Το ιδανικό σώμα

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
τελικα δεν μου απαντησατε ομως συνδεεται το καταλληλο σωμα με το υψος.......???????:redface:
εε εσυ τι λες να μην εχει σχεση το υψος? ολες οι γυναικες δηλαδη πρεπει να ειναι 50 κιλα? μια με υψος 1,80 αν ειναι 50 κιλα θα ειναι σαν οδοντογλυφιδα, ενω μια με υψος 1,50 θα ειναι γεματη.
Δεν εχει σχεση μονο το υψος αλλα και ο σκελετος του καθε ανθρωπου.Οσοι εχουν βαρυ σκελετο (βαρια κοκκαλα που λεμε) εχουν περισσοτερο βαρος παρολα αυτα δειχνουν υγιεις και λεπτοι.Αντιθετα καποιος με ελαφρυ σκελετο οτι βαρος εχει ειναι μυς και λιπος

οσον αφορα αυτο με το κοτοπουλο, θα συμφωνισω οτι ο μυθος αυτος εχει σχεση με τις ορμονες που ταιζουν τα πουλερικα.Ωστοσο δεν παυει να ειναι μυθος.Αν ηταν αληθεια θα ειχαν πλακωθει ολες να τρωνε κοτοπουλο και θα ξεχνουσαν τα χειρουργεια.Κι εγω δηλαδη που τρωω αρκετο επειδη ειναι πιο ελαφρυ σε σχεση με το χοιρινο δεν εχω δει καμια διαφορα:ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
σωστη σε βρισκω εγω και στο υψος με το βαρος!
τωρα οσον αφορα το κοτοπουλο ολες θα εκαναν σε τρελες πιστευω για το
κοτοπουλο αλλα και παλι κοριτσια σας θελουμε οπως ειστε αφηστε τα χειρουργεια και φατε κοτοπουλο
και ας ειναι μυθος!!
Ειναι μυθος ειναι μυθος το ομορφο σου στηθος!:):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
αυτό για το κοτόπουλο να το πείτε στον αδερφό μου...που απο την τρομαρα του εχει κοψει εδώ και χρόνια το κοτόπουλο :worry:....οσο για το ύψος εχωακούσει ότι πρέπει να εχουμε 10-15 κιλά λιγότερα απο τα εκατοστα του ύψους μασ (όταν το μετράμε σε μετρα) π.χ. καποια με ύψος 1.60 πρέπει να είναι γύρω στα 50 κιλά...αλλα τι να το κάνεισ το αδύνατο το σώμα αν δεν είναι γυμνασμένο??? γι'αυτο αντε για αερομπικ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
άμα τρως κοτόπουλο-στήθος νομίζω πως μεγαλώνει και το στήθος το δικό σ...

για πλάκα το είπα...έλεος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
αυτό για το κοτόπουλο να το πείτε στον αδερφό μου...που απο την τρομαρα του εχει κοψει εδώ και χρόνια το κοτόπουλο :worry:....οσο για το ύψος εχωακούσει ότι πρέπει να εχουμε 10-15 κιλά λιγότερα απο τα εκατοστα του ύψους μασ (όταν το μετράμε σε μετρα) π.χ. καποια με ύψος 1.60 πρέπει να είναι γύρω στα 50 κιλά...αλλα τι να το κάνεισ το αδύνατο το σώμα αν δεν είναι γυμνασμένο??? γι'αυτο αντε για αερομπικ:P


με 6 χρονια στυβο λογικα θα ειναι γυμνασμενο....:clapup::clapup::clapup::clapup::weak::strong::vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
αυτό για το κοτόπουλο να το πείτε στον αδερφό μου...που απο την τρομαρα του εχει κοψει εδώ και χρόνια το κοτόπουλο :worry:....οσο για το ύψος εχωακούσει ότι πρέπει να εχουμε 10-15 κιλά λιγότερα απο τα εκατοστα του ύψους μασ (όταν το μετράμε σε μετρα) π.χ. καποια με ύψος 1.60 πρέπει να είναι γύρω στα 50 κιλά...αλλα τι να το κάνεισ το αδύνατο το σώμα αν δεν είναι γυμνασμένο??? γι'αυτο αντε για αερομπικ:P
Και η κολυμβηση παιζει ρολο ωστε το σωμα σου να ειναι γυμνασμενο.:strong:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Καταρχήν δεν υπάρχει περίπτωση να έκανα πολύ πολύ αδύνατο σώμα για να με θαυμάζουν τα κορίτσια ή στρουμπουλό για να έχουν κάτι να πιάνουν τα αγόρια;). Σε όσους αρέσουμε για τους άλλους δεν θα μπορέσουμε. Για εμένα το ιδανικό σώμα είναι αυτό μέσα στο οποίο νιώθει κανείς άνετα και είναι γεμάτος αυτοπεποίθηση και περηφάνεια, άσχετα με το τι λέει η ζυγαριά ή ο κόσμος.

