Το βιβλίο που διαβάζω αυτό τον καιρό

panagiotious

Νεοφερμένος

Ο panagiotious αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Σήμερα το τελείωσα....
babysh630.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Denethor

Νεοφερμένος

Ο Denethor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Σήμερα το τελείωσα....

Πώς σου φάνηκε; Έχει γίνει bestseller μέσα σε λίγους μήνες και λένε ότι έχει ξεπεράσει σε πωλήσεις τον Κώδικα Ντα Βίντσι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Υπερηφάνεια και προκατάληψη- Jane Austin
Ναι το ξεκίνησα αν και έχω ήδη δει την ταινία αλλά οκ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Σήμερα το τελείωσα....
View attachment 47198

Πολύς ντόρος ρε παιδί μου γι' αυτό. Το κατέβασα σε pdf να βρίσκεται αλλά δεν το διαβάζω τώρα. Τι σου είπε; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Το φθινόπωρο της μάγισσας - Καίτη Οικονόμου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotious

Νεοφερμένος

Ο panagiotious αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Πώς σου φάνηκε; Έχει γίνει bestseller μέσα σε λίγους μήνες και λένε ότι έχει ξεπεράσει σε πωλήσεις τον Κώδικα Ντα Βίντσι!!

Πάρα πολύ ωραίο το διάβασα σε 3 ημέρες και αποτελείτε από 705 σελίδες :clapup: .... Είχε αρκετά προχωρημένο περιεχόμενο :jumpy: και μια μικρή δώσει ρομαντισμού (ευτυχώς :D ) ενώ είχε αρκετές ανατροπές....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρία Α.

Νεοφερμένος

Η Μαρία Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εγω διαβαζω <<Το σπιτι διπλα στο ποταμι>>.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
To ημερολογιο της Αννας-Φρανκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Α ενημέρωσε με!! Θέλω πολύ να δω πως σου φάνηκε, έχω κι εγώ ακούσει πολύ καλές κριτικές, αλλά φοβάμαι πως θα είναι πολύ βαρύ.
Κοιτα οντως ειναι πολυυυυ βαρυ γιατι εχει πολλες τουρκικες λεξεις και ειδικο λεξιλογιο:hmm::hmm:....Ομως αν εισαι τυχερη και εχεις παρει τις καινουργιες εκδοσεις δινει πισω υπομνημα με το την καθε λεξη τι σημαινει:D:D!!!(Εγω δυστυχως εχω παλια εκδοση και δεν εχει τετοιο υπομνημα καιδεν πολυ καταλαβαινω ωρες, ωρες τι θε λει να πει ο "ποιητης"...:(:()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hakuna matata23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η hakuna matata23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Εγω διαβαζω <<Το σπιτι διπλα στο ποταμι>>.
στην αρχη μου αρεσε.στη μεση ηταν αδιαφορο και μεχρι το τελος το διαβαζα μονο και μονο για να το τελειωσω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Δεν ξέρω για το βιβλίο με τίτλο "Ματωμένα χώματα" της Διδώ Σωτηρίου, αλλά διάβασα το "Νεκροί περιμένουν" της ίδιας και έχω να πω ότι είναι μεγάααααλη βλακεία. Δεν διαβάζεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Δεν ξέρω για το βιβλίο με τίτλο "Ματωμένα χώματα" της Διδώ Σωτηρίου, αλλά διάβασα το "Νεκροί περιμένουν" της ίδιας και έχω να πω ότι είναι μεγάααααλη βλακεία. Δεν διαβάζεται.
Γιατι....???Δεν το ξερω, αλλα ενημερωτικα ρωταω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Γιατι....???Δεν το ξερω, αλλα ενημερωτικα ρωταω!!!

Τι να σου πω? Αν το διαβάσεις θα καταλάβεις. :P Βλακείες λέει.

Εμάς μας το είχε προτείνει η καθηγήτρια μας στο σχολείο, γι'αυτό έτυχε να το διαβάσω, αλλιώς δεν υπήρχε περίπτωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
πόλη των οστών.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

Διάβασα και τα 4 αυτά. 1) Πόλη των οστών, 2) Πόλη της στάχτης, 3) Γυάλινη πόλη και 4) Πόλη των έκπτωτων αγγέλων.

Ομολογώ πως είναι φοβερά!!!!!!!!!!!!! Από το εξώφυλλο και μόνο δεν θα το αγόραζα αν τα έβλεπα σε βιβλιοπωλείο, αλλά μου τα δάνεισε μια φίλη μου και πωρώθηκα. Το πρώτο ξεκινάει λίγο βαρετά, αλλά μετά γίνεται πολύ ωραίο. :clapup: :clapup: Περιμένω με ανυπομονησία το 5ο της σειράς!!!! :redface: Είναι λίγο δρακουλιάρικα, όπως Χάρι Πότερ. Εφηβικά, αλλά και για μεγαλύτερες ηλικίες, αν σας αρέσουν τα βιβλία φαντασίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata_Morgana

Νεοφερμένος

Η Fata_Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Ο "Κόκκινος Σουλτάνος", ο Αβδουλ Χαμίτ και η άγνωστη Θεσσαλονίκη, του Βασίλη Τζανακάρη. Είμαι στην αρχή ακόμα και δεν είμαι σίγουρη αν μου αρέσει ή όχι. Και ταυτόχρονα ξαναδιαβάζω το Πούσι του Καββαδία, δεν έχω πάει διακοπές και με έχουν πιάσει τα υπαρξιακά μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστινα_95

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Το παιχνιδι του αγγελου.
https://hdcovers.psichogios.gr/GR/9789604536375.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeThere.

Νεοφερμένος

Η BeThere. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Σήμερα θα πάω να πάρω το φιλί του δράκου που είναι αστυνομικό έτσι για να αλλάξουμε λιγάκι :-P και τώρα διαβάζω το μοναχικό λιοντάρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστινα_95

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Σήμερα θα πάω να πάρω το φιλί του δράκου που είναι αστυνομικό έτσι για να αλλάξουμε λιγάκι :-P και τώρα διαβάζω το μοναχικό λιοντάρι

Το φιλι του δρακου ειναι τελειο:D θα σου αρεσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top