Το βιβλίο που διαβάζω αυτό τον καιρό

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Τον Κρητικό :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
τωρα θα αρχισω αυτο:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Ο μεγάλος αδελφός, 1984, Τζορτς Όουργελ.

ΦΟΒΕΡΟ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Ο μεγάλος αδελφός, 1984, Τζορτς Όουργελ.

ΦΟΒΕΡΟ.

Πω, οντως.
Το χω διαβασει εδω και χρονια αλλα ηταν πραγματικα τελειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Έχει μερικά βαρετά σημεία, αλλά είναι πολύ καλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Ισως, δεν μπορω να σου πω οτι θυμαμαι με βεβαιοτητα.
Ημουν λιγο μικρη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κερκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κερκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Έχει διαβασει κανεις το <<Οι 7 συνηθειες των εξαιρετικα αποτελεσματικων εφηβων>>;; Η μηπως το <<Φτωχος μπαμπας-πλουσιος μπαμπας>>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Γράφει καλά ο άτιμος. Το 'χει. :P
Έχω διαβάσει και τα 5 βιβλία του. Προσπαθώ να ξαναδιαβάσω ένα, γιατί απαραιτήτως χρειάζομαι βιβλίο απο Δευτέρα, αλλα το αφήνω συνέχεια, επειδή ξέρω τί θα συμβεί:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Όλα, όμως, έχουν την ίδια ακριβώς πλοκή.
Απο την στιγμή που η ιστορία και τα πρόσωπα αλλάζουν, έχει ενδιαφέρον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
εγω διαβαζω το μονογραμμα του ελυτη!!!υπεροχο ποιημα..καθε βραδυ πριν πεσω για υπνο!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Απο την στιγμή που η ιστορία και τα πρόσωπα αλλάζουν, έχει ενδιαφέρον.
Ναι, δε λέω.
Απλά, επειδή έχω διαβάσει όλα τα βιβλία του, είναι κάπως αναμενόμενο το τι θα διαβάσεις.
Τον βρίσκουν ξαφνικά σε κάποια διάλεξη/ξενοδοχείο/στον ύπνο του, τον καλούν για μια σημαντική υπόθεση, η οποία εξιχνιάζεται σε ένα βράδυ, ενίοτε θεωρείται και ύποπτος και εκεί που λες πως όλα έχουν τελειώσει, έρχεται πριν το τέλος η ανατροπή και βρίσκει και μια γκόμενα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Έχω διαβάσει και τα 5 βιβλία του. Προσπαθώ να ξαναδιαβάσω ένα, γιατί απαραιτήτως χρειάζομαι βιβλίο απο Δευτέρα, αλλα το αφήνω συνέχεια, επειδή ξέρω τί θα συμβεί:P
Ο Αιγύπτιος.
Όλα, όμως, έχουν την ίδια ακριβώς πλοκή.
Ψιλά γράμματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ναι, δε λέω.
Απλά, επειδή έχω διαβάσει όλα τα βιβλία του, είναι κάπως αναμενόμενο το τι θα διαβάσεις.
Τον βρίσκουν ξαφνικά σε κάποια διάλεξη/ξενοδοχείο/στον ύπνο του, τον καλούν για μια σημαντική υπόθεση, η οποία εξιχνιάζεται σε ένα βράδυ, ενίοτε θεωρείται και ύποπτος και εκεί που λες πως όλα έχουν τελειώσει, έρχεται πριν το τέλος η ανατροπή και βρίσκει και μια γκόμενα :P
Κι εγώ τα έχω διαβάσει και βρίσκω διαφορές στην πλοκή. Ο "Αρκτικός Κύκλος" για παράδειγμα διέφερε.
Ο Αιγύπτιος.
Αν το παραγγείλω απο την περιοχή μου, δεν θα έρθει νωρίτερα απο την καθαρά Δευτέρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Το τελευταιο βιβλιο που διαβασα ηταν το Νορβηγικο Δασος.
Δεν ηταν καλο,ή,πιο κοντα στην αληθεια,μαλλον εγω δεν μπορεσα να το εκτιμησω.
Ολοι οι πρωταγωνιστες αυτοκτονησαν:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Κι εγώ τα έχω διαβάσει και βρίσκω διαφορές στην πλοκή. Ο "Αρκτικός Κύκλος" για παράδειγμα διέφερε.
Χμ, ίσως, αλλά δε μου άρεσε ιδιαίτερα.
Προτιμώ το ψηφιακό οχυρό.
Διαβάζονται γρήγορα πάντως, αυτό είναι καλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Χμ, ίσως, αλλά δε μου άρεσε ιδιαίτερα.
Προτιμώ το ψηφιακό οχυρό.
Διαβάζονται γρήγορα πάντως, αυτό είναι καλό.
Εμένα μου άρεσε, ειδικά όλα όσα τους συνέβησαν μετά την δολοφονία του πρώτου επιστήμονα ήταν απροσδόκητα.
Το καλύτερο του είναι το "Χαμένο Σύμβολο". Μου άρεσε και το "Ψηφιακό Οχυρό" βεβαίως, έστειλε ο άλλος τον αρραβωνιαστικό της σε τέτοια αποστολή για να πεθάνει και να του πάρει την κοπέλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

Αν το παραγγείλω απο την περιοχή μου, δεν θα έρθει νωρίτερα απο την καθαρά Δευτέρα:P

Το πορτραίτο του Ντόριαν Γκρέι.

Από Νταν Μπράουν, το αγαπημένο μου, το Ιλουμινάτι. Βλέπεις τη Ρώμη με άλλο μάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top