Kαι στην τελική γιατί να στεναχωριούνται οι γυναίκες (στις οποίες είναι ο περισσότερος ρατσισμός) για το αν το σώμα μας αρέσει στους άντρες, αν έχουν να πιάνουν κόκαλα ή κρεας και άλλες τέτοιες (συγγνώμη για την έκφραση) παπαριές και να μην νοιαστούν αυτοί αν εμάς μας αρέσουν οι πολλοί μυείς ή οι κοιλιές ή δεν ξέρω και εγώ τι; (γιατί η γυναίκα πρέπει να εχει αναλογίες τοπ μόντελ ενώ ο άντρας είναι πιο χαλαρός- χου κερς?)- αλλά αυτό είναι ένα άλλο θέμα για την ισσότητα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Kαι στην τελική γιατί να στεναχωριούνται οι γυναίκες (στις οποίες είναι ο περισσότερος ρατσισμός) για το αν το σώμα μας αρέσει στους άντρες, αν έχουν να πιάνουν κόκαλα ή κρεας και άλλες τέτοιες (συγγνώμη για την έκφραση) παπαριές και να μην νοιαστούν αυτοί αν εμάς μας αρέσουν οι πολλοί μυείς ή οι κοιλιές ή δεν ξέρω και εγώ τι; (γιατί η γυναίκα πρέπει να εχει αναλογίες τοπ μόντελ ενώ ο άντρας είναι πιο χαλαρός- χου κερς?)- αλλά αυτό είναι ένα άλλο θέμα για την ισσότητα..
εδω νομιζω κανεις λαθος..δεν ειναι μονο οι γυναικες κολημενες με την εμφανιση και το βαρος τους.Τα τελευταια χρονια και οι αντρες δεν πανε πισω.Που πανε στα γυμναστηρια και κλεινουν 8ωρα, που παιρνουν οτι βλακεια βρουν για να φουσκωσουν κ πολλα αλλα. Οσες κοπελες τις ηλικιας μας βρεις που να εχουν εμμονη με το σωμα τους, αλλα τοσα αγορια θα βρεις που εχουν εμμονη με τα γυμναστηρια και τα αθληματα τους.Τουλαχιστον εγω εχω δει και συμμαθητες μου σε πολυ χειροτερη μοιρα απο αποψη τρελας, συγκριτικα με κοπελες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PavloS

Νεοφερμένος

Ο παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Kαι στην τελική γιατί να στεναχωριούνται οι γυναίκες (στις οποίες είναι ο περισσότερος ρατσισμός) για το αν το σώμα μας αρέσει στους άντρες, αν έχουν να πιάνουν κόκαλα ή κρεας και άλλες τέτοιες (συγγνώμη για την έκφραση) παπαριές και να μην νοιαστούν αυτοί αν εμάς μας αρέσουν οι πολλοί μυείς ή οι κοιλιές ή δεν ξέρω και εγώ τι; (γιατί η γυναίκα πρέπει να εχει αναλογίες τοπ μόντελ ενώ ο άντρας είναι πιο χαλαρός- χου κερς?)- αλλά αυτό είναι ένα άλλο θέμα για την ισσότητα..
συμφωνω απολυτα μ αυτα που λες.ΑΛΛΑ ας το παραδεχτουμε.πες οτι ενας παχουλος αλλα γεματος αυτοπεποιθηση γνωριζει μια κοπελα.ειλικρινα τωρα πιστευεις οτι αυτη πραγματικα θα ενδιαφερθει?με τιποτα.θα προτιμισει καποιον πιο εμφανισιμο-γυμνασμενο-cool.
δν λεω οτι δεν μιλας σωστα.καθε αλλο.αλλα ολοι ξερουμε την πραγματικοτητα οποτε μην λεμε χαζομαρες του στυλ ''δεν εχει σημασια το σωμα αλλα να πιστευεις στον εαυτο σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
συμφωνω απολυτα μ αυτα που λες.ΑΛΛΑ ας το παραδεχτουμε.πες οτι ενας παχουλος αλλα γεματος αυτοπεποιθηση γνωριζει μια κοπελα.ειλικρινα τωρα πιστευεις οτι αυτη πραγματικα θα ενδιαφερθει?με τιποτα.θα προτιμισει καποιον πιο εμφανισιμο-γυμνασμενο-cool.
δν λεω οτι δεν μιλας σωστα.καθε αλλο.αλλα ολοι ξερουμε την πραγματικοτητα οποτε μην λεμε χαζομαρες του στυλ ''δεν εχει σημασια το σωμα αλλα να πιστευεις στον εαυτο σου

