Τρόποι αντιμετώπισης κομματόσκυλων

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
και εγω αγορινα πρωτη φορα θα παω για εγγραφη.
θα παω στον παγκο παραταξιακων να με βοηθησουν
κοιτα οταν γινεται της ποπης στο πανεπιστημιο ε ολο και καποια απορια θα εχεις και για αυτο
για εμενα η συμβολη τους ειναι πολυ σημαντικη.
Ποια συμβολη τους;Αυτη που δεν εχεις δει αφου οπως λες τωρα θα γραφτεις για πρωτη φορα;Χμ:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
και εγω αγορινα πρωτη φορα θα παω για εγγραφη.
θα παω στον παγκο παραταξιακων να με βοηθησουν
κοιτα οταν γινεται της ποπης στο πανεπιστημιο ε ολο και καποια απορια θα εχεις και για αυτο
για εμενα η συμβολη τους ειναι πολυ σημαντικη.

Λεω και εγω πως μαζευονται τοσοι μαλακες στις παραταξεις..Μου ελυσες την απορια φιλε!
Αμα εισαι 18 χρονων και θες νταντεμα για μια αιτηση φιλε και μαλιστα απο παραταξη,η λυση ειναι μια


ΒΑΨΟΥ ΜΠΛΕ ΚΑΙ ΠΕΣΕ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

massa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο massa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Λεω και εγω πως μαζευονται τοσοι μαλακες στις παραταξεις..Μου ελυσες την απορια φιλε!
Αμα εισαι 18 χρονων και θες νταντεμα για μια αιτηση φιλε και μαλιστα απο παραταξη,η λυση ειναι μια


ΒΑΨΟΥ ΜΠΛΕ ΚΑΙ ΠΕΣΕ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ


οφειλω να ομολογησω οτι εμαθες ορθογραφια
αντε και εις ανωτερα.
ον τοπικ τωρα φυσικακαι θα παω σε παραταξη αμα εσυ θες να εισαι στην απεξω τι να σου κανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
οφειλω να ομολογησω οτι εμαθες ορθογραφια
αντε και εις ανωτερα.
ον τοπικ τωρα φυσικακαι θα παω σε παραταξη αμα εσυ θες να εισαι στην απεξω τι να σου κανω?

Παρε και μια πιπα στα κοματοσκυλα που θα συναντησεις δεν νομιζω να κωλοσεις...

Τουλαχιστον εγω ξερω να συμπληρωνω μια αιτηση μονος μου δεν χρειαζομε νταντεμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

massa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο massa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Παρε και μια πιπα στα κοματοσκυλα που θα συναντησεις δεν νομιζω να κωλοσεις...

σου συνιστω και εσενα να συναντησεις μερικους.
μπορει να διευρυνουν τους οριζοντες σου.

τι πιπες και βλακειες δηλαδη ειναι κακο να πας με 2 3 παιδια για καφε χυμο κλπ?
στο πανεπιστημιο πανε οχι στο αγιο ορος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Don't feed the troll!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
σου συνιστω και εσενα να συναντησεις μερικους.
μπορει να διευρυνουν τους οριζοντες σου.

τι πιπες και βλακειες δηλαδη ειναι κακο να πας με 2 3 παιδια για καφε χυμο κλπ?
στο πανεπιστημιο πανε οχι στο αγιο ορος

Καταρχας στα κομματα το μεγαλυτερο ποσοστο που γραφετε ειναι κατι κακομοιριδες χωρις δυνατη προσωπικοτητα,μηπως και γνωρισουν κανεναν,παρουν καμια πιπα κλπ εγω τουλαχιστον μονο τετοιους ξερω που ειναι γραμμενοι.....
Πηγαινε για καφε με κανα φιλο σου η με καμια κοπελα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos777

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
εγω την πρωτη φορα που ειχα παει στην σχολη μου για εγγραφη.... μου 'την πεφτει' μια αι8ερια υπαρξη απο την πασπ;) με λιγα λογια μεχρι το βραδυ την ρωτουσα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

massa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο massa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
εγω την πρωτη φορα που ειχα παει στην σχολη μου για εγγραφη.... μου 'την πεφτει' μια αι8ερια υπαρξη απο την πασπ;) με λιγα λογια μεχρι το βραδυ την ρωτουσα....


