Το καλύτερο

Zod

New member

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 430 μηνύματα.
Ασε το morrowind ειναι απο τα αγαπημενα μου αλλα οσες φορες εχω προσπαθησει να το ξαναπαιξω παθαινω αυτο. :(
Όταν συνηθίζεις σε καλύτερα γραφικά έτσι είναι :P... πάντως για την εποχή του ήταν κορυφή σε γραφικά.

Krou

New member

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,227 μηνύματα.
Ναι, θυμαμαι που η αδερφη μου ειχε πολυ καλη καρτα γραφικων τοτε (GeForce 4 Ti) και οταν ειχα δει το νερο στο παιχνιδι ειχα εντυπωσιαστει απιστευτα :D Στο δικο μου πισι ειχα χαλια και κλαιγομουν και τελικα μου πηρε δωρο την ιδια καρτα οταν πηγε Γαλλια για να μπορω να παιζω morrowind :P

epitheus

New member

Ο epitheus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου . Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Δεν το έχω παίξει το Risen αλλά από ότι βλέπω δεν έχει πάρει ίδιες κριτικές όσο το Oblivion. Ότι και να λέμε Morrowind&Oblivion είναι τα υπέρτατα rpgs, βέβαια δεν έβαλα το morrowind γιατί όποιος το παίξει τώρα θα ξενερώσει με τα outdated γραφικά του.:P

Επίσης για καλύτερο rpg της χρονίας: Dragon Age Origins, σαν τα παλιά καλά baldur's gate αλλά πολύ ανώτερο σε γραφικά :P
Λέω ότι το oblivion δεν ειναι τόσο καλό επειδή είναι κάπως παλιό.
Το Risen πιστεύω πως έχει αδικηθεί απο τους reviewers (μοιάζει πάρα πολύ με το oblivon;)).

Καλύτερο retro παιχνίδι :Monkey island1(special edition)

manos4

New member

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 794 μηνύματα.
μεγαλύτερη βλακεία που βγήκε ποτέ:Empire Earth 3.

Orestes

New member

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 663 μηνύματα.

fockos

Well-known member

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Καλύτερο ποδοσφαιράκι σε γραφικά/χειρισμό κ' αίσθηση πραγματικότητας χωρίς αμφιβολία Pro Evolution Soccer 2010

Kick Off 2 της Amiga. Τοσα χρονια δεν υπάρχει ποδοσφαιρακι που να σου επιτρεπει τετοια ελευθερια στο γηπεδο.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=fXi9Nl0QtPY&feature=related[/ame]

qwertyuiop

Active member

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,556 μηνύματα.

stefanos...

New member

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 973 μηνύματα.
pro evolution soccer 2011-2012

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...