Το παιχνίδι της χρονιάς

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
Ποιο Modern Warfare 2 ρε... Το νοίκιασα μια μέρα και μέσα σε 4 ώρες είχα τερματίσει το campaing του στην προεπιλεγμένη δυσκολία (άντε να μου έπαιρνε καμιά ώρα παραπάνω σε δυσκολότερο επίπεδο) .. Δε λέω ήταν ωραίο αλλά μόνο 4 ώρες τι να σου κάνουν ; Θα μου πεις τώρα ότι έχει και το multiplayer..Χαίρω πολύ, εγώ όμως πληρώνω για αυτό που έχουν κατασκευάσει επαγγελματίες προγραμματιστές και όχι για να παίζω με τον κάθε παπάρα που campάρει και χρησιμοποιεί ότι abuse μπορείς να φανταστείς...Το Modern Warfare 2 κύριοι είναι ΛΙΓΟ.

Όσο για το WoW συμφωνώ.. Αυτοί που πιστεύουν το αντίθετο απλά δεν έχουν ασχοληθεί αρκετά μαζί του. Μερικές εβδομάδες δεν αρκούν για να κρίνεις αυτό το παιχνίδι.

χαιρω πολυ αμα το βαζεις στο ευκολο και εγω το τελειωνω σε λιγοτερο απο 4 ωρεσ :lol::lol::lol:

epitheus εισαι μαλακασ:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Eίμαι ανάμεσα σε Assassin's Creed II, Uncharted 2 και Dragon Age:Origins και κυρίως ανάμεσα στα δύο πρώτα. Αλλά δε θα πω:P
Αν μπορείς να νοικιάσεις, νοίκιασε το ac2, αγόρασε το uncharted 2 και ξέχνα το dragon age.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
ωριαα λογικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
χαιρω πολυ αμα το βαζεις στο ευκολο και εγω το τελειωνω σε λιγοτερο απο 4 ωρεσ :lol::lol::lol::

Στη μεσαία δυσκολία το είχα (hardened) και μου πήρε κάτι λιγότερο από 5 ώρες με σχετική άνεση για να το τερματίσω .Δε λέω ήταν κορυφαίο το συναίσθημα αλλά τελείωσε πολύ γρήγορα.. Και από φίλους μου που το έχουν παίξει το ίδιο παράπονο ακούω για το campaign.. Προφανώς εσύ δεν το έχεις παίξει το παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Όντως, το modern warfare 2 είναι σχεδόν τραγικό. Είναι σαν να είναι στάνταρ το online και το campaign σαν έξτρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nilos

Νεοφερμένος

Ο nilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Demon's Souls απο εμενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Septagram

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Ερχεται το Mass Effect 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
Όντως, το modern warfare 2 είναι σχεδόν τραγικό. Είναι σαν να είναι στάνταρ το online και το campaign σαν έξτρα.

τι λε ρε ετσι σου ειπανε δλδ τα γραφικα και οι πστεσ δεν παιζουν ρολο:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Αν μπορείς να νοικιάσεις, νοίκιασε το ac2, αγόρασε το uncharted 2 και ξέχνα το dragon age.

Βασικά τα χω και τα τρία:P Τα πρωτα δύο τερματισμένα και dragon age έχω παίξει καμιά 20κάτι ώρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
τι λε ρε ετσι σου ειπανε δλδ τα γραφικα και οι πστεσ δεν παιζουν ρολο:nono:
Δεν έχει τα τέλεια γραφικά και ειδικά οι πίστες θέλουν μεγάλη βελτίωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
Δεν έχει τα τέλεια γραφικά και ειδικά οι πίστες θέλουν μεγάλη βελτίωση.

ρε δεν ειπαρχει αυτο που λεσ τα γραφικατου ειναι γαματα κι οι πιστεσ οι τελειεσ βλακειεσ λεσ:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Όντως, το modern warfare 2 είναι σχεδόν τραγικό. Είναι σαν να είναι στάνταρ το online και το campaign σαν έξτρα.
Δυστυχώς μόνο το multiplayer του αξίζει. Ντάξει δεν λέω, έχει καλά γραφικά, gameplay κτλ, αλλά η διάρκεια είναι όντως μικρή γιατί και γω το έχω παίξει.