χοχο καλο.ευκαιρια να βρω καινουργια γκομενα παραταξιακη
γιατι χωρισα λογω πανελληνιων.
ελπιζω να ειναι καλο το ξεκινημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Νόμιζα ότι αυτοί δίνουν και σημειώσεις????:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Νόμιζα ότι αυτοί δίνουν και σημειώσεις????:confused:

Eλεος με τις σημειωσεις.Δεν μπορειτε να πηγαινεται να περνετε μονοι σας?Μην γραφεστε καθολου στην σχολη.Στις περιπτωσεις που χανεις μαθηματα μπορεις καλλιστα να τις ζητησεις απο καποιον συμφοιτητη σου δεν νομιζω να αρνηθει.Εξαλλου οι σημειωσεις των παραταξεων ειναι σημειωσεις παιδιων προηγουμενων ετων και ισως προηγουμενων καθηγητων.Δεν ειναι παντα 100% αξιοπιστες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
σου συνιστω και εσενα να συναντησεις μερικους.
μπορει να διευρυνουν τους οριζοντες σου.

τι πιπες και βλακειες δηλαδη ειναι κακο να πας με 2 3 παιδια για καφε χυμο κλπ?
στο πανεπιστημιο πανε οχι στο αγιο ορος
ευχαριστουμε για την προσφορα γελιου στο τοπικ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
Kοιτα masa για κανα κακομοιρη σε κοβω που ψαχνει απεγνωσμενα γκομενα..Εχω ακουσει παντος πως υπαρχουν αρκετες σε παραταξεις που σου καθονται για να μπεις,τρεξε να προλαβεις!!!

Νομιζω εχουμε χασει μερικοι την αξιοπρεπεια μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.
Σε πασπ δαπ λες πως εισαι αριστερος. Στους αριστερους λες πως εισαι καπιταλιστης του κερατα. Κανεις δεν θα σε πλησιασει στον αιωνα τον απαντα (δοκιμασμενο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koaxis7

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Αν πάει κάποιος με τον πατέρα του πχ θα τον πλησιασουν τα κομματοσκυλα;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Αν πάει κάποιος με τον πατέρα του πχ θα τον πλησιασουν τα κομματοσκυλα;:hmm:
Ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koaxis7

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 108 μηνύματα.

Πωωω έλεος δηλαδή τι χρειάζεται για να μην ασχοληθούν, να βάλεις ταμπέλα στο κουτελο σου "στο διαλο όλοι! " ??????:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Πωωω έλεος δηλαδή τι χρειάζεται για να μην ασχοληθούν, να βάλεις ταμπέλα στο κουτελο σου "στο διαλο όλοι! " ??????:/:
Να μην ασχοληθουν αποκλειεται.Εδω δεν ντρεπονται τους δικους τους γονεις οταν τους ξεζουμιζουν για να κανουν διακοπες, θα ντραπουν τους ξενους;:P Θα εισαι ευγενικος, θα συμπληρωσεις μονος σου την αιτηση χωρις να τους πιασεις συζητηση(αν σε ρωτανε κατι απλα να απαντας, μην δινεις συνεχεια στην κουβεντα), αν προσφερθουν να σου κανουν τουρ στη σχολη να αρνηθεις ευγενικα οπως και οταν σου ζητησουν το τηλεφωνο σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrusa!

Νεοφερμένος

Η xrusa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Εγώ του χρόνου (ελπίζω) θα είμαι φοιτήτρια, φέτος όμως θα πάει μία πολύ καλή μου φίλη και προετοιμάζεται..., σας μεταφέρω την απορία της (και δικιά μου απορία), αν σου ζητήσουν το τηλέφωνο, τι μπορείς να πεις για να μην το δώσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Εγω ειπα με ενα χαμογελο "Ααα, δεν το δινω σε ξενους, κατσε να γνωριστουμε πρωτα!" (οχι δεν μου ηρθε κατι καλυτερο εκεινη τη στιγμη αλλα δουλεψε:redface:) και εληξε εκει το θεμα.Μπορεις επισης να πεις οτι αλλαξες προσφατα νουμερο και δεν το θυμασαι απ΄εξω.Βαλ' τε τη φαντασια σας να δουλεψει, ειδικα αν εχουν πολυ κοσμο θα χαψουν οτι κι αν τους πειτε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top