Το βιβλίο που διαβάζω αυτό τον καιρό

4kR!bn:)

Νεοφερμένος

Η Ακριβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Ο Χάρι Πότερ και οι κλήροι του θανάτου.
Τέλειο!!!:D

Το Περηφάνεια και Προκατάληψη(για εκατοστή φορά:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis dog

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
κανενα θελω ομως να παρω ενα (αν υπαρχει) με εγγραφα του che
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
εγώ διαβάζω το χάρρυ πόττερ 6...:D

Τον τελευταίο μήνα διάβασα κατά σειρά το 6, μετά το 5 και τέλος το 7. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
urological surgury methods
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ναι. Το 5 ήταν μακράν το πιο βαρετό κατά την γνώμη μου, οπότε το άφησα για μετά το 6. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
εγω ξεκινησα απο το χαρι ποτερ 7, μετα 1,2,3,4,6 και 5 στο τελος το διαβασα και ηταν μεγαλη βλακεια
-----------------------------------------
μην συγκρινεις τα βιβλια με τις ταινιες δεν εχει νοημα....6, 7 και 4 τα καλυτερα

νανσυ το πηρες το πμ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
θα συμφωνήσω....εμένα δεν μου άρεσε ούτε το 3ο επίσης βαρετό...το 6ο ήταν πολύ καλό,αλλά η ταινία για μένα αποτυχία..:P

Η ταινία μεγάλη αποτυχία, συμφωνώ. Το 3ο και το 7ο είναι νομίζω τα καλύτερα. Ειδικά ο Αιχμάλωτος του Αζκαμπάν θεωρώ ότι ήταν το πιο μεγαλοφυές δημιούργημα της Ρόουλινγκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
τα βιβλια καμια σχεση με τις ταινιες, πολυ καλυτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
κι εγω εχω ακουσει πολλους να τους αρεσει το 3 αλλα εμενα δε μ'αρεσε. εμενα μου αρεσαν με αυτη τη σειρα 6 > 7 > 4 > 2 > 3 > 1 > 5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Το 3ο συγγραφικά ήταν το καλύτερο. Η πλοκή του ήταν απίστευτα ωραία. Το 7ο εξελίσσεται απίστευτα γρήγορα και δε σ' αφήνει να το αφήσεις. Το μισό βιβλίο το διάβασα μέσα σε 4-5 ώρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
ναι ηταν πολυ out απο τον σκελετο του βιβλιου αλλα σε σχεση με τις παλιες ταινιες, αν υποθεσουμε πως τα βιβλια δεν υπηρχαν, ειναι η καλυτερη....εσεις εννοειτε οτι οι υπολοιπες συμβαδιζουν περισσοτερο με τα αντισοιχα βιβλια τους, σε αυτο συμφωνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Γενικά τα βιβλία είναι καλύτερα απ' τις ταινίες. Αφήνουν την φαντασία σου ελεύθερη. Κι ένα μεγάλο respect στους Τζωρτζ και Φρεντ Ουέσλι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisnats16

Νεοφερμένος

Ο chrisnats16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Το "Ευχαριστώ απο τη ζωή" της Κάρμεν Μπαράχας Σαντοβάλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
εχω ξεμεινει.......καιδ εν αντεχω!!!

σημερα παραγγειλα καποια
τη συνεχεια του Σεπτιμους Χηπ
και του Σκαλνταγκρι Πλεζαντ
και τον Μικρο Πριγκιππα (το εχω χασει ρε γαμωτο)

αλλα μου ειπε πως θα τα φερει μετα τη προτωχρονια μαλλον:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PADI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η PADI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Ανικητος...θα βγει και ταινια(νομιζω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Ιδίως η 6η ταινία πολύ out από την αρχή μέχρι το τέλος...κρίμα γτ θα έπρεπε να στέκονται στο βεληνεκούς του βιβλίου..

Όντως.. Εγώ μόλις είδα την 6η ξαναδιάβασα το βιβλίο να δω μήπως είχαν κάνει λάθος... Πραγματικά πολύ άκυρες οι επιλογές από το βιβλίο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Η 6η ήταν τσόντα.- Το "Κάστρο των γνωριμιών" έπρεπε να την είχαν ονομάσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Η 6η ήταν τσόντα.- Το "Κάστρο των γνωριμιών" έπρεπε να την είχαν ονομάσει.

Ειδικά το φινάλε το οποίο καταλαμβάνει καμιά 200ρια σελίδες στο βιβλίο, στην ταινία διαρκεί μετά βίας ένα δεκάλεπτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Όντως.. Εγώ μόλις είδα την 6η ξαναδιάβασα το βιβλίο να δω μήπως είχαν κάνει λάθος... Πραγματικά πολύ άκυρες οι επιλογές από το βιβλίο...

Ακριβώς αυτό έπαθα με την τρίτη ταινία! Την έχω δει σινεμα και δε μ'αρεσε καθόλου. Μετά από δύο χρόνια τη δανείζομαι τυχαία και τη βλέπω και ξετρελαίνομαι! Μα γιατί, λέω, πριν δυο χρόνια τη σνόμπαρα τόσο??? Πήρα και ξαναδιάβασα στο βιβλίο και.........τότε κατάλαβα.:P

Η 6η ήταν τσόντα.- Το "Κάστρο των γνωριμιών" έπρεπε να την είχαν ονομάσει.

Και μάλιστα χειρίστης ποιότητας! Το ειδύλλιο που έπρεπε να τονίσουν ήταν του Χάρυ και της Τζίνι και ήταν το πιο σαχλόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!
-----------------------------------------


Ααααα, και για το τόπικ, διαβάζω τώρα το Χάρυ Πότερ το δύο και το Όνειρο καλοκαιρινής νύχτας
Ειδικά το φινάλε το οποίο καταλαμβάνει καμιά 200ρια σελίδες στο βιβλίο, στην ταινία διαρκεί μετά βίας ένα δεκάλεπτο...

Μη μου το θυμήζεις αυτό! Κάνε και το Χάρυ φλούφλη... Να βλέπει και να μην αντιδρά... Γενικώς η πιο άκυρη απ'όλες τις ταινίες η 6η... Ξαναγράψανε το βιβλίο και δυστυχώς όχι προς το καλύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4kR!bn:)

Νεοφερμένος

Η Ακριβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Η 6η ήταν τσόντα.- Το "Κάστρο των γνωριμιών" έπρεπε να την είχαν ονομάσει.
:lol:

Η απορία μου είναι πώς θα εμφανίσουν στο 7 τους Πεμπτουσιωτές, σ'αυτή την ταινία που ήταν τόσο σημαντική για την πλοκή δεν τους ανέφεραν σχεδόν καθόλου.Και πραγματικά εντελώς τσόντα βαρέθηκα να βλέπω το Γον-Γον!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top