Αν μπορείς να νοικιάσεις, νοίκιασε το ac2, αγόρασε το uncharted 2 και ξέχνα το dragon age.

Δεν ξέρω τα κολλήματα που έχετε φάει με το assassin's creed :D και γιατί τα έχετε φάει, πάντως εμένα μου φαίνεται ένα πολύ μέτριο παιχνίδι! :P Φιλικά πάντα. Το uncharted 2 είναι must, το έπαιξα σε έναν φίλο και είναι και μαμώ τα games, άνετα το καλύτερο game για ps3 του 2009.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
μονο το myltiplayer? δλδ το singe δεν αξιζει μια χαρα πιστεσ εχει ασε που παιζεις και ευχαριστεσαι και περνασ κα ιτην ωρα σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Δεν ξέρω τα κολλήματα που έχετε φάει με το assassin's creed :D και γιατί τα έχετε φάει, πάντως εμένα μου φαίνεται ένα πολύ μέτριο παιχνίδι! :P Φιλικά πάντα. Το uncharted 2 είναι must, το έπαιξα σε έναν φίλο και είναι και μαμώ τα games, άνετα το καλύτερο game για ps3 του 2009.
Και τα δύο είναι υπέροχα παιχνίδια και το assassin's creed δεν είναι καθόλου μέτριο.

μονο το myltiplayer? δλδ το singe δεν αξιζει μια χαρα πιστεσ εχει ασε που παιζεις και ευχαριστεσαι και περνασ κα ιτην ωρα σου
Το single έχει μια πρωτοτυπία απέναντι σε άλλα παρόμοια παιχνίδια, όμως δεν καταλαβαίνεις την ιστορία και οι πίστες είναι περίεργες. Και φυσικά η διάρκεια είναι ελάχιστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Παιδιά τερμάτισα χτες το Prototype και ένα έχω να σας πω:

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!

Δεν είναι φυσικά για αυτούς που τους αρέσουν οι γρίφοι, σπαζοκεφαλιές, ακόμα και η σκέψη σε ένα παιχνίδι. Είναι καθαρά ενστικτώδης δράση, τρέξιμο, σκοτωμοί, άντερα, αίμα και πολύ μαμήσι (μεταφορικά πάντα! :P)

Απλά δεν αντέχεις να βρίσκεσαι μακριά από τους στρατιώτες...θες να πας να τους προκαλέσεις και να τους σκίζεις στα δύο με τη λεπίδα, τα νύχια και το μαστίγιο, ενώ διαλύεις τα τανκς με τη σφύρα και παραφουσκωμένα μπράτσα!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εγω αγωνιζομαι εναντια στη βαρεμαρα για να το τερματισω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
Και τα δύο είναι υπέροχα παιχνίδια και το assassin's creed δεν είναι καθόλου μέτριο.


Το single έχει μια πρωτοτυπία απέναντι σε άλλα παρόμοια παιχνίδια, όμως δεν καταλαβαίνεις την ιστορία και οι πίστες είναι περίεργες. Και φυσικά η διάρκεια είναι ελάχιστη.

ναι ειναι περιεργεσ και ειναι πολυ καλο αυτο και δεν ειναι καθολου ελαχισετσ ειδικ αμ το βαζεισ στο ευκολο τοτε το τελειωνεισ σε 5 ωρεσ αλλα το θεμα ειναι να μην το βαζεις στο ευκολο αλλα στο δυσκολο για να μπορεσεισ να εξασκηθεισ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Εγω αγωνιζομαι εναντια στη βαρεμαρα για να το τερματισω :P

Πες μου ΣΕ ΙΚΕΤΕΥΩ ότι δεν μιλάς για το Prototype αλλά για το COD6MW2...:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
για το prototype
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Πες μου ΣΕ ΙΚΕΤΕΥΩ ότι δεν μιλάς για το Prototype αλλά για το COD6MW2...:!:

Για το prototype μιλαω ναι. Ωραια ηταν αυτα που κανεις αλλα στην αρχη, μετα κατανταει βαρετο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top