Τρόποι αντιμετώπισης κομματόσκυλων

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Απλα με εκνευριζει ο τροπος που σε προσεγγιζουν.Ειναι τοσο υποκρητικος...Απλα θα ειμαι απαθεστατος
αυτης της αποψης ημουν κι εγω..αλλα έχει πλάκα...τους κάνεις να νομίζουν οτι σ εχουν του χεριού τους και τίποτα παραπέρα :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Απλα με εκνευριζει ο τροπος που σε προσεγγιζουν.Ειναι τοσο υποκρητικος...Απλα θα ειμαι απαθεστατος
Αγνοησέ τους μωρέ...Κάτι παπαγαλάκια είναι,που δεν έχουν άλλο στόχο στη ζωή τους από το να φέρνουν νέο αίμα στην "αίρεση",μπας κ πάρουν κανα "μπισκοτάκι"για επιβράβευση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Εμενα ρε παιδια που οι αντιληψεις μου ειναι ακριβως οι αντιθετες απο τις ΚΝΕ και απο οτι παραταξεις υπαρχουν εκει περα.Να το πω?? η αστο καλυτερα...?
Μην ξεστομισεις κατι τετοιο,διοτι αμα σου πιασον ολοι την παρλα,αντε να ξεμπλεξεις:/::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Μην ξεστομισεις κατι τετοιο,διοτι αμα σου πιασον ολοι την παρλα,αντε να ξεμπλεξεις:/::P
E δεν θα κρατηθω αν πεταξουν καμια μαλακια ομως χαχαχαχαχα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
E δεν θα κρατηθω αν πεταξουν καμια μαλακια ομως χαχαχαχαχα:D
τα κλασσικα τους θα αρχισουν να σου λενε,ειδικα τωρα που επεικεινται περικοπες στα συγγραμματα,και στα εισοδηματα με τα νεα μετρα.Θα θελουν να σου κανουν καλη εντυπωση πστευω και δε θα το τραβηξουν πολυ,εκτος αμα ειναι φανατισμενοι:P
Τουλαχιστον ετσι νομιζω εγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
τι λεει οσοι εισασταν στο ΑΠΘ για εγγραφη επεσαν πανω σας τα κομματοσκυλα να σας κατασπαραξουν:P?(εγω δευτερα θα παω...ελπιζω να μην δαγκωνουν:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Στατιστικα,ποιο κομμα σας προσεγγισε πρωτο,κατα την εγγραφη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Σιγά τα ωά μωρέ :P
Απλά αγνοήστε τους, πείτε δεν ενδιαφέρομαι και κάντε τη δουλειά σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Χαχαχα εγώ πήγα να βγάλω μια φωτοτυπία την ταυτότητα... Γιατί δεν ήξερα ότι θέλανε φωτοτυπία...:redface:
Και όταν γύρισα ξανά, για να πάω στη γραμματεία με πλησίασε μια κοπελίτσα και με ρώτησε αν είμαι για εγγραφή.
Ναι της απάντησα και έφυγα αμέσως.:P

τι κοινωνικοσ!!!χαχαχαχαχαχα:P:P:P και κομματοσκυλο να ταν ασ μιλουσεσ!!!χαχαχαχαχ:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Και γω Δευτερα θα παω,ελπιζω να με κολλησει καμια ομορφη Δαπιτισα ωστε να την τρολαρω λιγακι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Και γω Δευτερα θα παω,ελπιζω να με κολλησει καμια ομορφη Δαπιτισα ωστε να την τρολαρω λιγακι:P
γιατι,αμα ειναι Πασπιτισσα/Κνιτισσα δεν θα την ''τρολλαρεις'';:confused::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
βρηκα μονο κοματοσκυλα της κνε σημερα πφφφφ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
βρηκα μονο κοματοσκυλα της κνε σημερα πφφφφ :(
εγω δεν ξερω,δεν μου συστηνονταν κομματικα .χαχαχαχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
εγω δεν ξερω,δεν μου συστηνονταν κομματικα .χαχαχαχα:P
Αν δεν σου είπαν για το φεστιβάλ της ΚΝΕ τότε δεν ήταν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
τι λεει οσοι εισασταν στο ΑΠΘ για εγγραφη επεσαν πανω σας τα κομματοσκυλα να σας κατασπαραξουν:P?(εγω δευτερα θα παω...ελπιζω να μην δαγκωνουν:P)
Επεσαν επεσαν ολοι για βοήθεια :Ρ Θα μας τρελάνουν τον πρώτο καιρό :@
Στατιστικα,ποιο κομμα σας προσεγγισε πρωτο,κατα την εγγραφη?
ΜΜΜ νομίζω ΠΑΣΠ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Μονο εγω δεν εχω θεμα να πιασω κουβεντα με τα κομματοσκυλα? Eτσι για πλακα ρε παιδι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Μονο εγω δεν εχω θεμα να πιασω κουβεντα με τα κομματοσκυλα? Eτσι για πλακα ρε παιδι μου.
Ουτε εγω ρε,ισα ισα θελω να δω τι θα με πουν ωστε να με τουμπαρουν:P Βασικα δεν θελω να πετυχω κανεναν απο ΚΝΕ επειδη θα αρχισει τα περι συντροφε και δεν θα συγκρατηθω... :sly::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Μονο εγω δεν εχω θεμα να πιασω κουβεντα με τα κομματοσκυλα? Eτσι για πλακα ρε παιδι μου.

χουχου μην πέσεις στην παγίδααα!! και γω το ίδιο είχα πει να κάνω πέρσι και με κυνηγούσε ένας από πίσω για 2 μήνες!!! όπου πήγαινα, τσουπ, "γεια σου! τι κανεις; ελα να σου πω, ελα να γραφτεις σε μας, ειμαστε οι ταδε, κανουμε τα ταδε... μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα............................."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
χουχου μην πέσεις στην παγίδααα!! και γω το ίδιο είχα πει να κάνω πέρσι και με κυνηγούσε ένας από πίσω για 2 μήνες!!! όπου πήγαινα, τσουπ, "γεια σου! τι κανεις; ελα να σου πω, ελα να γραφτεις σε μας, ειμαστε οι ταδε, κανουμε τα ταδε... μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα............................."

και πως τον απέφυγες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
χουχου μην πέσεις στην παγίδααα!! και γω το ίδιο είχα πει να κάνω πέρσι και με κυνηγούσε ένας από πίσω για 2 μήνες!!! όπου πήγαινα, τσουπ, "γεια σου! τι κανεις; ελα να σου πω, ελα να γραφτεις σε μας, ειμαστε οι ταδε, κανουμε τα ταδε... μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα............................."
Ε νταξει αμα γινει φορτικος σταματας να σπας πλακα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top