Το βιβλίο που διαβάζω αυτό τον καιρό

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Εγώ βούτηξα (:D) ένα βιβλίο που χει πάρει ο αδερφός μου, "Οι Παραχαράκτες" λέγεται, και παίζει λίγο με τις αλήθειες και τα ψέματα μεγάλων γεγονότων του πλανήτη (π.χ. με το αν έστειλαν οι Ρώσσοι την Λάικα στο διαστημα κ.α.). Ωστόσο έχω διαβάσει λίγο και δεν μπορώ να εκφέρω άποψη για την ποιότητα του.
Θέλω να πάρω και την "Φόρμουλα του Θεού", είναι που μ αρέσουν το καλοκαίρι οι χαζοεπιστημονικές περιπέτειες...:P:P:xixi: Το χει διαβάσει κανείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
Εγώ τελείωσα "Το νησί" της Hislop και τώρα ψάχνω ακόμη... =/
εγω εχω ακομα 200 σελιδες να το τελειωσω....μονο μην μ πεις οτι εχει βλακεια τελος..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Εγώ διαβάζω το "Αύριο όλα θα πάνε καλύτερα" της Άννα-Μαρία Σελίνκο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
απο κλασικη λογοτεχνια ξερει κανεις κανα καλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flo0ra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φλωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
οποιοδηποτε του Χερμαν Εσσε για κλασσικη λογοτεχνια καλυτερα ομως να το ψαξει κανεις πρωτα γιατι ειναι λιγο περιεργη η θεματολογια του....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εγώ πάλι το <<Χαρυ Ποττερ 7>>...Φοβερό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
"Ζωντανό σύμπαν" Κρις Ιμπι
καλούτσικο, μαθαίνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moussee

Νεοφερμένος

Η moussee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
το ποτρετο του ντοριαν γκρεη..οσκαρ γουαιλντ
για δευτερη φορα..ειναι πολυ ωραιο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
οποιοδηποτε του Χερμαν Εσσε για κλασσικη λογοτεχνια καλυτερα ομως να το ψαξει κανεις πρωτα γιατι ειναι λιγο περιεργη η θεματολογια του....

συγκεκριμενα βιβλια μπορεις να μου πεις?:)
-----------------------------------------
το ποτρετο του ντοριαν γκρεη..οσκαρ γουαιλντ
για δευτερη φορα..ειναι πολυ ωραιο....

το εχω στη βιβλιοθηκη μου αλλα δεν το εχω διαβασει ακομα...παλιοτερα που πηγα να το διαβασω μου ειπε ο πατερας μου οτι δεν θα το καταλαβω και οτι ειναι για μεγαλυτερους...ειναι οντως δυσκολο?:jumpy:
-----------------------------------------
Εγώ πάλι το <<Χαρυ Ποττερ 7>>...Φοβερό!!!

ελεος....το εχω διαβασει στα αγγλικα...ειναι τραγικο το τελος του....δεν λεω για το τελος γιατι δεν ξερω αν το χεις διαβασει ολο...αλλα τετοιο τελος δεν κολλαει σε τετοιες ιστοριες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
το εχω στη βιβλιοθηκη μου αλλα δεν το εχω διαβασει ακομα...παλιοτερα που πηγα να το διαβασω μου ειπε ο πατερας μου οτι δεν θα το καταλαβω και οτι ειναι για μεγαλυτερους...ειναι οντως δυσκολο?:jumpy:

Ερμ..
Όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EYA.16

Νεοφερμένος

Η EYA.16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΕΚΔΙΚΗΣΗ του Γιαννη Μαρη...ειναι αστυνομικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΕΚΔΙΚΗΣΗ του Γιαννη Μαρη...ειναι αστυνομικο!

Το ΄χω διαβάσει κι εγώ όπως και άλλα βιβλία του Γ.Μαρή. Μ΄αρέσουν πολύ!! Τα έχουμε όλα όσα έχει γράψει (αγαπημένα γαρ της μητρός μου!).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Το Σύνθημα-Ελένη Πριοβόλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
ο ηλιθιος....ντοστογιεφσκι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
συγκεκριμενα βιβλια μπορεις να μου πεις?:)
-----------------------------------------

το εχω στη βιβλιοθηκη μου αλλα δεν το εχω διαβασει ακομα...παλιοτερα που πηγα να το διαβασω μου ειπε ο πατερας μου οτι δεν θα το καταλαβω και οτι ειναι για μεγαλυτερους...ειναι οντως δυσκολο?:jumpy:
-----------------------------------------

ελεος....το εχω διαβασει στα αγγλικα...ειναι τραγικο το τελος του....δεν λεω για το τελος γιατι δεν ξερω αν το χεις διαβασει ολο...αλλα τετοιο τελος δεν κολλαει σε τετοιες ιστοριες
Όχι, κι εμένα ο πατερας μου λεει συχνα ''Α, δε θα το διαβάσεις αυτό δε θα το καταλαβεις'' Μαλλον υποτιμανε τη νοημοσύνη μας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgona

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
"Νευρικές Μάγισσες" του Τέρι Πράτσετ. Ωραία ιστοριούλα και έχει πλάκα αλλά μάλλον ο Δισκοκόσμος με έχει καλομάθει πολύ γιατί δε γελάω όπως γέλασα σε άλλα της σειράς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
απο κλασικη λογοτεχνια ξερει κανεις κανα καλο?

Κοιτα Ντοστογιεφσκι,Ουγκο,Βερν και ετσι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LITTLEROSES

Νεοφερμένος

Η ΑΘΗΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Φωνές το καλοκαίρι της Πίλτσερ Ρόζαμουντ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Από κλασσική λογοτεχνία πιστευω αν οχι όλα τα περισσοτερα είναι καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cardoso

Νεοφερμένος

Ο cardoso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Κοιτα Ντοστογιεφσκι,Ουγκο,Βερν και ετσι :)

ειναι πολυ βαρυς ο ντοστογιεφσκι.το εγκλημα και τιμωρια ηταν πολυ βαρετο με το ζορι το εβγαλα...τωρα πηρα τον παικτη και τους αδερφους καραμαζωφ...ελπιζω να ναι καλα αυτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top