Το βιβλίο που διαβάζω αυτό τον καιρό

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
ΤΣΑΡΛΣ ΜΠΟΥΚΟΦΣΚΙ - Ερωτικές ιστορίες καθημερινής τρέλας

"Ο τροπικος του καρκιονου" του Χενρι Μιλερ


ΒΗΜΑ Λογοτεχνία... :P Γενικά, μου αρέσει να εκμεταλλεύομαι τις προσφορές των εφημερίδων για να αποκτώ βιβλία. Πρώτον για λόγους οικονομικούς και δεύτερον γιατί έτσι διαβάζω βιβλία που ίσως δεν υπήρχε περίπτωση να αγοράσω επειδή ενδεχομένως ήμουν προκατειλημμένος με το συγκεκριμένο λογοτεχνικό είδος.

Χαίρομαι που η λογοτεχνία πλέον γίνεται πιο προσιτή στο ευρύ κοινό και μάλιστα με προσεγμένες πολλές φορές εκδόσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mr K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Ε λοιπόν αφού η εξεταστική πάει στο βρόντο θα ξεκινήσω και εγώ τον τροπικό του καρκίνου.Ελπίζω να αξίζει πρώτη φορά θα διαβάσω κάτι τέτοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
H ΠΤΩΣΗ - ΑΛΜΠΕΡ ΚΑΜΥ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
πιοτρ κροποτκιν- αναρχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.

Παραλογικός

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Το "Το Μεγάλο Σχέδιο"του Hawkins.Επιστημονικό το οποίο απαντάει σε υπαρξιακά ερωτήματα και στην δημιουργία του κόσμου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
ΒΗΜΑ Λογοτεχνία... :P Γενικά, μου αρέσει να εκμεταλλεύομαι τις προσφορές των εφημερίδων για να αποκτώ βιβλία. Πρώτον για λόγους οικονομικούς και δεύτερον γιατί έτσι διαβάζω βιβλία που ίσως δεν υπήρχε περίπτωση να αγοράσω επειδή ενδεχομένως ήμουν προκατειλημμένος με το συγκεκριμένο λογοτεχνικό είδος.

Χαίρομαι που η λογοτεχνία πλέον γίνεται πιο προσιτή στο ευρύ κοινό και μάλιστα με προσεγμένες πολλές φορές εκδόσεις!

Ε λοιπόν αφού η εξεταστική πάει στο βρόντο θα ξεκινήσω και εγώ τον τροπικό του καρκίνου.Ελπίζω να αξίζει πρώτη φορά θα διαβάσω κάτι τέτοιο

Αφού είμαστε αρκετοί λοιπόν, ας μοιραστούμε εντυπώσεις όταν ολοκληρώσουμε την ανάγνωση..:book:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
'Η Βερόνικα αποφασίζει να πεθάνει' του Paulo Coelho...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Τέλειωσα το Θεός και Κράτος - Μιχαήλ Μπακούνιν και θα ξεκινήσω το Πορτρέτο του Ντόριαν Γκρέυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mr K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Αφού είμαστε αρκετοί λοιπόν, ας μοιραστούμε εντυπώσεις όταν ολοκληρώσουμε την ανάγνωση..:book:
τελικά εγώ το παράτησα γιατί δεν μου άρεσε.δεν είχε ένα μπούσουλα βρε παιδί μου.γράφει όλες τις σκέψεις του χωρίς να τις συνδέει με αποτέλεσμα να καταλήγει σε μια μεγάλλη ασυναρτησία.αν το τελειώσετε πείτε και σεις τη γνώμη σας.εγώ διάβασα περίπου 120 σελίδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.


Paul Strathern- Το όνειρο του Μεντελέγιεφ Η αναζήτηση των στοιχείων από την αλχημεία στη χημεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mr K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 221 μηνύματα.



Paul Strathern- Το όνειρο του Μεντελέγιεφ Η αναζήτηση των στοιχείων από την αλχημεία στη χημεία
καλό??το έχω δει στα public...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
το συστηνω :)
αλεξ πριν πας στη σχολη ειχες διαβασει κανα βιβλιο εξωσχολικο ετσι σχετικο? εχεις κατι να προτεινεις να δω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
αλεξ πριν πας στη σχολη ειχες διαβασει κανα βιβλιο εξωσχολικο ετσι σχετικο? εχεις κατι να προτεινεις να δω?

κοιτα εκτος απο αυτο που απλα το χα ξεφυλλισει εχω διαβασει και ενα το οποιο λεγεται η γενετικη σε κομικ

αμα ενδιαφερεσαι τα χω και τα δυο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cugie

Νεοφερμένος

Η Cugie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
χμ!εγώ μόλις τελειώσα τον τροπικό του καρκίνου!(ναι,ναι με την προσφορά απ'την εφημερίδα,μην κάνω και διαφήμιση:))

ο ερνέστο σαμπάτο με περιμένει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Η περί Θεού αυταπάτη - Richard Dawkins
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Ο Αλχημιστής - Pablo Coelho
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top