουρη.
Αν θες να μαθεις να στειλεις πμ,δεν θα κανω και τζαμπα διαφημιση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andante

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Andante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Το πιο επικίνδυνο είδος κομματόσκυλων είναι οι θηλυκές ΚΝΙΤΙΣΣΕΣ. Προσοχή στα πρωτάκια, θα σας προσεγγίσουν στο δήθεν φιλικό και χαλαρό, θα σας καλέσουν για καφέ, θα σας δώσουν τηλ. κτλπ. και εσείς μπορεί να νομίζετε οτι σας πουλάνε έρωτα...:confused:
Προσοχή, έτσι την έπαθα και εγώ σαν άβγαλτο πρωτάκι πριν κάποια χρόνια! Δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα απο το να νομίζετε οτι κάτι πάει να γίνει με μια κοπέλα και στο τέλος να αποδεικνύεται οτι σας εκμεταλλεύεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Το πιο επικίνδυνο είδος κομματόσκυλων είναι οι θηλυκές ΚΝΙΤΙΣΣΕΣ. Προσοχή στα πρωτάκια, θα σας προσεγγίσουν στο δήθεν φιλικό και χαλαρό, θα σας καλέσουν για καφέ, θα σας δώσουν τηλ. κτλπ. και εσείς μπορεί να νομίζετε οτι σας πουλάνε έρωτα...:confused:
Προσοχή, έτσι την έπαθα και εγώ σαν άβγαλτο πρωτάκι πριν κάποια χρόνια! Δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα απο το να νομίζετε οτι κάτι πάει να γίνει με μια κοπέλα και στο τέλος να αποδεικνύεται οτι σας εκμεταλλεύεται!





:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Το πιο επικίνδυνο είδος κομματόσκυλων είναι οι θηλυκές ΚΝΙΤΙΣΣΕΣ. Προσοχή στα πρωτάκια, θα σας προσεγγίσουν στο δήθεν φιλικό και χαλαρό, θα σας καλέσουν για καφέ, θα σας δώσουν τηλ. κτλπ. και εσείς μπορεί να νομίζετε οτι σας πουλάνε έρωτα...:confused:
Προσοχή, έτσι την έπαθα και εγώ σαν άβγαλτο πρωτάκι πριν κάποια χρόνια! Δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα απο το να νομίζετε οτι κάτι πάει να γίνει με μια κοπέλα και στο τέλος να αποδεικνύεται οτι σας εκμεταλλεύεται!
Σ εμας παλι καλα αυτο ειναι ανεφικτο γιατι οι Κνιτισσες εχουν πιο πολυ τριχα και απο τον αυστραλεζικο χιμπατζη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Σ εμας παλι καλα αυτο ειναι ανεφικτο γιατι οι Κνιτισσες εχουν πιο πολυ τριχα και απο τον αυστραλεζικο χιμπατζη.

Το ίδιο και σε μας.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
μηπως υπερβαλετε λιγο τοσο χαλια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Βασικά οι παρατάξεις πλησιάζουν ΜΟΝΟ όταν είναι ο καιρός των εκλογών.....μετά χάνονται και δεν τους ξαναβλέπεις......(υποτίθεται) στη Φιλοσοφική Αθηνών είναι όλοι μαζεμένοι στον 4ο όροφο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Μπουλντογκ δεν ειναι,προφανως,αλλα οτι τους τρεχουν τα σαλια μολις δουν πρωτοετη,τους τρεχουν μην λεμε και ο,τι θελουμε.Εγω θυμαμαι περιστατικο,μελος της Δαπ ειχε μπει μεσα στο αμαξι πρωτοετη προκειμενου να τον ''βοηθησει''.
Γιατι δλδ μονοι τους δεν μπορουν να κανουν την εγγραφη?εγω μονη μου πηγα τα εδωσα και εφυγα.
Καθε αρχη ειναι δυσκολη,ρωτα απο εδω ρωτα απο εκει τελειωσε το θεμα βρηκες τη λυση,χωρις καμια εκμεταλλευση.
Εκτος και αν θες να σε πριζουν μετα...

Κνε και εαακ δεν ενοχλουν στην αρχη αλλα αμα σε μαθουν να τα τηλεφωνα για πορειες ,να τα τηλεφωνα για οδηγητη κτλ
Καλη επιτυχια

Πρεπει να μαθεις να τους κοντρολαρεις, δν χρειαζεται να τους ρωτας για τα παντα, δν χρειαζεται να σε παρουν απο το χερακι να κανεις εγγραφη (πολυ αγχος χωρις να ειναι τπτ), δν χρειαζεται να περιμενεις απο αυτους να κανεις γνωριμιες κοκ. Αμα τους ελεγχεις και τους κοψεις τον αερα δν θα σε ενοχλουν. Εμενα μου εκαναν νυξη για καποιες ''εκπαιδευτικες'' εκδρομες και για τις εκλογες, πεταγα ενα θα δουμε και καθαρισα. Ειδαν οτι δν πολυγουσταρω και ξεκοψαν. No big deal

(Το προσωπο δν αναφερεται σε σενα προς αποφυγην παρεξηγησεων :))

Σ εμας παλι καλα αυτο ειναι ανεφικτο γιατι οι Κνιτισσες εχουν πιο πολυ τριχα και απο τον αυστραλεζικο χιμπατζη.

Αμα τους το πεις θα σου πουν οτι ειναι καπιταλιστικο στερεοτυπο η γυναικα να κανει αποτριχωση και να περιποιειται τον εαυτο της :teasing::teasing::teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Το πιο επικίνδυνο είδος κομματόσκυλων είναι οι θηλυκές ΚΝΙΤΙΣΣΕΣ. Προσοχή στα πρωτάκια, θα σας προσεγγίσουν στο δήθεν φιλικό και χαλαρό, θα σας καλέσουν για καφέ, θα σας δώσουν τηλ. κτλπ. και εσείς μπορεί να νομίζετε οτι σας πουλάνε έρωτα...:confused:
Προσοχή, έτσι την έπαθα και εγώ σαν άβγαλτο πρωτάκι πριν κάποια χρόνια! Δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα απο το να νομίζετε οτι κάτι πάει να γίνει με μια κοπέλα και στο τέλος να αποδεικνύεται οτι σας εκμεταλλεύεται!
ενώ οι ΔΑΠίτισσες δεν κάνουν τέτοια..μπααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,817 μηνύματα.
Ντάξει η γυναικεία τριχοφυϊα ---> αυστραλέζικος χιμπατζής δεν έχει να κάνει με την πολιτική ιδεολογία. Νομίζω και Δαπ-Πασπίτισσες έχουν τρίχα. Το όνομα ΔΑΠ νομίζω βγαίνει από την γλωσσική παραφθορά του D[]t[r]ap...όπου trap = παγίδα. Κάπου εκεί με παραπέμπει η λέξη Δαπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pinkheart

Νεοφερμένος

Η pinkheart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Χτες μιλούσα με ένα 3ετή φοιτητή και μου είπε πως ακόμη και τώρα τον πρίζουν :hmm:! (ίσως λιγότερο από όταν ήταν 1ετής). Καλά από ένα σημείο και μετά, δεν βαριούνται και αυτοί οι κομματικοί; Αφού βλέπουν ότι δεν, τι συνεχίζουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top