Τρόποι αντιμετώπισης κομματόσκυλων

Nανσυ94

Νεοφερμένος

Η Nανσυ94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
οχ :P.....καλα ναι δεν το σηκωνω δεν θελω μπλεξιματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ε τότε γιατι το δώσατε; Μπορείς να αποφύγεις με κομψό τρόπο να τους δώσεις το κινητό σου και δεν σου λένε τίποτα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nανσυ94

Νεοφερμένος

Η Nανσυ94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
απλα ντραπηκα να πω οχι δεν ηθελα να δωσω κακη εντυπωση...ξερω εκανα βλακεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
απλα ντραπηκα να πω οχι δεν ηθελα να δωσω κακη εντυπωση...ξερω εκανα βλακεια
Μα δεν δίνεις κακή εντύπωση.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
απλα ντραπηκα να πω οχι δεν ηθελα να δωσω κακη εντυπωση...ξερω εκανα βλακεια

Πωωω λες και περιέγραψες την πρώτη μου μέρα στην εγγραφή... αυτά ακριβώς είπα και εγώ από μέσα μου... :D (και τώρα τα πληρώνω) :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ψαρωμενα πρωτακια!!:P
Αν σας πρηζουν πολυ τοτε καντε εκεινη την στιγμη μια εκτροπη κλησης στο αστυνομικο τμημα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Πωωω λες και περιέγραψες την πρώτη μου μέρα στην εγγραφή... αυτά ακριβώς είπα και εγώ από μέσα μου... :D (και τώρα τα πληρώνω) :(
Δεν είναι κακό να λέμε και κανένα όχι αν δεν θέλουμε πραγματικά να το δώσουμε. Δεν πρόκειται να παρεξηγηθούν τα άτομα των παρατάξεων.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nανσυ94

Νεοφερμένος

Η Nανσυ94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
το ξερω ειμαι ενα ψαρωμενο χαζο πρωτακι :P....δικιο εχετε θα προσεχω απο δω και περα αν δεν θελω να μου γινουν κολιτσιδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
το ξερω ειμαι ενα ψαρωμενο χαζο πρωτακι :P....δικιο εχετε θα προσεχω απο δω και περα αν δεν θελω να μου γινουν κολιτσιδα
Και εγώ μία απο τα ίδια, αλλα δεν το έδωσα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
το ξερω ειμαι ενα ψαρωμενο χαζο πρωτακι :P....δικιο εχετε θα προσεχω απο δω και περα αν δεν θελω να μου γινουν κολιτσιδα
Στην Παντειο επειδη ξερω τι παιζει,αν εισαι ομορφο κοριτσι θα σε πρηζουν συνεχεια να αναλαβεις υποδοχη σε μαγαζια κτλ:Pοποτε θα λες σε ολα οχι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nανσυ94

Νεοφερμένος

Η Nανσυ94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Στην Παντειο επειδη ξερω τι παιζει,αν εισαι ομορφο κοριτσι θα σε πρηζουν συνεχεια να αναλαβεις υποδοχη σε μαγαζια κτλ:Pοποτε θα λες σε ολα οχι:)

ααα οκ τοτε καταλαβα...απο οτι καταλαβα ειναι παιζουν πολυ τα κομματα εκει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Δεν είναι κακό να λέμε και κανένα όχι αν δεν θέλουμε πραγματικά να το δώσουμε. Δεν πρόκειται να παρεξηγηθούν τα άτομα των παρατάξεων.:)

Σκεφτείτε άλλωστε ότι αυτοί δεν ντράπηκαν καθόλου στο να ζητήσουν το τηλέφωνο κάποιου που απλά γνώρισαν εκείνη τη στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Eγω ειχα δωσει το τηλεφωνο μου σε μια παραταξιακη, στην αρχη με επαιρνε τηλεφωνο για καφε/ποτο αλλα της ελεγα οτι δε μπορω να παω και απο ενα σημειο και μετα σταματησε να με παιρνει απο μονη της χωρις να της πω τιποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Στην Παντειο επειδη ξερω τι παιζει,αν εισαι ομορφο κοριτσι θα σε πρηζουν συνεχεια να αναλαβεις υποδοχη σε μαγαζια κτλ:Pοποτε θα λες σε ολα οχι:)

Γιατί ρε?Βγάζεις και λεφτά,καλή φάση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
αντι να δωσετε το δικο σας το τηλ. δωστε ενος παλιου συμμαθητη σας που το καντιλι το εχει στο αιμα του:D
εγω αυτο θα εκανα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John2103

Νεοφερμένος

Ο John2103 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
δηλαδή, με λίγα λόγια, σε παίρνουν σε παίρνουν, δεν το σηκώνεις, και σ' αφήνουν ήσυχο σαν την Πάολα???:P ρωτάω, γιατί κι εγώ με μία συμφοιτήτριά μου δώσαμε τηλέφωνα σήμερα.....:hmm:

https://tro-ma-ktiko.blogspot.gr/2012/05/blog-post_850.html
και κάτι ενδιαφέρον παιδιά.....

ΥΓ.: απ'ότι φαίνεται, δεν χρειάζεται να ανησυχούμε μέχρι τις εκλογές...... Ε ΡΕ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΣΕΙ!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
και γω οταν πηγα για εγγραφη εδωσα τον αριθμο μου σε εναν απο την δαπ:wall: που μου το ζητησε(δεν ξερω γιατι το εδωσα...πως σκεφτηκα εκεινη την στιγμη ενας θεος ξερει)...μεχρι στιγμης βεβαια δεν με εχει παρει παντως...λετε να την γλιτωσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geork7

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Eγω έκανα το λάθος και έδωσα τον αριθμό μου σε έναν Κνίτη,με έχει παρει 5-6 φορές απο προχθές. Τις 2 αρνήθηκα ευγενικά να βγούμε για καφε,προφασίστικα και μια δικαιολογία,στις υπόλοιπες δεν απάντησα καν,είτε γιατί δεν το είδα,είτε γιατι δεν είχα την διάθεση να το κανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Eγω έκανα το λάθος και έδωσα τον αριθμό μου σε έναν Κνίτη,με έχει παρει 5-6 φορές απο προχθές. Τις 2 αρνήθηκα ευγενικά να βγούμε για καφε,προφασίστικα και μια δικαιολογία,στις υπόλοιπες δεν απάντησα καν,είτε γιατί δεν το είδα,είτε γιατι δεν είχα την διάθεση να το κανω...
5-6 φορές σε 2 μέρες? χαχα καλή φάση:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top