Το βιβλίο που διαβάζω αυτό τον καιρό

κερκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κερκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Bέβαια! Πρόκειται για το Χατζηδάκι! :redface:

Μια περιληψη μπορεις να μου κανεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Αρκτικος Κυκλος- Dan Brown
το χει διαβασει κανεις αλλοςς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αρκτικος Κυκλος- Dan Brown
το χει διαβασει κανεις αλλοςς?
εγώ το διαβάζω τώρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Αρκτικος Κυκλος- Dan Brown
το χει διαβασει κανεις αλλοςς?

Το εχω διαβασει... Πολυ καλο ηταν. Το τελειωσα σχετικα γρηγορα, υπηρχαν σημεια που ενω κλειναν τα ματια μου απο την νυστα ηθελα να συνεχισω. Υπηρχαν και αλλα φυσικα που με κουραζαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
ααα τι καλααα !! :))) εγω ετσι μεγαλο π τ ειδα τ φοβη8ηκα ... αλλα ειναι πλ καλοο !! John μεχρι που εχεις φτασει ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
ααα τι καλααα !! :))) εγω ετσι μεγαλο π τ ειδα τ φοβη8ηκα ... αλλα ειναι πλ καλοο !! John μεχρι που εχεις φτασει ?
Είναι ωραίο και έχει ανατροπές! Δεν έχει τον αγαπημένο Ρομπερτ Λανγκτον(ο κύριος ήρωας στα βιβλία του Dan Brown), αλλά καλά τα καταφέρνει και η όμορφη επιστήμονας.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Το Inferno έχει τον Λάνγκτον??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
"Επαναστατική μάζα & Η τεράστια κοινωνική σημασία των βλακών εν τω σύγχρονω βίω", του Ευάγγελου Λεμπέση
Πάρα πολύ ωραίο βιβλίο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Άντε να δω πότε θα το ξεκινήσω,το 'χω στη βιβλιοθήκη και με κοιτάει! :worry:
Να το αρχίσεις. Εγώ είμαι γύρω στη 400η σελίδα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Ξεκίνησα τη "Λέσχη" από την τριλογία "Ακυβέρνητες Πολιτείες" του Τσίρκα.
Χρειάστηκα 35 σελίδες για να καταλάβω τι γίνεται και να ενταχθώ στη ροή του βιβλίου. :look: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Φέτος το καλοκαίρι έχω πολλά βιβλία στο νου μου.

50 αποχρώσεις του Γκρι
Το νησί
Ο Λύκος της μοναξιάς-Δημουλίδου
ΜΥΣΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑ & ΑΤΤΙΚΗ - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΥΣΤΙΚΗ ΑΚΡΟΠΟΛΗ-ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.

Πάει λίγος καιρός που το τελείωσα... Μου αρέσει γενικά η γραφή της Μαντά, και το βιβλίο μου άρεσε σαν πλοκή. Λίγο το τέλος με χάλασε, αλλά ήταν αρκετά ελπιδοφόρο :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Πάει λίγος καιρός που το τελείωσα... Μου αρέσει γενικά η γραφή της Μαντά, και το βιβλίο μου άρεσε σαν πλοκή. Λίγο το τέλος με χάλασε, αλλά ήταν αρκετά ελπιδοφόρο :).

το εχω διαβασει:D:D δικαιο εχεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Άντε να δω πότε θα το ξεκινήσω,το 'χω στη βιβλιοθήκη και με κοιτάει! :worry:
εγώ πρέπει να τελειώσω άλλα 3 βιβλία του για να φτάσω σε αυτό, αλλά δεν πιστεύω να αργήσω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Μια περιληψη μπορεις να μου κανεις;

Πρόκειται για μικρής έκτασης κείμενα του Μάνου, που αποτελούσαν τα σχόλια που εκφωνούσε από το Τρίτο Πρόγραμμα. Θα προβληματιστείς, γι' αυτό διάβασε το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
εγώ πρέπει να τελειώσω άλλα 3 βιβλία του για να φτάσω σε αυτό, αλλά δεν πιστεύω να αργήσω:)
Γιατί καλέ; Δεν συνδέονται μεταξύ τους πάντως, μπορείς να τα διαβάσεις με όποια σειρά θές!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Γιατί καλέ; Δεν συνδέονται μεταξύ τους πάντως, μπορείς να τα διαβάσεις με όποια σειρά θές!:)
ε αποφάσισα να τα διαβάσω με την σειρά που τα έγραψε
Ψηφιακό οχυρό
Ιλουμινάτι
Αρκτικός Κύκλος
Κώδικας Ντα Βίντσι
Χαμένο σύμβολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
ε αποφάσισα να τα διαβάσω με την σειρά που τα έγραψε
Ψηφιακό οχυρό
Ιλουμινάτι
Αρκτικός Κύκλος
Κώδικας Ντα Βίντσι
Χαμένο σύμβολο
Όπως εσύ επιθυμείς, απλώς σου το διευκρίνισα σε περίπτωση που δεν το γνώριζες. Το Χαμένο Σύμβολο είναι εξαιρετικό και αυτό που έχω ξεχωρίσει μαζί με το Ψηφιακό Οχυρό!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top