Το βιβλίο που διαβάζω αυτό τον καιρό

Pantelis_P

Νεοφερμένος

Ο Pantelis_P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Tελειωσα ολα του nesbo και τωρα θελω να αλλαξω λιγο ειδος βιβλιου
καμια καλη προταση;;
Βασικα θελω να μου προτεινετε κανενα ιστορικο μυθιστορημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nuria.m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nuria.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Tελειωσα ολα του nesbo και τωρα θελω να αλλαξω λιγο ειδος βιβλιου
καμια καλη προταση;;
Βασικα θελω να μου προτεινετε κανενα ιστορικο μυθιστορημα.
ποια ιστορικη περιοδο????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Μόλις τελείωσα το "Ό,τι αγαπώ είναι δικό σου" του Γιάννη Καλπούζου. Εξαιρετικό βιβλίο από έναν υπέροχο συγγραφέα! Να το διαβάσετε όπωσδήποτε! Μου άρεσε πάρα πολύ! Το τελείωσα σε μία μέρα! Δε μπορούσα να το αφήσω από τα χέρια μου, δεν ήθελα να τελειώσει! Έχω διαβάσει και το "Ιμαρετ" του συγκεκριμένου αλλά νομιζω το τωρινό ειναι αναμφισβήτητα το καλύτερό του! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hue

Νεοφερμένος

Ο hue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σερβία (Ευρώπη). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Εχετε τιποτα να μου προτεινεται σε ιστορικο ή βιογραφια ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Σήμερα δανείστηκα το Σάλεμς Λοτ του Stephen King.

Τις προάλλες τελείωσα το vampires and succubus, το οποίο επικεντρώνεται στη ζωή μια σούουμπους η οποία ως τέτοια θεότητα, για να εξασφαλίσει την επιβίωσή της, πρέπει να κάνει σεξ με σκοπό να παίρνει τη ζωτική δύναμή των ανδρών με τους οποίους πάει. Όσο γελοίο κι αν ακούγεται, έχει ωραία ιστορία να εξελίσσεται, ευχάριστη και καθόλου κουραστική, που φεύγει εύκολα. Χαλαρό βιβλίο.

[/QUOTE]


αυτό του stephen king είναι καλό? ήθελα να το πάρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Snow country - Yasunari Kawabata
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@ -Sins-
Σχετικά με το Σαλέμς Λοτ του Stephen King, δεν έχω διαβάσει πάρα πολύ επειδή δεν μου έχει κεντρίσει πολύ το ενδιαφέρον. Δεν είναι φουλ βαρετό όμως. Αλλά δεν έχει μπει στην υπόθεση ώστε να σου πω αν αυτήν αξίζει. Πάντως στην αρχή αυτό που μου αρέσει πάρα πολύ είναι ότι γενικά σου δίνει ωραία τη μυστήρια ατμόσφαιρα και τον τρόμο.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angel_love

Νεοφερμένος

Η Angel_love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Μπορεις να διαβάσεις -εαν δεν το εχεις κανει ήδη- "Αιολική Γη" του Ηλία Βενεζη και ενα κλασσικό που πιθανότατα να εχεις διαβάσει "ματωμένα χώματα" της διδως σωτηριου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hue

Νεοφερμένος

Ο hue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σερβία (Ευρώπη). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ερμαν Εσσε - Ντεμιαν...
Αν και δεν το τελειωσα ακομη ειναι πολυ ενδιαφερον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Λεω να ξεκινησω το '' μια μικρη γερμανικη πολη'' του Τζον Λε Καρε
Το εχει διαβασει κανεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ο Λύκος της Στέπας του Έρμαν Έσσε
:thumbsup:


Ερμαν Εσσε - Ντεμιαν...
Αν και δεν το τελειωσα ακομη ειναι πολυ ενδιαφερον!

Τι έγινε, πολύ Έσσε έπεσε στο ischool! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Το σπίτι των πνευμάτων - Ιζαμπέλ Αλιέντε
πρώτη φορά μου έτυχε να μην τελειώσω βιβλίο. δεν ξέρω, με κούρασε τόσο πολύ που το τέλος του μου φάνηκε αδιάφορο και το παράτησα στις 10 τελευταίες σελίδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Την κλέφτρα των βιβλίων :D υπέροχο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Πρακτική Φιλοσοφία του Ε.Π.Παπανούτσου,τρομερός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Κοντά στις ράγιες
Μέχρι στιγμής είναι πολύ ωραίο!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης.jpg
    αρχείο λήψης.jpg
    17.3 KB · Εμφανίσεις: 367

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Λεω να ξεκινησω το '' μια μικρη γερμανικη πολη'' του Τζον Λε Καρε
Το εχει διαβασει κανεις;

Διάβασα την υπόθεση στο ίντερνετ και μου φάνηκε καλή.Στη θέση σου θα το ξεκινούσα.:)
Στο ίντερνετ βρήκα επίσης και αυτό,και μου φάνηκε ενδιαφέρον.https://www.biblionet.gr/book/195324/Martin_-_Chauffier,_Gilles/Το_Παρίσι_εν_καιρώ_ειρήνης
Τι λέτε?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Διάβασα την υπόθεση στο ίντερνετ και μου φάνηκε καλή.Στη θέση σου θα το ξεκινούσα.:)
Στο ίντερνετ βρήκα επίσης και αυτό,και μου φάνηκε ενδιαφέρον.https://www.biblionet.gr/book/195324/Martin_-_Chauffier,_Gilles/Το_Παρίσι_εν_καιρώ_ειρήνης
Τι λέτε?:D

Ισως το ξεκινησω μετα το ταξιδι μου:hmm: γιατι εχω ηδη 2 βιβλια:P την Κλεφτρα που την διαβαζω τωρα και χθες πηρα τον Αλχημιστή του Coehlo.
Και αυτο που κοιταξες ειναι ενδιαφερον! Να το παρεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Blue Rose

Νεοφερμένος

Η Blue Rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
ΑΠΑΓΩΓΗ - Λούσι Κρίστοφερ
Συνέβη έτσι απλά. Με απήγαγε από ένα αεροδρόμιο. Με πήρε μακριά από ό,τι ήξερα, από ό,τι είχα συνηθίσει. Με πήρε μαζί του στην έρημο και στη ζέστη, στη βρομιά και στον κίνδυνο. Και περίμενε από μένα να τον αγαπήσω.
Αυτή είναι η ιστορία μου.
Ένα γράμμα από το πουθενά, για τον απαγωγέα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top