Το βιβλίο που διαβάζω αυτό τον καιρό

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
κι το Φιλί του Δράκου της Χρύσας Δημουλίδου. Καλούτσικο, δε με ξετρέλανε ιδιαίτερα.

Τι ζώο που είναι αυτή η τύπισσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefania96

Νεοφερμένος

Η Stefania96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Το νησί <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρικαίτη

Νεοφερμένος

Η Μαρικαίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.

Μαρικαίτη

Νεοφερμένος

Η Μαρικαίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.

Μαρικαίτη

Νεοφερμένος

Η Μαρικαίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

Airy!

Νεοφερμένος

Η Airy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Λευκή Ορχιδέα- Καιτη Οικονόμου
απο τα καλυτερα....βγηκε και η συνεχεια του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Τι μαντινάδα να σου πω... - Αριστείδης Χαιρέτης - Πανεπιστημιακές εκδόσεις Κρήτης

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rabo97

Νεοφερμένος

Ο Rabo97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Πρίν από περίπου ένα μήνα διάβασα το "Το Αυτό" -Stephen King σε χρόνο ρεκόρ (μέσα σε μια εβδομάδα 1037 σελίδες). Κυριολεκτικά με είχε πιάσει εθισμός, οι δικοί μου ανησύχησαν. Έκτοτε διάβασα 1-2 άλλα, αλλά ακόμη θέλω να πάρω και άλλο του Stephen King. Το IT είναι πραγματικά ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ. Μόνο που δεν έκλαιγα όταν το τελείωσα... Εσείς έχετε να προτείνετε κανένα το Stephen KIng? Φοβάμαι να ξεκινήσω ένα, αυθαίρετα, το οποίο τελικά δεν θα είναι καλό και θα χάσω την εικόνα μου γα τον King.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Άλλο μεγάλο βιβλιαράκι του King είναι το The Stand, που θεωρείται καλό.

Εγώ πρόσφατα διάβασα από αυτόν το Pet Sematary. Σίγουρα όχι τόσο επικό όσο το It, αλλά αρκετά τρομακτικό.

Όπως πάντα, τα διαβάζουμε το βράδυ με ένα μικρό φωτάκι, στην ησυχία και ολομόναχοι, αλλιώς δεν έχει φάση. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
The return of Depression Economics--Paul Krugman
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Πρίν από περίπου ένα μήνα διάβασα το "Το Αυτό" -Stephen King σε χρόνο ρεκόρ (μέσα σε μια εβδομάδα 1037 σελίδες). Κυριολεκτικά με είχε πιάσει εθισμός, οι δικοί μου ανησύχησαν. Έκτοτε διάβασα 1-2 άλλα, αλλά ακόμη θέλω να πάρω και άλλο του Stephen King. Το IT είναι πραγματικά ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ. Μόνο που δεν έκλαιγα όταν το τελείωσα... Εσείς έχετε να προτείνετε κανένα το Stephen KIng? Φοβάμαι να ξεκινήσω ένα, αυθαίρετα, το οποίο τελικά δεν θα είναι καλό και θα χάσω την εικόνα μου γα τον King.:confused:
Λάμψη. Κριστίν. Καλό και το πράσινο μίλι.


The return of Depression Economics--Paul Krugman
Διαβάζω βιβλίο του. Εξαιρετική γραφίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Πρίν από περίπου ένα μήνα διάβασα το "Το Αυτό" -Stephen King σε χρόνο ρεκόρ (μέσα σε μια εβδομάδα 1037 σελίδες). Κυριολεκτικά με είχε πιάσει εθισμός, οι δικοί μου ανησύχησαν. Έκτοτε διάβασα 1-2 άλλα, αλλά ακόμη θέλω να πάρω και άλλο του Stephen King. Το IT είναι πραγματικά ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ. Μόνο που δεν έκλαιγα όταν το τελείωσα... Εσείς έχετε να προτείνετε κανένα το Stephen KIng? Φοβάμαι να ξεκινήσω ένα, αυθαίρετα, το οποίο τελικά δεν θα είναι καλό και θα χάσω την εικόνα μου γα τον King.:confused:

Σίγουρα τη Λάμψη. Καλό ήταν και τα Χρήσιμα αντικείμενα, αν και δε μου άρεσε τόσο στο τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rabo97

Νεοφερμένος

Ο Rabo97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
OK, ψήθηκα. Πάω να αγοράσω την Λάμψη. Διάβασα την υπόθεση και ενθουσιάστηκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Κι η ταινία γαμάει. Kubrick <3.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

maria s.

Νεοφερμένος

Η maria s. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
ο παραλογισμός της αγάπης - Parijat
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Τι μαντινάδα να σου πω... - Αριστείδης Χαιρέτης - Πανεπιστημιακές εκδόσεις Κρήτης


Παράλληλα έπιασα και το Πορτρέτα σε θρυμματισμένο καθρέφτη του Καρακάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top