Τρόποι αντιμετώπισης κομματόσκυλων

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.

Niki K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Niki K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Εγώ έκανα το λάθος να δώσω το τηλέφωνό μου σε έναν από αυτούς όταν πήγα για εγγραφή:fool:...σήμερα με έπαιρνε τηλέφωνο αλλά δεν το σήκωσα...τι προβλέπεται να επακολουθήσει:worry:..;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Εγώ έκανα το λάθος να δώσω το τηλέφωνό μου σε έναν από αυτούς όταν πήγα για εγγραφή:fool:...σήμερα με έπαιρνε τηλέφωνο αλλά δεν το σήκωσα...τι προβλέπεται να επακολουθήσει:worry:..;;;
Τι θα γίνει στη συνέχεια; Θα σε παρακολουθήσουν -βασικά παίζει να το έχουν κάνει ήδη- για να δουν πού μένεις, μετά θα χτυπάν το κουδούνι σου μέχρι να ανοίξεις κι αν δεν ανοίξεις θα περιμένουν από έξω από την πόρτα σου. Κι όλο αυτό θα συνεχίζεται μέχρι να γραφτείς στο κόμμα. Είναι αδίστακτοι.
Σόρρυ κιόλας αλλά τώρα που έδωσες τηλ., είσαι χαμένη από χέρι! :/:

Πλακίτσα φυσικά! :D
Tίποτα δε θα γίνει!! Λογικά σε παίρνουν για να πάτε για κανέναν καφέ. Αφού δε θέλεις, μην απαντάς, μην ασχολείσαι και θα σ' αφήσουν. Λογικά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Οχι ενταξει οι Δαπιτες εχουν το θρασος και λενε μπουρδες και ψευτιες.Οι πασπιτες ειναι οι πιο νορμαλ λενε τα πραγματα με το ονομα τους και πανω απο ολα κραζουν τον Γ.Παπανδρεου :P οι κνιτες ειναι εντελως στην κοσμαρα τους.Το μονο που θελουν και λενε συνεχεια ειναι ''θα τα κανουμε ολα πουταναααααααα'' ειναι το μοτο τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Οχι ενταξει οι Δαπιτες εχουν το θρασος και λενε μπουρδες και ψευτιες.Οι πασπιτες ειναι οι πιο νορμαλ λενε τα πραγματα με το ονομα τους και πανω απο ολα κραζουν τον Γ.Παπανδρεου :P οι κνιτες ειναι εντελως στην κοσμαρα τους.Το μονο που θελουν και λενε συνεχεια ειναι ''θα τα κανουμε ολα πουταναααααααα'' ειναι το μοτο τους.
Έβγαλες το πόρισμα εσύ από την μία μέρα που πήγες για εγγραφή ε? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Οχι ενταξει οι Δαπιτες εχουν το θρασος και λενε μπουρδες και ψευτιες.Οι πασπιτες ειναι οι πιο νορμαλ λενε τα πραγματα με το ονομα τους και πανω απο ολα κραζουν τον Γ.Παπανδρεου :P οι κνιτες ειναι εντελως στην κοσμαρα τους.Το μονο που θελουν και λενε συνεχεια ειναι ''θα τα κανουμε ολα πουταναααααααα'' ειναι το μοτο τους.
Το να βρίζουν μόνο τον Γιωργάκη και όχι και τον Βενιζέλο, σου μοιάζει φυσιολογικό;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,809 μηνύματα.
μου θυμίζει θέμα «τρόποι αντιμετώπισης των πέφτουλων αρσενικού και θηλυκού γένους» :P

πέρα από την μπλάκα, η Ελληνική κενωνία τους «γέννησε» άρα προς τι η δυσαρέσκεια; :eek: εσείς σε ποια κενωνία ανήκετε; του fakebook;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
μου θυμίζει θέμα «τρόποι αντιμετώπισης των πέφτουλων αρσενικού και θηλυκού γένους» :P

πέρα από την μπλάκα, η Ελληνική κενωνία τους «γέννησε» άρα προς τι η δυσαρέσκεια; :eek: εσείς σε ποια κενωνία ανήκετε; του fakebook;

Προφανως των αγανακτισμενων ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,809 μηνύματα.
Προφανως των αγανακτισμενων ;)

ώρες ώρες θέλω να αλλάξω πλανήτη :P οι Έλληνες κάνουν λες και ξαφνικά έσκασαν με αλλεξίπτωτο χθες στην Γη..:/:

τόσα χρόνια τι κάνατε-ναμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
μου θυμίζει θέμα «τρόποι αντιμετώπισης των πέφτουλων αρσενικού και θηλυκού γένους» :P

πέρα από την μπλάκα, η Ελληνική κενωνία τους «γέννησε» άρα προς τι η δυσαρέσκεια; :eek: εσείς σε ποια κενωνία ανήκετε; του fakebook;

του ischool :look:

μακαρι να μασταν η γενια των αγανακτισμενων αλλα δεν το δικαιολογησαμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Έβγαλες το πόρισμα εσύ από την μία μέρα που πήγες για εγγραφή ε? :confused:
Απο αυτα που ακουω και απο αυτα τα πραγματα που ειδα και ακουγα που επιαναν κατι κοροιδα εκει περα καταλαβα πααααρα πολλα.Αν εισαι λιγο παρατηρητικος μπορεις ανετα να το καταλαβεις.

