Το βιβλίο που διαβάζω αυτό τον καιρό

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Διαβάζω το τρίτο βιβλίο του εραγκον στα αγγλικά!
Δεν μπορούσα να περιμένω μεχρι να βγει στα ελληνικά!!!!!:D
πότε βγαίνει?????θέλω πολύ να το διαβάσω.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νένη

Νεοφερμένος

Η Νένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
πότε βγαίνει?????θέλω πολύ να το διαβάσω.......

Δεν ξέρω ποτε θα βγει πιστεύω οτι θα αργήσει γι αυτό το πήρα στα αγγλικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
"Μικρή ιστορία του κόσμου"
ΕΗ GOMBRICH
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athina!!

Νεοφερμένος

Η Athina!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Eclipse το τριτο της σειρας Twilight saga :P
Και εγώωωω τέλειοοοο το διαβάζω για δεύτερη φορά :):):jumpy::jumpy:τρέλαα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bicoolini

Νεοφερμένος

Η bicoolini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Eclipse το τριτο της σειρας Twilight saga :P
Έχει βγει στα ελληνικά;Εγώ μόλις τελείωσα τη "Νέα σελήνη"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christos21

Νεοφερμένος

Ο Christos21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Σκοτωστε τον Ρομελ (Killing Romel) - Στιβεν Πρεσφιλντ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
πες μου αν ειναι ποιος ειναι ο συγγραφεας γτ μπορει να μην το βρω μονο με τον τιτλο!!(στα ελληνικα ειναι ετσι??)

Φρανκ Κατρέλ Μπόις, εκδ. Ψυχογιός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dNeL

Νεοφερμένος

Η eLeNa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Eclipse το τριτο της σειρας Twilight saga :P
φανταζομαι οτι το διαβαζεισ στα αγγλικα:P γιατι δεν εχει βγει ακομα στα ελληνικα....8α βγει 3 Μαρτιου!!εγο διαβαζο το Χαρι Ποτερ και οι κλιροι του 8ανατου!!!!τα σπαει!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ξαναδιαβαζω το twilight :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bicoolini

Νεοφερμένος

Η bicoolini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εγώ τώρα διαβάζω το "eclipse",το τρίτο από τη σειρά του λυκόφωτος,από τον υπολογιστή και με πονάνε τα μάτια μου...Μάλλον θα πάω να το αγοράσω σε βιβλίο γιατί δεν αντέχεται...Και βασικά,δεν μπορώ να στερώσω τον υπολογιστή στο κρεββάτι για να διαβάζω ξαπλωμένη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
ταξιδι στο κεντρο της γης.................ιουλιος βερν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

London

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Δανίστηκα από την βιβλιοθήκη του σχολείου "Το ταξίδι μου " του Ψυχάρη, μέχρι την άλλη εβδομάδα που θα πάω να πάρω του Κοσμά Πολίτη το "Στου Χατζηφράγκου"...καλά η κυρία στην βιβλιοθήκη έπαθε πλάκα με την επιλογή μου,αφου με ρώτησε ποια είναι η φιλόλογός μου για να της δώσει συγχαρητήρια...Το βιβλίο Λογοτεχνικά δεν λέει πολλά,για την ιστορία του μόνο,και αυτος είναι και ο λόγος που το πήρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Εχω να πιασω βιβλιο...ουυυυ:lol:
Προς το παρον με ενα βιβλιο κοιμαμαι και ξυπναω αγκαλια...Του Μπαρλα...:D:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athina!!

Νεοφερμένος

Η Athina!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Τώρα διαβάζω το τελευταίο βιβλίο του Twilight Saga, Breaking Dawn στα αγγλικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Τότε που κυνηγούσα τους ανέμους - Λουντέμης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroulucky

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
μολις τελειωσω τον ''γυρισμο''(σε λιγες μερες) λεω να διαβασω τα ''ψαθινα καπελα''...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fuela

Νεοφερμένος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
κι εγώ μια απ'τα ίδια...twilight
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bibiblock

Νεοφερμένος

Η bibiblock αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
μια σειρά από ατυχή γεγονότα.....αποτελείται από 13 τεύχη:Pκαι έχει γυριστεί και ταινία......τέλειο βιβλίο!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss K

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμπάκι (Δράμα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Η εναλλακτικη λυση 3
Λιγο δυσκολο να το ξερετε μιας και πολλοι προσπαθησαν να εμποδισουν την εκδοση αυτου του βιβλιου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
μια σειρά από ατυχή γεγονότα.....αποτελείται από 13 τεύχη:Pκαι έχει γυριστεί και ταινία......τέλειο βιβλίο!!!:)
Τα 'χω διαβάσει και τα 13. :P Απλά τζαμάτα.
Τελείωσα ήδη δύο (Για πάντα; Μ'ένα κόμπο στο στομάχι) και θέλω ν' αγοράσω άλλο ένα που 'βαλα στο μάτι το περασμένο Σάββατο στο mall. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top