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Δεν μπορώ να πω πώς ακριβώς σκέφτονται οι γυναίκες αλλά εγώ προσωπικά δεν πιστεύω όσους άντρες λένε ότι δεν δίνουν καθόλου σημασία στην εξωτερική εμφάνιση της γυναίκας. Η εμφάνιση μπορεί να μην έχει πάντα τον κυρίαρχο λόγο αλλά σίγουρα αποτελεί σημαντικό κριτήριο για έναν άντρα (και για μια γυναίκα κατά 90%).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ria17

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Γενικα στις μερες μας πολλοι θεωρουν ομορφο το πολυ πολυ αδυνατο σωμα για τα κοριτσια:/: και το πολυ πολυ γυμνασμενο για τα αγορια.... Ποια ειναι η γνώμη σας πάνω στο θέμα??
τα αγορια πρεπει να ναι λιγο γυμνασμενα κ τα κοριτσια με καμπυλες κ μετρια κιλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
τα αγορια πρεπει να ναι λιγο γυμνασμενα κ τα κοριτσια με καμπυλες κ μετρια κιλα

Συμφωνω μαζι σου !
Οπως το κοριτσι δεν θελει να εχει εναν χονδρο αλλα ενα γυμνασμενο
ετσι και το αγορι θελει ενα λεπτο κοριτσι με καμπυλες και oxi μια χοντρη δε θελω να θιξω απλα ο αλλος
εχει στερηθει καποια πραγματα για να γινει ετσι δε μπορουμε καθε φορα να το πηγαινουμε ρατσιστηκα οταν λεμε να ενας ευσωμος και να λενε οι αλλοι εισαι ρατσιστης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,820 μηνύματα.
Βασικά Ηρώδη, οι κοπέλες αντιλαμβάνονται το "χοντρή κοπέλα" με διαφορετικό τρόπο. Οι περισσότερες το θεωρούν φυσιολογικό και το βαφτίζουν πλούσιες καμπύλες. Ενώ αν δουν έναν χοντρό νέον με κοιλια, θα αδιαφορήσουν τελείως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
ρε παιδια τι παει να πει "πρεπει" να ειναι γυμνασμενα τα αγορια και οι κοπελες "πρεπει" να εχουν αυτο ή το αλλο? Τα παντα ειναι θεμα γουστου. Τετοια χαζα καθομαστε και λεμε και μετα ο καθενας θεωρει οτι πρεπει να αλλαξει την εμφανιση του για να αρεσει.
Εγω ψηφιζω μπυροκοιλια στους αντρες και ας μην με πιστευει κανεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,820 μηνύματα.
ρε παιδια τι παει να πει "πρεπει" να ειναι γυμνασμενα τα αγορια και οι κοπελες "πρεπει" να εχουν αυτο ή το αλλο? Τα παντα ειναι θεμα γουστου. Τετοια χαζα καθομαστε και λεμε και μετα ο καθενας θεωρει οτι πρεπει να αλλαξει την εμφανιση του για να αρεσει.
Εγω ψηφιζω μπυροκοιλια στους αντρες και ας μην με πιστευει κανεις :P

Βλέπεις τα ηλίθια πρότυπα μας κάνουν να φιλοσοφούμε τις προτιμήσεις μας, αντί να χαιρόμαστε τα νιάτα μας.

