Το βιβλίο που διαβάζω αυτό τον καιρό

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
αλλη χαρη εχει παντως το βιβλιο!:$
Υ.Γ. απο μικρη λατρευω την μυρωδια του χαρτιου!! ελπιζω να μην ειμαι τοοσο ψυχανομαλο!:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Υ.Γ. απο μικρη λατρευω την μυρωδια του χαρτιου!! ελπιζω να μην ειμαι τοοσο ψυχανομαλο!:Ρ

αν ειναι ετσι, στο ιδιο τρελοκομειο θα μας κλεισουν ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
χαχα:D πραγματικα ειναι υπεροχη! και τα σχολικα βιβλια δεν πανε πισω!:$
τι κριμα που δεν εχουμε βιβλιοθηκη στο νησι:/ αν ειχαμε νομιζω θα ημουν συχνη πελατισσα!:$ ευτυχως ομως εγω δεν εχω κολλημα να διαβαζω καποια βιβλια πανω απο μια φορα;) ειμαι οικονομικη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Kαι εγω λατρευω την μυρωδια του χαρτιου...

Σημερα πεθαβε η Ζωρζ Σαρη...
Δυστυχως εφυγε μια γυναικα που με συνοδευε σχεδον σε ολα τα παιδικα μου καλοκαιρινα βραδια...




Αοι βιβλιο διαβαζω το να σου πω μια ιστορια του χορχε μπουκαι και ειναι θεος ο τυπος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
η αλήθεια είναι πως τα σχολικά βιβλία δεν με ενθουσιάζουν τόσο...αλλα πραγματικα αυτη η μυρωδια...ειναι υπεροχη!εγω τωρα περιμενω να μεταφραστει ''η κληρονομια'' το τελευταιο μερος του ''εραγκον'' αν εχετε ακουστα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
ελα να μαζευομαστε πολλοι οι ψυχανομαλοι!! :D :D :P
η αληθεια ειναι πως εχουμε σχεδον ολα της τα βιβλια σπιτι! πολυ κριμα!:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pantelis1992

Νεοφερμένος

Ο pantelis1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Οι άθλιοι του Ουγκό.Από το πάσχα μέχρι τώρα έχω φτάσει στην 300 σελίδα(ναι τοοσο πολυ).Δε μπορώ να πώ οτί με ενθουσιάζει μέχρι τώρα αλλά θα δείξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Εντεκα λεπτα, Paulo Coelho, μολις το τελειωσα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Ο Χορχέ Μπουκάι πρέπει να είναι μόδα τελευταία! :) Πολύ τον ακούω.
Εμένα του Dan Brown το αγαπημένο είναι οι Πεφωτισμένοι αλλά τον βαριέμαι από ένα σημείο και μετά. Υπάρχουν σαφώς πιο ωραία βιβλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.



Στην αποβάθρα του Τρένου ...Ερωτική ποίηση, όμορφο και αληθινό.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Kαι εγω λατρευω την μυρωδια του χαρτιου...

Σημερα πεθαβε η Ζωρζ Σαρη...
Δυστυχως εφυγε μια γυναικα που με συνοδευε σχεδον σε ολα τα παιδικα μου καλοκαιρινα βραδια...

:(Δεν το είχα ακούσει χθες. Πραγματικά τα βιβλία της με ταξίδευαν πάντα και για κάποιο λόγο χαιρόμουν που αυτή η συγγραφέας ήταν ακόμη ζωντανή...


Προς το παρόν λόγω εξετάσεων δεν διαβάζω κανένα αλλά τώρα που ξεκίνησε η έκθεση στην παραλία σίγουρα θα αρχίσω το καλοκαιρινό μου διάβασμα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariospaok4

Νεοφερμένος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Ο θολος του Stephen King !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Οι άθλιοι του Ουγκό.Από το πάσχα μέχρι τώρα έχω φτάσει στην 300 σελίδα(ναι τοοσο πολυ).Δε μπορώ να πώ οτί με ενθουσιάζει μέχρι τώρα αλλά θα δείξει

το είχα διαβάσει όταν ήμουν Α' Γυμνασίου, αλλά τώρα θέλω να το ξαναδιαβάσω, γενικά μ αρέσει ο τρόπος γραφής του Ουγκό, και το 1793 είναι τέλειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pit14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pit14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
παιδια θελω να μου προτεινετε ενα καλο βιβλιο για το καλοκαιρι αυτο να κατω να διαβασω....ενα βιβλιο που θα με συναρπασει και θα το αγαπησω σιγουρα...δεν εχω προβλημα σχετικα με το ειδος αρκει να ειναι καλο!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Ambrose Bierce Το αλφαβητάρι του Διαβόλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Μάης 68



https://www.protoporia.gr/mais-68-p-304999.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hakuna matata23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η hakuna matata23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
γυναικες- μπουκοφσκι!
απλα απολαυστικος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
"Η κλεμμενη εξισωση" του Mark Alpert. Συντομα (αυριο θα τελειωσει) και μετα θα αγορασω "Στους ωμους γιγαντων" του Stephen Hawking!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.


:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top