Τρόποι αντιμετώπισης κομματόσκυλων

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Εγω αν και πρωτοετης φετος πιστευω πως απλα υπερβαλεται σχετικα με την πιεση που θα δεχτουμε απο τις παραταξεις!Πιστευω πως αν πεις δεν ενδιαφερομαι το θεμα θα τελειωσει.

Γνησιο Κομματοσκυλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Μπορεί μια χαρά να πει ότι δεν θέλει να ανακατευτεί με παρατάξεις και θα προτιμούσε να μην το δώσει. Την αλήθεια δηλαδή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Εγω αν και πρωτοετης φετος πιστευω πως απλα υπερβαλεται σχετικα με την πιεση που θα δεχτουμε απο τις παραταξεις!Πιστευω πως αν πεις δεν ενδιαφερομαι το θεμα θα τελειωσει.

κατσε να πας πρωτα και μετα τα λεμε....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrusa!

Νεοφερμένος

Η xrusa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Εγω ειπα με ενα χαμογελο "Ααα, δεν το δινω σε ξενους, κατσε να γνωριστουμε πρωτα!" (οχι δεν μου ηρθε κατι καλυτερο εκεινη τη στιγμη αλλα δουλεψε:redface:) και εληξε εκει το θεμα.Μπορεις επισης να πεις οτι αλλαξες προσφατα νουμερο και δεν το θυμασαι απ΄εξω.Βαλ' τε τη φαντασια σας να δουλεψει, ειδικα αν εχουν πολυ κοσμο θα χαψουν οτι κι αν τους πειτε :P

Ευχαριστώ πολύ!

Εγω αν και πρωτοετης φετος πιστευω πως απλα υπερβαλεται σχετικα με την πιεση που θα δεχτουμε απο τις παραταξεις!Πιστευω πως αν πεις δεν ενδιαφερομαι το θεμα θα τελειωσει.

Γνησιο Κομματοσκυλο

Δε νομίζω... Δεν έχω προσωπική εμπειρία βέβαια οπότε μπορεί να κάνω και λάθος, απ' ότι έχουν πει τα παιδιά εδώ όμως κάποιοι απλά σε πλησιάζουν και σου κάνουν τους φίλους χωρίς να σου πουν ότι είναι από κάποια παράταξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Εγω αν και πρωτοετης φετος πιστευω πως απλα υπερβαλεται σχετικα με την πιεση που θα δεχτουμε απο τις παραταξεις!Πιστευω πως αν πεις δεν ενδιαφερομαι το θεμα θα τελειωσει.
Οπως αναφερθηκε και πιο πριν, δεν μπαινουν ολες οι παραταξεις απ ευθειας στο ψητο.Μερικες δεν θα αναφερουν τιποτα σχετικο με παραταξεις στην αρχη και απλα θα σας προτεινουν να βγειτε για καφε καμια 15αρια ατομα, να ανταλλαξετε τηλεφωνα κλπ.Το πρηξιμο θα αρχισει μετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
κατσε να πας πρωτα και μετα τα λεμε....:/:

Αυτα που διαβαζω με φαινονται υπερβολικα και ακραια,η δοση υπερβολης ειναι χαρακτηριστικη στα φορουμ και δη σε αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Σημείωση συντονιστή:
Το θέμα καθαρίστηκε. Γενικά για τις φοιτητικές παρατάξεις μπορείτε να συζητήσετε εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Σιγά καλέ, μια χαρά παιδιά είναι.
Στις εγγραφές θα σου πουν αν θέλεις βοήθεια και μπορείς να αρνηθείς.
Σιγά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αδιαφορια.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Λοιπον,μου ρθε μια ιδεα:Κοιταζοντας τον τιτλο μου θυμιζει θεμα εκθεσης.Να δημιουργησουμε 2 ξεχωριστα θεματα οπου θα γραψουμε αιτια και συνεπειες του φαινομενου των ''κομματοσκυλων'',για να ειμαστε κομπλε.:P Περα απ' την πλακα,αμα αρνηθειτε δε νομιζω να σας παρουν και σηκωτους για να σας γραψουν.Ξερω γω,μη δινετε τα τηλεφωνα σας,καντε τη δουλεια σας με την εγγραφη και αφηστε τους.Ποσο ''πρηχτες'' μπορει να ειναι πια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

theGUARDofLIGHT

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Παιδια δεν ειναι και τιποτα τραγικο....εδω αντιμετωπισαμε ολοκληρη Διαμαντω..τα κομματοσκυλα θα φοβηθουμε?Ε οχι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Παιδια δεν ειναι και τιποτα τραγικο....εδω αντιμετωπισαμε ολοκληρη Διαμαντω..τα κομματοσκυλα θα φοβηθουμε?Ε οχι!