Υ.Σ. Δεν είμαι γυμνασμένος, θέλεις να γνωριστούμε; :D :lol: (αστειάκι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frida!

Νεοφερμένος

Η φρειδερικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
τελειο σωμα δεν υπαρχει!!συνδέουμε (συνηθως) το τελειο σωμα με το ποσο ελκυστικος/η ειναι καποιος στο αντιθετο φυλο..αν καποιος θελει ν ειναι ελκυστικος κατα τ γνώμη μου πρεπει απλα ν ειναι ο εαυτος του και πιστευω πως οι λογικοί και οχι επιφανειακοι ανθρωποι θα το εκτιμησουν αυτο περισσοτερο..αυτη ειναι η αποψη μου προσωπικά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Βλέπεις τα ηλίθια πρότυπα μας κάνουν να φιλοσοφούμε τις προτιμήσεις μας, αντί να χαιρόμαστε τα νιάτα μας.

Υ.Σ. Δεν είμαι γυμνασμένος, θέλεις να γνωριστούμε; :D :lol: (αστειάκι)
χαχα, αμα αφηνεις και μουσια το καλυτερο μου χαχα:lol:

τελειο σωμα δεν υπαρχει!!συνδέουμε (συνηθως) το τελειο σωμα με το ποσο ελκυστικος/η ειναι καποιος στο αντιθετο φυλο..αν καποιος θελει ν ειναι ελκυστικος κατα τ γνώμη μου πρεπει απλα ν ειναι ο εαυτος του και πιστευω πως οι λογικοί και οχι επιφανειακοι ανθρωποι θα το εκτιμησουν αυτο περισσοτερο..αυτη ειναι η αποψη μου προσωπικά!!
συμφωνω παρα πολυ μαζι σου.Αλλαζοντας το σωμα μας θελοντας να φτασουμε το τελειο το μονο που καταφερνουμε ειναι να προσελκυσουμε τα λαθος ατομα.Αν καποιος ειναι φιλος σου (η οτιδηποτε αλλο) θεωρω οτι δεν θα πρεπει να νοιαζεται για το τι νουμερο παντελονι φορας κ οτιδηποτε αλλο.
Ειναι σαν να λεμε δηλαδη οτι αμα μια κοπελα ειχε μακρια μαλλια και ξαφνικα τα εκοβε, θα την αφηναν ολοι οι φιλοι της.Ηλιθιο δεν ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Whatever works για τον καθένα.
Το σημαντικό είναι ό,τι κάνουμε να το κάνουμε για μας.
Να κάνεις δίαιτα και να χάσεις κάποια παραπάνω κιλά/ να γυμναστείς για να αισθάνεσαι εσύ όμορφα και όχι για να σε βλέπουν καλύτερα οι άλλοι. Φυσικό είναι να θέλουμε και το τελευταίο όσο να ναι, αλλά μετά από όλα τα αλλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frida!

Νεοφερμένος

Η φρειδερικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
χαχα, αμα αφηνεις και μουσια το καλυτερο μου χαχα:lol:


συμφωνω παρα πολυ μαζι σου.Αλλαζοντας το σωμα μας θελοντας να φτασουμε το τελειο το μονο που καταφερνουμε ειναι να προσελκυσουμε τα λαθος ατομα.Αν καποιος ειναι φιλος σου (η οτιδηποτε αλλο) θεωρω οτι δεν θα πρεπει να νοιαζεται για το τι νουμερο παντελονι φορας κ οτιδηποτε αλλο.
Ειναι σαν να λεμε δηλαδη οτι αμα μια κοπελα ειχε μακρια μαλλια και ξαφνικα τα εκοβε, θα την αφηναν ολοι οι φιλοι της.Ηλιθιο δεν ειναι?
ειναι γελοίο δεν στέκει λογικα..αλλα ετσι οπως εχουμε καταντήσει..μονο αυτά κοιταμε..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
ειναι γελοίο δεν στέκει λογικα..αλλα ετσι οπως εχουμε καταντήσει..μονο αυτά κοιταμε..:(
εγω παντως οταν ειχα κοψει τα μαλλια μου στην α' λυκειου, παρατηρησα οτι πολλα παιδια στο σχολειο σταματησαν να μου μιλανε.Και με πειραξε τοσο πολυ που εβαλα τη γατα μου να κλαιει.:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top