Το φαγητό που δίνει το υπουργείο στην επιτροπή πανελληνίων

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,716 μηνύματα.
Κοτατε τι σκατολοιδια τους δινει και μετα περιμενεις καλα θεματα.
Βaλε ρε παιδι μου ενα καιτερινκ να τους κανει μια αγκιναρα αλλα πολιτα με αρνακι να τους κανει και ενα περιποιημενο φρεντo illy ..να ευφρανθουν να δω και εγω καλα θεματα.

 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,080 μηνύματα.
Ρυζόγαλο και ζελεδάκι;
Αφαίρεση χολής στο νοσοκομείο κάνανε ή είναι μέλη επιτροπών; :lol:
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 1,058 μηνύματα.
Στις δομες μεταναστων καλυτερα τρωνε
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,889 μηνύματα.
Κοτατε τι σκατολοιδια τους δινει και μετα περιμενεις καλα θεματα.
Βaλε ρε παιδι μου ενα καιτερινκ να τους κανει μια αγκιναρα αλλα πολιτα με αρνακι να τους κανει και ενα περιποιημενο φρεντo illy ..να ευφρανθουν να δω και εγω καλα θεματα.


Αγκινάρες οτιδήποτε μπλιάξ...τους πάει σερπαντίνα με το φραπουτσίνο. :sick: :lol:

Ρυζόγαλο και ζελεδάκι;
Αφαίρεση χολής στο νοσοκομείο κάνανε ή είναι μέλη επιτροπών; :lol:

ζελέ μαλλιών; :bye2:
 
Top