Βασικα,σε σχολες του 1ου Πεδιου,οπου θα ναι συντριπτικα περισσοτερα τα κοριτσια,πιο πιθανο ειναι να βρεις κομματοσκυλιτσες,παρα κομματοσκυλα:P.Οποτε,οταν σε προσεγγισει καποιο μελος μιας παραταξης τι λες?
''Εγω κοριτσια ανηκω σε ολες!!!"(τις παραταξεις ντε!!!:P) και τις αποστομωνεις κανονικα...:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theGUARDofLIGHT

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
χαχαχα τελεια ατακα ομωςςς!!! εγω πηγα μια μερα και με βρηκε μια κοκκινομαλλα κομματοσκυλιτσα συμπαθητικη:D:D!!! χαχα θα τις αντιμετωπισω μωρεε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Οι πιο hardcore λυσεις: 1)αρχισε να ρωτας πως να φτιαξεις παραταξη για να κατεβεις στις εκλογες το Μαη
2)ανακοινωσε το πλαισιο κατα της καταληψης στη ΓΣ στη σχολη σου
Το αποτελεσμα ειναι σιγουρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orthologistis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
εχετε καλου κακου επανω σας και καμια μπριζολα να τους ριξετε!!!χαχαχα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Λοιπον,μου ρθε μια ιδεα:Κοιταζοντας τον τιτλο μου θυμιζει θεμα εκθεσης.Να δημιουργησουμε 2 ξεχωριστα θεματα οπου θα γραψουμε αιτια και συνεπειες του φαινομενου των ''κομματοσκυλων'',για να ειμαστε κομπλε.:P Περα απ' την πλακα,αμα αρνηθειτε δε νομιζω να σας παρουν και σηκωτους για να σας γραψουν.Ξερω γω,μη δινετε τα τηλεφωνα σας,καντε τη δουλεια σας με την εγγραφη και αφηστε τους.Ποσο ''πρηχτες'' μπορει να ειναι πια?

Και να μην τα δίνουμε αυτοί τα βρίσκουν! Σε μια φίλη μου ενας Κνίτης βρήκε τον αριθμό της από αλλού και τώρα κάθε μέρα τηλέφωνο...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Σιγουρα θα υπαρχει τροπος να βρει καποιος το νουμερο σου..Το θεμα ειναι να δει οτι δεν γινεται να πετυχει το σκοπο του με σενα..Αν του δωσεις αφορμη τοτε . . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κονα

Νεοφερμένος

Η κονα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Θυμαμαι οταν ειχα παει να γραφτω στην σχολη,ηταν 5 λεπτα πριν κλεισει η γραμματεια...ευτυχως που προλαβα,το καλο ειναι ομως οτι δεν με προσεγγισε κανενα κομματοσκυλο..!!φαινεται ειχαν κουραστει απ το πρωι..:D
Παντως κ μια φιλη μ η οποια ειχε δωσει τον αριθμο της δεν την ενοχλησαν κ πολυ..που και που κανενα τηλεφωνο για τυχον συγκεντρωσεις της παραταξης κ για κανενα καφε,χωρις κατα τ΄αλλα να ειναι πιεστικοι..
Σε περιπτωση που δεν επιθυμει καποιος καμια επαφη παντως δεν ανταλασσει αριθμους και τελειωνει εκει το ζητημα.!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GreenEve

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύμη (Εύβοια). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Παιδιά μην δώσετε τηλέφωνα! Είναι η καταδίκη σας!!!!! Σε εμάς κατα λάθος έδωσε μια φίλη μου το κινητό της και ακόμα την παίρνουν σε καθημερινή βάση... Έκανε το λάθος μια φορά να τους απαντήσει και απο τ ότε δεν την έχουν αφήσει σε ησυχία!
Εγώ ακολουθώ την εξής τακτική: μιλάω με όλους όταν έχω όρεξη, όλοι νομίζουν ότι τους ψηφίζω, τα έχω καλά με όλους και ότι θέλω το έχω... Βέβαια πρέπει να σταματήσει και αυτό κάποτε γιατί έχουν γίνει γραφικοί κυρίως κάποιοι που ρωτάνε το κλασικό "πώς τα βλέπετε τα πράγματα;;;" (ονόματα δεν λέμε, οικογένειες δεν θίγουμε).... Απλά θεωρώ πως η καλύτερη τακτική είναι να τους αφήσεις στην αρχή (εγγραφήξ κλπ) να σε βοηθήσουν και μέχρι γενικά να πάρει μπρος το πράγμα και μετα σιγά σιγά να ξεκόβεις... (γιατί είναι επικίνδυνοι και δεν έχουν όρια...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Οταν εννοεις οτι ολοι νομιζουν οτι τους ψηφιζεις τι εννοεις, η ψηφοφορια ειναι μυστικη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top