Το βιβλίο που διαβάζω αυτό τον καιρό

Fok

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Το Χρονικο του Χρονου-Stephen Hawking
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Μαζι με την κολλητη μου γραφουμε στο τελος καθε γραμματος μας (αλληλογραφουμε every now and then:p) Ε.Π.
Στην ηλικια σου το ειχαμε διαβασει και μας αρεσε πολυ.:)
και εγω το κανα αυτο με μια φιλη μου, που νομιζα οτι ηταν ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Εγω διαβαζω τη μυθολογια του Τσιφορου κι εχω πεθανει απ τα γελια! Ειναι ανεπαναληπτος ο ανθρωπος :jumpy:! Α και οταν το τελειωσω θα (ξανα)αρχισω το χιονι του Παμουκ που ποτε δεν μπορεσα να τελειωσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

G!Ot@K/

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
μολις τελειωσα "ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΕΝΟΣ ΣΠΑΣΙΚΛΑ 2" εχει μεγαλη πλακα...!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαφ

Νεοφερμένος

Η Δάφνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Το "The Catcher In The Rye" του J.D. Salinger.. Τώρα το άρχισα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bicoolini

Νεοφερμένος

Η bicoolini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
διαβάζω το Ε.Π. της Ζωρζ Σαρή
Κι εμένα μου άρεσε πολύ..! Ειδικά επειδή η Ζωρζ Σαρή και η Άλκη Ζέη είναι από τις αγαπημένες μου ελληνίδες συγγραφείς(βασικά έχω διαβάσει σχεδόν όλα τους τα βιβλία!:P)μου έκανε πολύ μεγάλη εντύπωση αυτό το βιβλίο...!Δεν ήξερα ότι γνωρίζονταν πόσο μάλλον αυτό......!:Dχεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
εγω σημερα αρχισα το χομπιτ.καλο φαινεται μεχρι στιγμης,θα δειξει στην συνεχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Το όνειρο της λογικής. Η ιστορία της φιλοσοφίας από τους Έλληνες μέχρι την Αναγέννηση. Anthony Gottlieb.

Ένα καλογραμμένο βιβλίο. Σε όποιον αρέσει να διαβάζει τέτοιου είδους βιβλία, το προτείνω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εκπαίδευση του Νίκου Καζαντάκη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Η Μεθοδος Αναπνοων του Stephen King
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
εγω σημερα αρχισα το χομπιτ.καλο φαινεται μεχρι στιγμης,θα δειξει στην συνεχεια.
Το διάβασα. :DΕίναι το μόνο του Τόλκιν που έχω διαβάσει.
Μαθαίνεις πραγματα για τον άρχοντα και είναι σε στυλ παραμύθι. Είναι καλό,ωστόσο δε με ενθουσιασε.
Δε σε κουράζει με τις περιγραφές απ'ότι θυμάμαι και σου δινει μια ικανοποιητικη εικόνα για τα τοπία και τα πρόσωπα της ιστορίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Το Σιλμαρίλλιον του Τόλκιν:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Το αστέρι του Βορρά για 2η φορά - ωστε να θυμηθώ την υπόθεση - για να διαβάσω το 2ο βιβλίο της τριλογίας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Κι εμένα μου άρεσε πολύ..! Ειδικά επειδή η Ζωρζ Σαρή και η Άλκη Ζέη είναι από τις αγαπημένες μου ελληνίδες συγγραφείς(βασικά έχω διαβάσει σχεδόν όλα τους τα βιβλία!:P)μου έκανε πολύ μεγάλη εντύπωση αυτό το βιβλίο...!Δεν ήξερα ότι γνωρίζονταν πόσο μάλλον αυτό......!:Dχεχε
και εγω μια απο τα ιδια(σε ολα τα θεματα) ...δεν ηξερα οτι γνωριζονται... και μου εκανε φοβερη εντυπωση....
-----------------------------------------
Το αστέρι του Βορρά για 2η φορά - ωστε να θυμηθώ την υπόθεση - για να διαβάσω το 2ο βιβλίο της τριλογίας :)
Μμμμ ωραια τριλογια παροτι που στους περισσοτερους δεν αρεσει το 3ο βιβλιο..κατα τη γνωμη μου συμπαθητικα καλο ειναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinamamagi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
το κεχριμπαρενιο τηλεσκοπιο απο την τριλογια του κοσμου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
Ο εραστης της Λαιδης Τσατερλυ Lawrence
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Το Brisingr της τριλογίας Κληρονομιά του Κρίστοφερ Παολίνι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Το Brisingr της τριλογίας Κληρονομιά του Κρίστοφερ Παολίνι...
Διαβασα τον πρωτοτοκο και δε μου αρεσε ιδιαιτερα...Πως σου φαινεται το τρίτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Τον ξενο του Καμυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasa

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Υπάρχω - Kevin Brooks
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top