Το φροντιστήριο μου ζητά τον κωδικό από το καρτελάκι των Παννεληνίων

oups

Νεοφερμένος

Η oups αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Καλησπέρα, μου ζητάνε από το φροντιστήριο τον κωδικό από το καρτελάκι των παννελληνιων. Μου είπαν ότι είναι απλά για το μηχανογραφικο. Ξέρει κανείς τι εννοουν; και αν είναι υποχρεωτικό να τους δώσω το κωδικο; ευχαριστω
 

Guest 831328

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τα φροντιστήρια γενικα ζητουν στοιχεια των μαθητών τους φωτογραφιες κωδικους etc για να αναζητησουν μετά τα αποτελεσματα που θα γράψουν οι μαθητες στις πανελληνιες αλλά και σε ποια σχολή περασαν ωστε να εκδωσουν αυτά τα αποτελέσματα στα διαφημιστικά φυλλάδια του φροντιστηρίου και τα χρησιμοποιούν για να διαφημιστουν. Αν θελεις λοιπόν να γινεις ενας από αυτούς που θα διαφημίσει εμεσα το εκαστοτε φροντιστηριο δωστον δεν νομίζω να υπάρξει θέμα
 

oups

Νεοφερμένος

Η oups αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
τα φροντιστήρια γενικα ζητουν στοιχεια των μαθητών τους φωτογραφιες κωδικους etc για να αναζητησουν μετά τα αποτελεσματα που θα γράψουν οι μαθητες στις πανελληνιες αλλά και σε ποια σχολή περασαν ωστε να εκδωσουν αυτά τα αποτελέσματα στα διαφημιστικά φυλλάδια του φροντιστηρίου και τα χρησιμοποιούν για να διαφημιστουν. Αν θελεις λοιπόν να γινεις ενας από αυτούς που θα διαφημίσει εμεσα το εκαστοτε φροντιστηριο δωστον δεν νομίζω να υπάρξει θέμα
Πέρα από το κομμάτι της διαφήμισης, μου είπαν ότι είναι και για το μηχανογραφικο. Κάτι το οποίο δεν μου βγάζει και πολύ νόημα
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,604 μηνύματα.
δεν εχεις κανενα απολυτως λογο να δωσεις δικα σου στοιχεια σε κανεναν τριτο.ουτε να το διανοεισαι και ας κανουν οτι θελουν.
 

oups

Νεοφερμένος

Η oups αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.

Guest 831328

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αλλωστε ζητάνε τον κωδικό υποψηφίου όχι το password που χρησημοποιειται για την συμπλήρωση μηχανογραφικού (αυτόν ΠΡΟΦΑΝΩΣ και δεν τον δίνεις ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ) και στο δικό μου φροντιστήριο το ζητησαν για τον λόγο που είπα παραπάνω και τους τον έδωσα. Με τον κωδικόμυποψηφίου το μοναδικό που μπορουν να κάνουν είναι να δουν τα αποτελέσματα που έγραψες και πυ πέρασε όταν βγουν οι βάσεις τι εννοούν με το μηχανογραφικό δεν ξέρω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πέρα από το κομμάτι της διαφήμισης, μου είπαν ότι είναι και για το μηχανογραφικο. Κάτι το οποίο δεν μου βγάζει και πολύ νόημα
 

Anta2004

Νεοφερμένος

Η Anta2004 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
τα φροντιστήρια γενικα ζητουν στοιχεια των μαθητών τους φωτογραφιες κωδικους etc για να αναζητησουν μετά τα αποτελεσματα που θα γράψουν οι μαθητες στις πανελληνιες αλλά και σε ποια σχολή περασαν ωστε να εκδωσουν αυτά τα αποτελέσματα στα διαφημιστικά φυλλάδια του φροντιστηρίου και τα χρησιμοποιούν για να διαφημιστουν. Αν θελεις λοιπόν να γινεις ενας από αυτούς που θα διαφημίσει εμεσα το εκαστοτε φροντιστηριο δωστον δεν νομίζω να υπάρξει θέμα
Για να ανεβάσουν το όνομα σου πρέπει και να σε ρωτήσει. Δεν έχει σχέση αυτό που λες
 

Guest 831328

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για να ανεβάσουν το όνομα σου πρέπει και να σε ρωτήσει.
Καλά ναι προφανώς νόμιζα ήμουν σαφής ότι μόνο όσοι θέλουν να συμμετάσχουν σε αυτή την διαφήμιση δίνουν τον κωδικό υποψηφίου εμένα πχ με ρώτησαν άκριβως αυτό τώρα εκείνος που άνοιξε το thread τι του είπαν δεν ξέρω
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Εμείς που κανουμε 10% θα χρησιμοποιήσουμε το ίδιο; η πρέπει να παμε στο σχολείο μας να πάρουμε νέο;Εάν ναι ποτε;
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Καλησπέρα, μου ζητάνε από το φροντιστήριο τον κωδικό από το καρτελάκι των παννελληνιων. Μου είπαν ότι είναι απλά για το μηχανογραφικο. Ξέρει κανείς τι εννοουν; και αν είναι υποχρεωτικό να τους δώσω το κωδικο; ευχαριστω
Αυτό που είπε και ο artificial intelligence. Παρόλα αυτα μπορείς όταν σε ξανά καλέσουν να ρωτήσεις για τι ακριβώς το θέλουν πριν το δώσεις. Καλή συνέχεια και καλα αποτελέσματα
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,604 μηνύματα.
κανε το μηχανογραφικο και μετα δωστους αυτο που θελουνε
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 418 μηνύματα.

Nickt23

Νεοφερμένος

Ο Nickt23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Έμαθε κάνεις πότε πρέπει να πάμε στο λύκειο μας να πάρουμε κωδικούς για μηχανογραφικό ; Από Τρίτη 14 Ιούνη θα μπορώ να πάω ;
 

Hopeful22

Νεοφερμένος

Ο Hopeful22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Έμαθε κάνεις πότε πρέπει να πάμε στο λύκειο μας να πάρουμε κωδικούς για μηχανογραφικό ; Από Τρίτη 14 Ιούνη θα μπορώ να πάω ;
Το ανακοινώνουν στη σελίδα του υπουργείου. Πάντως, με βάση το τι γίνεται συνήθως , πιστεύω ότι η Τρίτη είναι η πιο πιθανή μέρα(θα ήταν Δευτέρα αν δεν ήταν αργια).
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 418 μηνύματα.

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top