Εκτος και αν εισαι κομματοσκυλακι και εσυ οποτε η συζητηση τελειωνει εδω περα μην σου θιξουμε και τα συνσκυλουδια σου...:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Εγώ έκανα το λάθος να δώσω το τηλέφωνό μου σε έναν από αυτούς όταν πήγα για εγγραφή:fool:...σήμερα με έπαιρνε τηλέφωνο αλλά δεν το σήκωσα...τι προβλέπεται να επακολουθήσει:worry:..;;;
Μπορει να σε ξαναπαρει τηλεφωνο για να πατε για καφε:P

Και γω ετυχε να δωσω το τηλεφωνο μου σε μια κοπελιτσα απο κομμα(βασικα ο πατερας μου της το εδωσε :fool:) με πηρε μια φορα για να παμε για καφε, δεν το σηκωσα και δεν ξαναπηρε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Μπορει να σε ξαναπαρει τηλεφωνο για να πατε για καφε:P

Και γω ετυχε να δωσω το τηλεφωνο μου σε μια κοπελιτσα απο κομμα(βασικα ο πατερας μου της το εδωσε :fool:) με πηρε μια φορα για να παμε για καφε, δεν το σηκωσα και δεν ξαναπηρε:P
Πως ξερεις οτι σε πηρε για να πατε για καφε αφου δεν το σηκωσες? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Πως ξερεις οτι σε πηρε για να πατε για καφε αφου δεν το σηκωσες? :P

Γιατι το πρωι που μιλησα μαζι της στη σχολη, μου κανει θα σε παρω τηλ το απογευμα να παμε για καφε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Γιατι το πρωι που μιλησα μαζι της στη σχολη, μου κανει θα σε παρω τηλ το απογευμα να παμε για καφε :P
Εεεεεουυυυυ ντροπη το κοριτσι το εγραψες...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.

Niki K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Niki K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Μπορει να σε ξαναπαρει τηλεφωνο για να πατε για καφε:P

Και γω ετυχε να δωσω το τηλεφωνο μου σε μια κοπελιτσα απο κομμα(βασικα ο πατερας μου της το εδωσε :fool:) με πηρε μια φορα για να παμε για καφε, δεν το σηκωσα και δεν ξαναπηρε:P
Για να δούμε...θα με ξαναπάρει άραγε:P;;

Τι θα γίνει στη συνέχεια; Θα σε παρακολουθήσουν -βασικά παίζει να το έχουν κάνει ήδη- για να δουν πού μένεις, μετά θα χτυπάν το κουδούνι σου μέχρι να ανοίξεις κι αν δεν ανοίξεις θα περιμένουν από έξω από την πόρτα σου. Κι όλο αυτό θα συνεχίζεται μέχρι να γραφτείς στο κόμμα. Είναι αδίστακτοι.
Σόρρυ κιόλας αλλά τώρα που έδωσες τηλ., είσαι χαμένη από χέρι! :/:

Χαχαχαχαχαχαααα...........:hehe:

:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nανσυ94

Νεοφερμένος

Η Nανσυ94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
να σας πω μια κοπελα απο την δαπ οταν πηγα να γραφτω χτες μου ζητησε τον αριθμο μου και της τον εδωσα..φυσικα και δν προκειται να σηκωνω το τηλεφωνο και δν γουσταρω να μπλεξω με αυτα..λετε να με πρηξει ασχημα?

Σημείωση συντονιστή
Τα μηνύματα προήλθαν από το θέμα: Γενικές φοιτητικές απορίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
να σας πω μια κοπελα απο την δαπ οταν πηγα να γραφτω χτες μου ζητησε τον αριθμο μου και της τον εδωσα..φυσικα και δν προκειται να σηκωνω το τηλεφωνο και δν γουσταρω να μπλεξω με αυτα..λετε να με πρηξει ασχημα?
Σιγουρα,απλα μην το σηκωνεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
να σας πω μια κοπελα απο την δαπ οταν πηγα να γραφτω χτες μου ζητησε τον αριθμο μου και της τον εδωσα..φυσικα και δν προκειται να σηκωνω το τηλεφωνο και δν γουσταρω να μπλεξω με αυτα..λετε να με πρηξει ασχημα?

Και εγώ το ίδιο έπαθα... :/:
Ε θα σου λένε πάμε για κανέναν καφέ να μιλήσουμε για τα προβλήματα που αντιμετωπίζει η σχολή μας, να γνωρίσουμε και άλλα παιδιά μπλα-μπλα, ή θα έχουμε εκλογές/απεργία την τάδε μέρα και θα θέλαμε πολύ να έρθεις και τέτοιες μπούρδες...
Καλή μας αντοχή (θα μας χρειαστεί) :redface: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top