Το βιβλίο που διαβάζω αυτό τον καιρό

ZinaM

Νεοφερμένος

Η Ζήνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
απο την πειρα μου(:P)οσο προχωρας το βιβλιο γινεται και καλυτερο;)[/QUOTE]

Σε παραδέχομαι!Το προχώρησα και τώρα δε μπορώ να ξεκολλήσω!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
απο την πειρα μου(:P)οσο προχωρας το βιβλιο γινεται και καλυτερο;)

Σε παραδέχομαι!Το προχώρησα και τώρα δε μπορώ να ξεκολλήσω!:D[/QUOTE]
χαχαχαχα χαιρομαι :D (που σου αρεσει εννοω:P)
:offtopic:εγω παλια ειχα ξεκινησει να διαβαζω ενα τεραστιο βιβλιο(εφηβικο,μην φανταστεις) και ειχα διαβασει καποια κεφαλαια και μετα το βαριομουν και το αφησα και μια φορα δεν ειχα τι να διαβασω και το ξεκινησα παλι απο την αρχη και δεν μπορουσα να ξεκολλησω:redface: (τι κριμα που μετακομισαμε και καπου χαθηκε-.-) αλλα ενταξει ειναι και μερικα που πραγματικα φαινεται απο την αρχη οτι δεν διαβαζονται!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μολις τελειωσα το για ολα υπαρχει λογος και παμε για το: οσα αντεχει η ψυχη της Λενα Μαντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
εχω την μεγαλη εκδοση(απο οσο ξερω) και ειναι οντως μεγαλο!:D ουτε να το κρατησω στο χερι μου δεν μπορω!:P
εκατσα και διαβαζα και τις 20-30 σελιδες εισαγωγη:redface:
Αν δε κανω λαθος,ετοιμαζεται ταινια με την Κιρα Ναιτλι ως Αννα Καρενινα.Και μονο αυτο αποτελει εγγυηση ως προς την ποιοτητα της ταινιας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria-happy4ever

Νεοφερμένος

Η ria-happy4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
οι θεματικοί κύκλοι του λυκείου. muahahahah (bouxouuuuuu :'( ) :p

δεν πειράζει ρε. καιρός γαρ εγγύς, που έλεγαν και οι αργίοι (ή όποιο το λέγανε anyway )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Μολις τελειωσα το για ολα υπαρχει λογος και παμε για το: οσα αντεχει η ψυχη της Λενα Μαντα

Τι διαβαζεις κοπελα μου..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.

συναρπαστικό βιβλίο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria-happy4ever

Νεοφερμένος

Η ria-happy4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

Μαρικαίτη

Νεοφερμένος

Η Μαρικαίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Διαβάζω το 'Η μεγάλη χίμαιρα' του Καραγάτση! Μέχρι ώρας μου αρέσει, έχει κάτι το ιδιαίτερο αυτό το βιβλίο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Διαβάζω το 'Η μεγάλη χίμαιρα' του Καραγάτση! Μέχρι ώρας μου αρέσει, έχει κάτι το ιδιαίτερο αυτό το βιβλίο...

Καραγάτσης :inlove:
Από τα καλύτερά του αυτό που διαβάζεις. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Ξεκινάω τις Πεθαμένες (νεκρές σε άλλες εκδόσεις) ψυχές του Γκόγκολ. Ελπίζω να με δικαιώσει η επιλογή γιατί με πόνο καρδιάς δε διάλεξα τους αδερφούς Καραμαζόφ του αγαπημένου Φιοντόρ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dickensian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dickensian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Wuthering Heights -Emily Bronte
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Αν δε κανω λαθος,ετοιμαζεται ταινια με την Κιρα Ναιτλι ως Αννα Καρενινα.Και μονο αυτο αποτελει εγγυηση ως προς την ποιοτητα της ταινιας.
:)
παντως αυτο που μου κανει εντυπωση μεχρι στιγμης, ειναι ποσο συγχρονος φαινεται να ειναι ο τολστοι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roxim

Δραστήριο μέλος

Η {Fucking Dreamer} αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Beastly για 4 φορά... :) έχω δει και την ταινία η οποία αν και δεν ακολουθεί πιστά το βιβλίο ( σε ορισμένα σημεία δεν το ακολουθεί καθόλου)
αλλά πιστεύω ότι είναι και τα 2 πολύ ωραία και ότι αξίζουν,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Eίπα να πιάσω κάτι πιο ελαφρύ και το βράδυ θα αρχίσω τη Λόλα του Μαραβέγια. Οψόμεθα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Oσα αντεχη η ψυχη! ( λενα μαντα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roxim

Δραστήριο μέλος

Η {Fucking Dreamer} αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Oσα αντεχη η ψυχη! ( λενα μαντα)
Δεν μπορούσες να βρεις καλύτερο βιβλίο είναι απλά τέλειο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top