Τρόποι αντιμετώπισης κομματόσκυλων

Geork7

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Μάλιστα... Θα προσπαθήσω να μην μπω στο λάθος δωμάτιο! :P

Γιατί θα φύγουμε απο κει; Δεν είναι άσχημο το περιβάλλον που βρίσκεται το κτήριο. Βέβαια δεν έχω μπει μέσα για να ξέρω σε τι κατάσταση είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
(Αν και είμαστε οφφ)
Θα πάμε μάλλον στο Ριβολί, στην Αριστείδου. Εκεί θα μαζευτούν και τα της Σταδίου και τα της Καλαμιώτου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
επειδή δεν έχω συναντήσει κνίτες..ναι σωστά:P

όχι, απλά μάλλον τυχαίνει να μην κάνεις παρέα μαζί τους!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Eγω έκανα το λάθος και έδωσα τον αριθμό μου σε έναν Κνίτη,με έχει παρει 5-6 φορές απο προχθές. Τις 2 αρνήθηκα ευγενικά να βγούμε για καφε,προφασίστικα και μια δικαιολογία,στις υπόλοιπες δεν απάντησα καν,είτε γιατί δεν το είδα,είτε γιατι δεν είχα την διάθεση να το κανω...





Πως και σου ειπαν να βγειτε για καφε αφου οι κνιτες λενε οτι δεν κανουν τετοια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Πως και σου ειπαν να βγειτε για καφε αφου οι κνιτες λενε οτι δεν κανουν τετοια

απλά, αυτό που εξηγώ και παραπάνω: ΔΕΝ είναι όλοι ίδιοι!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Ναι, στα ΕΜΜΕ είναι χειρότεροι! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Και εγώ το ίδιο έπαθα... :/:
Ε θα σου λένε πάμε για κανέναν καφέ να μιλήσουμε για τα προβλήματα που αντιμετωπίζει η σχολή μας, να γνωρίσουμε και άλλα παιδιά μπλα-μπλα, ή θα έχουμε εκλογές/απεργία την τάδε μέρα και θα θέλαμε πολύ να έρθεις και τέτοιες μπούρδες...
Καλή μας αντοχή (θα μας χρειαστεί) :redface: :whistle:

This post.....this post...D-E-J-A-V-U ! :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geork7

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Πως και σου ειπαν να βγειτε για καφε αφου οι κνιτες λενε οτι δεν κανουν τετοια

Για ποτάκι λένε τίποτα; Γιατί σήμερα είχα άλλα δυο τηλέφωνα και ένα μήνυμα για να βγω για ποτό... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Πως και σου ειπαν να βγειτε για καφε αφου οι κνιτες λενε οτι δεν κανουν τετοια

Σε πάνε για καφέ ρε,απλώς δεν σε πιάνουν στο φιλικό όπως οι άλλοι,σου μιλάνε αποκλειστικά πολιτικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Σε πάνε για καφέ ρε,απλώς δεν σε πιάνουν στο φιλικό όπως οι άλλοι,σου μιλάνε αποκλειστικά πολιτικά.

Του στυλ:

Π.Α.ΜΕ όλοι μαζί σε μιαα πορείαα

ή σε περιπτωση διαφωνιας

Καλύτερα να ήσουνα με καπιταλιστή, μα είσαι το χειρότερο, πασόκα στην ψυχή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Nαι ε? Μονο σε εμας η προσκληση ειναι παντα για πορεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
πιστευετε οτι μετα απο τοσα χρονια ,και μετα απο ολα αυτα που συμβαινουν στην ελληνικη κοινωνια ,οι φοιτητικες παραταξεις εξακολουθουν να εχουν δυναμικη δραση στα πανεπιστημια,και να βρισκουν αποδοχη απο τους φοιτητες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ένα από τα αγαπημένα μου θέματα επιστρέφει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
για δωσε μας τοτε τις συμβουλες σου ,αφου εισαι ηδη φοιτητης....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Χαλαρώστε, δεν είναι καρχαριες που θα σας σκοτώσουν.
Παιδιά είναι, λίγο μεγαλύτεροί σας. Αν τους πείτε απλά και ευγενικά «Δεν ενδιαφέρομαι», θα φύγουν. Κι εγώ πέρσι αυτό έκανα και όλα ήταν μια χαρά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Χαλαρώστε, δεν είναι καρχαριες που θα σας σκοτώσουν.
Παιδιά είναι, λίγο μεγαλύτεροί σας. Αν τους πείτε απλά και ευγενικά «Δεν ενδιαφέρομαι», θα φύγουν. Κι εγώ πέρσι αυτό έκανα και όλα ήταν μια χαρά :)


... κι από τότε όλα κυλούν ήρεμα εδώ στη ΔΑΠ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Πώς πάει το Πάντειο από κομματόσκυλα; Δεν ξέρω γιατί, αλλά έχω την εντύπωση πως υπερτερούν τα αριστερά. Ισχύει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Πώς πάει το Πάντειο από κομματόσκυλα; Δεν ξέρω γιατί, αλλά έχω την εντύπωση πως υπερτερούν τα αριστερά. Ισχύει;
Oχι...αλλα εισαι τυχερος στην Παντειο δε πρηζουν τοσο εντονα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
για δωσε μας τοτε τις συμβουλες σου ,αφου εισαι ηδη φοιτητης....
Η σχολή μου είναι αρκετά μικρή, οπότε η κατάσταση με τα κόμματα(μην με διορθώστε ότι είναι παρατάξεις) είναι σίγουρα αρκετά διαφορετική από ότι σε άλλες σχολές και ειδικά σε άλλες πόλεις!
Απλά δεν δίνετε τηλέφωνα στην αρχή προφανώς:P
Επίσης, είναι το αγαπημένο μου θέμα γιατί..θα αρχίσουν να μαλώνουν:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
στην αρχη θα σας ψιλοζαλησουν αλλα αν τους αποφυγεις στην αρχη δεν θα σε ψιλοζαλησουν μετα σγτης εκλογες παλι θα εχεις καποιες ενοχλησεις απο κομματηκους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top