Το βιβλίο που διαβάζω αυτό τον καιρό

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Εκεινη η στιγμη-Γιωργος Πολυρακης

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σίμος53101

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος53101 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Οι πληγές του φθινοπώρου, Γιλμάζ Καρακογιονλού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
-Να είχεν ο έρωτας σαιτες.

Μια συλλογή 7 διηγημάτων του Αλέξανδρου Παπαδιαμάντη σε επιμέλεια Κώστα Ακριβού. Πολύ ωραίο βιβλίο. Άλλωστε ο Παπαδιαμάντης είναι πάντα καταπληκτικός.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Η νέα ερωτική αναρχία -Πασκάλ Μπρυκνέρ,Αλέν Φινκελκρό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
-Να είχεν ο έρωτας σαιτες.

Μια συλλογή 7 διηγημάτων του Αλέξανδρου Παπαδιαμάντη σε επιμέλεια Κώστα Ακριβού. Πολύ ωραίο βιβλίο. Άλλωστε ο Παπαδιαμάντης είναι πάντα καταπληκτικός.:)



[θεωρητική mode on] Τις κατσίκες τις ρώτησες; [θεωρητικη mode off] :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Δε μας νοιάζει τι κάνει η θεωρητική. No offence. :P

Ο Παπαδιαμάντης είναι μοναδικός και συγκλονιστικός, και όσο μεγαλώνεις και αποκτάς εμπειρίες τόσο τον νιώθεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
διαβαζω το μυθιστορημα του αποστολου δοξιαδη-->ο θειος πετρος και η εικασια του γκολντμπαχ.

διαβασα επισης το θεωρημα του παπαγαλοπυ(φοβερο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
διαβαζω το μυθιστορημα του αποστολου δοξιαδη-->ο θειος πετρος και η εικασια του γκολντμπαχ.

απιστευτο δεν ειναι...? το λατρεψα και ας μην εχω κ τις καλυτερες σχεσεις μ τ μαθηματικα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
απιστευτο δεν ειναι...? το λατρεψα και ας μην εχω κ τις καλυτερες σχεσεις μ τ μαθηματικα:whistle:



NAI,πολυ καλο!!:clapup:και με μαθηματα για την ζωη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Εγώ διαβάζω φανταστική λογοτεχνία (όπως πάντα)!
Vampire Academy...Και τα 6 βιβλία...!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 261 μηνύματα.
''Η αριστοτέχνις του θανάτου ''της Ariana Franklin
εκδότης: Χαρλένικ Ελλάς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Το δευτερο φυλο - Σιμον ντε Μποβουαρ
Αλληλοβοηθεια - Πιοτρ Κροποτκιν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
"Στο γυμνάσιο" της Βούλας Μάστορη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
"Στο γυμνάσιο" της Βούλας Μάστορη
Μου έκαναν δώρο "Το παραμύθι των ψυχών" της ίδιας συγγραφέως (Βούλα Μάστορη). Το έχει διαβάσει κανένας? Αξίζει να το διαβάσω? (Πάντως, αυτά που γράφει στα εξώφυλλα, δεν μου φαίνονται καθόλου ελκυστικά...)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Μου έκαναν δώρο "Το παραμύθι των ψυχών" της ίδιας συγγραφέως (Βούλα Μάστορη). Το έχει διαβάσει κανένας? Αξίζει να το διαβάσω? (Πάντως, αυτά που γράφει στα εξώφυλλα, δεν μου φαίνονται καθόλου ελκυστικά...)





Xmmm Μαυρα τα μαντατα..το εχω διαβασει το συγκεκριμενο βιβλιο και πρεπει να σου πω πως δεν μου αρεσε καθολου...ηταν πολυ ψυχοπλακωτικο...αλλα αν θελεις μπορεις να το διαβασεις :/:στο χερι σου ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Xmmm Μαυρα τα μαντατα..το εχω διαβασει το συγκεκριμενο βιβλιο και πρεπει να σου πω πως δεν μου αρεσε καθολου...ηταν πολυ ψυχοπλακωτικο...αλλα αν θελεις μπορεις να το διαβασεις :/:στο χερι σου ειναι
Ννννναι.... Από όσο κατάλαβα, πρέπει να είναι ένα ακόμα από τα πολλά βιβλία Ελληνίδων συγγραφέων, με τα ατελείωτα και χωρίς νόημα απίθανα ψυχοψαξίματα τους... Να μου λείπει το βύσσινο...


Υ.Γ. Χρόνια πολ²ά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
"Το Κάστρο των Αγγέλων" Jostein Gaarder :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Μου το είπε ένας άγγελος. Καίτη Οικονόμου.

Καταπληκτικό βιβλίο. <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Μου το είπε ένας άγγελος. Καίτη Οικονόμου.

Καταπληκτικό βιβλίο. <3


θεωρημα του παπαγαλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Από Δοξιάδη προτείνω το Logicomix (πολύ πιθανό να το ξέρετε ήδη, αλλά εγώ το προτείνω).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top